Şimdi Ara

Aveo almak mantıklı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araç alma arefesindeyim.Otomatik düşünüyorum ama yokuş kalkış destekli aveolarda gözüme hoş gözüküyor.Bu günlerde günlük toplamda 100km gidiş-geliş durumu var.Sedan modeli düşünüyorum bagaj olayından dolayı.

Aveo kullanıcılarından olumlu olumsuz görüşler bekliyorum.28-30 civarı bakıyorum 2012 yeni kasa

• Ben HB Manuel 1.3 dizel kullaniyorum. 75 bg oldugundan dolayi performans haricinde bir problem yok. En baz modelde bile CC, limitleyici, arka park sensoru ve YKDS var. Sinifinin en guvenli araclarindan biri bu sebeple agir. 1100 kg'den fazlaydi diye hatirliyorum.

1.4 benzinli otomatik cok yakiyor diyenler var bir bakin derim. Merak ettiginiz olursa sormaniz yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aveo olursa yokuş kalkış desteği olduğu için otomatik olmasına gerek yok.Manuel de olur.1.4 benzin&lpg düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zuzu75 -- 20 Mayıs 2015; 15:25:28 >
  • O fiyat aralıgında yüksek model espli yan havayastklı perde hava yastklı model sayılıdr, kesnlikle tavsiye ederim

6 ileri tam otomatk şanzımanı var fazla yakar ama konforlu ve saglamdr, bildiginiz gibi yokus kalkıs destegi var.

Şuan ank içi yoğun trafkte 9.5-10.5 lt arası değişiyor ama dikkatsz kasmadan kullanılıyor, acıkcası az yakıyor diyemem :)

Günlük 100km için sanırım tüp taktırırdım ben :)

Merak ettgnz birsy varsa sorun lütfen

• Manuelde oluyorsa dizel baksanıza, tabi biraz rakam artar

• yasin90 Y kullanıcısına yanıt
    Fiyat olarak fazla üste çıkamıyorum ne yazık ki?
  • zuzu75 kullanıcısına yanıt
    28500e kacirmayin derim. Arkadasin da dedigi gibi bu kadar hava yastigi cogu 0 aracta opsiyon. Kesin otomatik diyorsaniz LPG iyidir ama yok manuel de olabilir az yaksin diyorsaniz dizel de bakin derim.

• Daha düşük kmleri var onlara bakın

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-21000-km-de-2012-aveo-sedan-206758830/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-acil-satilik-210612226/detay

Yazılan fiyatlarda illaki esneme olur

Adana'da oturuyorum.O yüzden yakın çevre olursa iyi olur.
  • Bu da dizeli, acil falan demiş bir pazarlk yapın istersenz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-full-orjinal-acillll-207512056/detay

Kredi ile alınmış galiba rehinli gözüküyor.
     Aveo almak mantıklı mı?
  • mukemmel bir araba. eşimle beraber keyifle kullanıyoruz.
  • Kaygerya kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kazasız belasız sevdiklerinizle beraber kullanın inşallah.
  • Bende dusunuyodum aveo yu ama ileride parca fiyatlari artar daha zor bulunur diyenler oldu acikcasi chevy tr den cekildigi icin insan tedirgin oluyo bide 1.4 benzinli icin fazla yakiyo diyenleri duydum dogru mudur bilmiyorum

• dr.oguz kullanıcısına yanıt
    Ileriden kastiniz 8 yil falan hocam. O zamana kadar elinizden illa ki baska arabalar gecer?

• aldıktan sonra 5 yıl boyunca binerim ben o arabaya çünkü fakülte bitip mesleğe başlamadan bidaha araba alma şansım olmaz malum maddi durumlar o yüzden sadece şu anı değil bundan 5 yıl sonraki halini de düşünmek zorundayım
  • dr.oguz kullanıcısına yanıt
    Chevrolet giderken 10 yıl yedek parça sözü vererek gitti. Gideli de 1-2 sene oldu. Piyasada yedek parça kalmayınca artmaya başlar fiyatlar ki o zamana kadar sen mezun olup ilk seneki maaşınla araba alırsın bile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arabalar buhar olup ucmayacak. En az 20 sene daha elden ele satilip duracak. Motoruna kadar opelle ayni zaten.

• yine de bilmiyorum aveo yerine bir başka f/p aracı olan punto almak daha mantıklı geliyor en azından parça, bakım maliyetleri ucuz olur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.