Şimdi Ara

WHAFF REWARDS PAYLAŞIM MERKEZİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar şimdi ücretsiz bir şekilde telefonunuzla hızlıca uygulama indirerek para kazanmayı öğreticem
    1-google play store den 'whaff rewards' ı indiriyoruz
    2-facebook ile bağlıyoruz hesabımızı ki çok hızlı şekilde para kazanabilelim
    3-sizden bir kod isteyecek o kod yerine şunu yazıyorsunuz 'AJ36692'(benim de senin de kazanman için)
    4- 0,30$ ile başlıyoruz ve çeşitli uygulamalar indirerek 5$ yapıyoruz
    5-bir günde hızlıca 5 tl kazandık ve bunu clash of clans da 1200 elmas,league of legends da 980 rp
    subway surf de 1.000.000 para veya 80 anahtar,veya google playdaki istediğiniz tüm oyunlarda
    kullanabileceğiniz 60 tl lik bir kod veriyor bunu alarak hergün 60 tl kazanabilirsiniz
    bakın bu kadar uğraştım benim hiçbir karım yok bu işten sadece size yardımcı olmak için yazdım
    bu arada kesinlikle root ile ya da hile ile alakası yok bu yaptığınız yasal bir şey
    google play in bu uygulama ile anlaşması sonucu kazanıyorsunuz bu parayı o yüzden ban yemezsiniz
    lütfen bu yazıyı kopyalayıp paylaşın ki daha fazla kişi de yararlansın bundan
    iyi oyunlar(root ya da herhangi bir şey gerektirmez)
    NOT:bazı arkadaşlar demiş ki facebook falan çalınır mı diye.Arkadaşlar bu programı ben yazmadım ki 50 milyon
    indirmesi var bu programın hepsinin mi facesini çaldım akıl var mantık var benim amacım yasadışı işlemleri
    azaltmak
    DURUM BUNDAN İBARET ŞİMDİ bu konunun amacını anlatıyorum:
    herkes referans kodlarını yazacak ps networkten para kazanıcak herkes oyunlar beleşe gelecek
    BU KONU KENDİ REFERANS KODUMU SİZE YAYMAK AMACIYLA OLMADIĞI İÇİN HERKESİN FAYDASINA OLDUĞU İÇİN NO

• Parayı çekebildin mi kardeşim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aykut4118 kullanıcısına yanıt
    Tabiki hatta al kanıtı
     WHAFF REWARDS PAYLAŞIM MERKEZİ
  • Peki kredi kartı bilgilerini çalma gibi bir ihtimali var mı?

• Sen ona kredi kartı bilgini vermiyorsun sadece kod veriyor sana o kodu kullanıyorsun tabi eğer istersen kredi kartına da alabiliyorsun ama paypal ın güvencesi altında olduğu için sıkıntı çıkma ihtimali %1 bile değil
    Zaten biraz araştırırken ne kadar yararlı bir uygulama olduğunu göreceksin
    Saygılar...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.