Şimdi Ara

Naru'ya 6 LongB'ye 2 maç ceza (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
7.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Sanctus,Espiritus!

quote:

Orijinalden alıntı: Winterfox

quote:

quote:

quote:

quote:

Adam resmi maçta script kullanıyo kimse ceza almıyo, kürt yazınca 6 maç ceza veriliyo TR Riot'un kafasını yaşamak isterdim.

adamın yayınını izleseydin durmadan,herkesi kürt diye aşağılladığını önüne gelene kürde bak ,kürt müsün olm falan dediğini görürdün,öyle az bi şekilde de yapmadı arka arkaya 15-20 kere falan dedi aynı yayın içinde.bence az bile ceza almış.svenskeren "taipei ching chong" diye nick aldı diye dünya şampiyonasında oynayamadı.profesyonel oluyorsan sözlerine dikkat ediceksin mazereti olmaz bunun.

Ben ceza almasın demiyorum. Ama eğer kuralları uygulamaya bu kadar niyetliysen bu arkadaşı ve takımını tüm müsabakalardan men edeceksin. Öyle ünlü diye göstermelik 2 oyuncuya ceza vermekle otoriter olunmuyor. Geçen sene de Ferit'e yaptılar aynısını.

online yapılan bi turnuvada adamın hile yaptığını takımı bilmeyebilir,burda kural ne olarak belirlenmeliydi yani koskoca online turnuva yapıyorsun önceden bi kuralın yok mudur.takımdan biri hile kullanırsa takım tamamen mi etkilenir yoksa sadece kişi mi etkilenir diye.yapılacak en önemli iş bu online bi turnuva yapıyorsan.ferit'in durumu ayrı belli olan bi kural üzerinden ceza yedi.bu durumdan sonra ant takımının para cezası yemesi gerekiyordu bence en azından.ama verdiler mi onu tam olarak bimiyorum.ben şuan dp'nin yerinde olsam bütün ligdeki oyuncuların önceden yaptığı aşağılamaları yayınlarından bulup riot games ile paylaşırım.anca bu şekilde savunabilirler naruyu çünkü savunulacak bir yanı yok.

Takımı bırak bu adam bile ceza yemedi ve challenger soloq'da scriptle haftalarca oynamaya devam etti. Hesabını bile banlamadılar. Resmi turnuvayı bırak EUW'de bu videoyla Riot Support'a mesaj atsan adamın hesabına perma ban atarlar.

Ayrıca kürt demek hakaret değil küfür değil yabancıların yayınlarında nigger demelerinden bi farkı yok. Birsürü pro oyuncu twitch'de kullanıyor. Eğer sırf onun için banlandıysa saçmalık ama redditte agar.io'da adını kürt seven(küfür versiyonu) yaptığı için banlandığı söyleniyor. O zaman haketmiştir birşey diyemem.

Naru'nun karakterini sevmem ama TR Riot'un bu konuda haklı bile olsalar dünyanın en saçma ve tutarsız organizasyonu olduğunu düşünüyorum.

kürt demek değil zaten,bunu aşağılayarak söylemesi sürekli sorun,yayını izleseydin söylediğimi net anlardın.yabancıların nigger demesiyle ,türklerin sürekli yanlış bişi yapan adama kürt müsün demesi arasında çok net nefret söylemi farkı var,orada aşağılamak için söylemiyolar,bizimkiler net olarak aşağılamak,kendi milletini üstün görme amaçlı söylüyorlar.nigger'ı emre belözoğlu gibi tamamen nefret amaçlı söyleseler haklı olabilirsin ama ordaki durum tamamen farklı.

Bilmiyorum yayınını izlemedim, izlemem de.

Theokoles ve Thaldrin dışında Türk yayıncı izleyeceğimi de sanmıyorum. BJK'yi tutarım ama fanboyluğum falan da yoktur, bu ikisi dışındaki yayıncılar bana yapmacık geliyor, buna Dumble'da dahil. 27 yaşındaki arkadaş(forumdan öğrendim) ve oxi tarzı yayıncılara değinmiyorum bile.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Adam resmi maçta script kullanıyo kimse ceza almıyo, kürt yazınca 6 maç ceza veriliyo TR Riot'un kafasını yaşamak isterdim.

adamın yayınını izleseydin durmadan,herkesi kürt diye aşağılladığını önüne gelene kürde bak ,kürt müsün olm falan dediğini görürdün,öyle az bi şekilde de yapmadı arka arkaya 15-20 kere falan dedi aynı yayın içinde.bence az bile ceza almış.svenskeren "taipei ching chong" diye nick aldı diye dünya şampiyonasında oynayamadı.profesyonel oluyorsan sözlerine dikkat ediceksin mazereti olmaz bunun.

Ben ceza almasın demiyorum. Ama eğer kuralları uygulamaya bu kadar niyetliysen bu arkadaşı ve takımını tüm müsabakalardan men edeceksin. Öyle ünlü diye göstermelik 2 oyuncuya ceza vermekle otoriter olunmuyor. Geçen sene de Ferit'e yaptılar aynısını.

online yapılan bi turnuvada adamın hile yaptığını takımı bilmeyebilir,burda kural ne olarak belirlenmeliydi yani koskoca online turnuva yapıyorsun önceden bi kuralın yok mudur.takımdan biri hile kullanırsa takım tamamen mi etkilenir yoksa sadece kişi mi etkilenir diye.yapılacak en önemli iş bu online bi turnuva yapıyorsan.ferit'in durumu ayrı belli olan bi kural üzerinden ceza yedi.bu durumdan sonra ant takımının para cezası yemesi gerekiyordu bence en azından.ama verdiler mi onu tam olarak bimiyorum.ben şuan dp'nin yerinde olsam bütün ligdeki oyuncuların önceden yaptığı aşağılamaları yayınlarından bulup riot games ile paylaşırım.anca bu şekilde savunabilirler naruyu çünkü savunulacak bir yanı yok.

Takımı bırak bu adam bile ceza yemedi ve challenger soloq'da scriptle haftalarca oynamaya devam etti. Hesabını bile banlamadılar. Resmi turnuvayı bırak EUW'de bu videoyla Riot Support'a mesaj atsan adamın hesabına perma ban atarlar.

Ayrıca kürt demek hakaret değil küfür değil yabancıların yayınlarında nigger demelerinden bi farkı yok. Birsürü pro oyuncu twitch'de kullanıyor. Eğer sırf onun için banlandıysa saçmalık ama redditte agar.io'da adını kürt seven(küfür versiyonu) yaptığı için banlandığı söyleniyor. O zaman haketmiştir birşey diyemem.

Naru'nun karakterini sevmem ama TR Riot'un bu konuda haklı bile olsalar dünyanın en saçma ve tutarsız organizasyonu olduğunu düşünüyorum.

kürt demek değil zaten,bunu aşağılayarak söylemesi sürekli sorun,yayını izleseydin söylediğimi net anlardın.yabancıların nigger demesiyle ,türklerin sürekli yanlış bişi yapan adama kürt müsün demesi arasında çok net nefret söylemi farkı var,orada aşağılamak için söylemiyolar,bizimkiler net olarak aşağılamak,kendi milletini üstün görme amaçlı söylüyorlar.nigger'ı emre belözoğlu gibi tamamen nefret amaçlı söyleseler haklı olabilirsin ama ordaki durum tamamen farklı.

Bilmiyorum yayınını izlemedim, izlemem de.

Theokoles ve Thaldrin dışında Türk yayıncı izleyeceğimi de sanmıyorum. BJK'yi tutarım ama fanboyluğum falan da yoktur, bu ikisi dışındaki yayıncılar bana yapmacık geliyor, buna Dumble'da dahil. 27 yaşındaki arkadaş(forumdan öğrendim) ve oxi tarzı yayıncılara değinmiyorum bile.

Naru daha ergenliğini tamamlayamamış biri,hayatın ne demek olduğunu tam olarak bilmiyor.Thaldrin,Theokoles öğretmeye de çalışıyorlar oynarken,ne derse nereye yönlenebileceğini biliyorlar,insanlıkları gelişmiş en azından.Holyphoenix de ergen biriydi,şımarıklık var biraz onlarda ellerine güç geçince yanlışa kullanmayı seviyorlar.

• Türkiye sunucusunda insanların her türlü kutsalına küfür etmekte sakınca görmeyen veletleri banlamaktan aciz Riot Games Türkiye çalışanlarının işgüzarlığı tutmuş yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riota bak snapchate bile karisir olmus, utanmasalar odalarina kamera koyacaklar bbg gibi

• o zaman oyunda müslümanım diye grçinip allaha küfür edenlere ne demeli ? Bu yırtık kondom mahsüllerinin sınırsız engellenmesi lazım. Ss yolluyoruz banlanmıyor ancs böyle gösteriş yapsın a*k rito

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Narunun ceza olayı o yazdığı twit ile ilgili değil kardeş, yani heavy müslim yazdı diye ceza almadı. Kaldığı ağır müslüman demek bir hakaret ya da ırkçılığı gerektirecek durum değil. Sanırım yayınlarda kürt demiş millete ya da başka bir sebep. Riot Regarnur yazmıştı sanırım o twitle alakası olmatığını
  • Bence çok iyi oldu çokta güzel iyi oldu sonuçta bu adamlar yayınlarda turnuvalarda kendini gösteren tanınan insanlar şimdi gelip ırkçılık-küfür etmek gibi olumsuz davranışlar sergilediklerinde zaten küfürü birşey sanan küçük kardeşlerimiz daha çok alevlenip gaza geliyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Privyet

Bu senede Bjk'yi şampiyon yapacaklar hain TFF

Naru ceza almasa fark eden bir şey olacak sanki.

• Profesyonel olarak oynadıkları için ceza verip gözdağı verebiliyorlar ancak. Sunuculardaki din, kitap, Allah, ana, bacı bırakmayanlara ise ceza yok oh ne ala memleket. Tr'de Türk diyerek söverler ama ses çıkmaz çünkü rito tr ekibi hiçbir işe yaramıyor. Rapor etsek nolacak.
  • Yerinde bir ceza. Riotun durduk yere 6 maç ceza vereceğini düşünmüyorum bu konu hakkında naru denen velet daha önce uyarılmıştır eminim. İzleyenlerin dikkatini çekmiştir naru yayınlarında aşağılama kelimesi olarak kürt kelimesini kullanıyordu. bu çok üzücü bir durum ırkçılık olmasını geçtim espor camiasındaki oyuncuların ne kadar cahil ve nefret dolu olduğunu gördüm bu olay vesilesiyle.

Örneğin dumbledoge denen kişi bunu düşünce özgürlüğü kapsamında değerlendiriyor ki bu çok yanlış. bir ırka hakaret ne zamandır düşünce özgürlüğü çerçevesinde değerlendiriliyor? bugün çıkıpta internet üzerinden bir ünlüye küfür edemezsin, dava açar bknz: demet akalın..bugün çıkıpta dinlerle dalga geçemezsin. bknz:fazıl say. (ben o tweetin dinle dalga geçmek amacıyla atıldığını düşünmüyorum ama konumuz bu değil sonuçta cezası var). bugün hala türkiye anayasında atatürk'e küfretmenin cezası var. Bu kadar ayıp bir şekilde nick alınması gerçekten terbiyesizce ve naruyu bir insan olarak kınıyorum

Yeri gelmişkende söyleyeyim.Dumbledoge u ilk geldiğinde yayınları az izlenirken takip ederdim ne kadar efendi ve alçakgönüllü bir insan derdim. İyi oynuyor hakkını verelim fakat iyi oynamakla gelen şöhretle birlikte inanılmaz şımardı ve şuan yayınları çok rahatsız edici.Bunu farkeden arkadaşlarımız da vardır. velhasıl kelam profesyonel oyuncuysanız ve bu camiada para ile çalışıyorsanız kendinize dikkat edeceksiniz bunların yapılmayacağına dair maddeler riotla yapılan sözleşmede var .

• Saçma olmuş neyse gg
  • Her nekadar bu çocuklar reşit olsalarda imzaladıkları sözleşmelerin, kabul ettikleri kuralların ne olduğunu idrak edemiyorlar. Narunun cezası az bile bence, daha ağır bir cezada verilebilirdi.
  • Arkadaş ceza doğru. (her ne kadar narudan böyle birşey bekelemesem de)

Bir suç işlenir, cezası verilir.

Türkiye'de ise bir suç işlenip cezası verildiğinde hem suça hem cezaya ayrı ayrı kulplar bahaneler savunmalar bulunur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kirk

quote:

baba ironi yapıyoruz buna ciddi ciddi cevap veren var ya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kirk

quote:

baba ironi yapıyoruz buna ciddi ciddi cevap veren var ya

Ciddi zannettim hocam.

Kusura bakmayın.

• Heavy muslim .

Güzel ingilizce kardeş
  • Benim merak ettiğim bu veletler 24 yaşından sonra emekli olacaklar o zaman napıcaklar.
    Yazık açıkcası.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.