Şimdi Ara

Vodafone'dan Telefon Alınacak (G2 vs G3 16GB vs E5)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vodefone'dan telefon almayı düşünüyorum, tamamen taksitli olması hasebiyle hiçbir banka vs. kredi vermiyor başka bir çarem varsa lütfen bildirin.

LG G2, LG G3 16GB veya Samsung Galaxy E5 almayı düşünüyorum. Telefonun sağlam olması ve kronik sorunlarıyla beni uğraştırmaması çok önemli. Çok oyun oynayan biri değilim, İnternet ve sosyal ağları kullanırken şarj problemi yaşamasam çok iyi olur 1 günden fazlasını isterim açıkcası.

LG G2, Sarı ekran problemi kronik galiba çok araştırmadım, hangi seride problem var yada yok bilgilendirirseniz sevinirim. Ayrıca 32gb mı 16gb mı bir bilgi yok. Büyük ihtimal 16gb, yeteceğini sanmıyorum. Öğrendim, 16GBmış yeterli mi? +OTG kullanmayı düşünüyorum alırsam.
    -Vodafone'da 24x60TL'den 1440 TL.
    -LG Türkiye Garantili 1200~ TL

LG G3 16GB, 2K Ekranı şarj ve ısınma sorunlarını beraberinde getiriyor. Kasa çatlama gibi önemsiz bir problemi daha var. Kırpılmış diyebileceğimiz bir cihaz.
    -Vodafone'da 24x60 TL'den 1440 TL
    -LG Türkiye Garantili 1500~ TL

Samsung Galaxy E5, 1.5GB Ram + TouchWiz düşündürüyor insanı, ışık sensörü de yok.
    -Vodafone'da 24x43 TL'den 1032 TL
    -Disbiritör Garantili 850~ TL

Siz ne tavsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bionic. -- 19 Mayıs 2015; 21:06:21 >

• Galaxy'yi baştan elemelisin. G2 ve G3'ün ise birbirine karşı avantajları ve dezavantajları var. Öncelikle G2 16GB ise baştan söylenmesi gereken şey yetmez. Yaklaşık 10 ay kadar kullandım bende de 16GB versiyonu vardı ve sana kalan 10,5 GB hiçbir şekilde yetmiyor bende 8 GB uygulama kuruluydu hakkını yememek lazım boş alan çok azken bile kasma, boğma yapmıyordu ayrıca sanırım az kişiye özgü bir şeyle karşı karşıya kaldım benim cihaz ısınmıyordu :) 403k serisi bi cihazdı ve hiçbir kronik problemle karşılaşmadım. G3 ise 32GB modeli yaklaşık iki ay kadar kullandım ve ısınıyor, şarjı oyunla birlikte sabahtan akşamüstüne kadar belki daha erken, oyunsuz akşama kadar idare ediyordu her halükarda ısınıyordu. Şimdi G2nin G3e göre avantajları; arayüz-oyun performansı, her türlü günü çıkaran pil, daha serin çalışması ve boyutları nedeniyle taşınabilir olması. G'ün G2'ye avantajları ise çıkarılabilir pil, micro sd kart desteği, büyük ve güzel ekranı, ses çıkışının yüksekliği ve güncelleme desteği. Aslında G3 ısınmasa pilin az gitmesi bile affedilebilir genel olarak beni üzmedi ama ısındı :) Bu arada 32GB versiyonu vardı. Şimdi son söz oyun+pil = G2, büyük ekran+kasa kalitesi+yazılım desteği= G3...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: moonshine14

Galaxy'yi baştan elemelisin. G2 ve G3'ün ise birbirine karşı avantajları ve dezavantajları var. Öncelikle G2 16GB ise baştan söylenmesi gereken şey yetmez. Yaklaşık 10 ay kadar kullandım bende de 16GB versiyonu vardı ve sana kalan 10,5 GB hiçbir şekilde yetmiyor bende 8 GB uygulama kuruluydu hakkını yememek lazım boş alan çok azken bile kasma, boğma yapmıyordu ayrıca sanırım az kişiye özgü bir şeyle karşı karşıya kaldım benim cihaz ısınmıyordu :) 403k serisi bi cihazdı ve hiçbir kronik problemle karşılaşmadım. G3 ise 32GB modeli yaklaşık iki ay kadar kullandım ve ısınıyor, şarjı oyunla birlikte sabahtan akşamüstüne kadar belki daha erken, oyunsuz akşama kadar idare ediyordu her halükarda ısınıyordu. Şimdi G2nin G3e göre avantajları; arayüz-oyun performansı, her türlü günü çıkaran pil, daha serin çalışması ve boyutları nedeniyle taşınabilir olması. G'ün G2'ye avantajları ise çıkarılabilir pil, micro sd kart desteği, büyük ve güzel ekranı, ses çıkışının yüksekliği ve güncelleme desteği. Aslında G3 ısınmasa pilin az gitmesi bile affedilebilir genel olarak beni üzmedi ama ısındı :) Bu arada 32GB versiyonu vardı. Şimdi son söz oyun+pil = G2, büyük ekran+kasa kalitesi+yazılım desteği= G3...

Galaxy'nin tek cezbedici yanı fiyatı zaten 16GB G2'ye 1440 TL vermek biraz fazla değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bionic.

quote:

Orijinalden alıntı: moonshine14

Galaxy'yi baştan elemelisin. G2 ve G3'ün ise birbirine karşı avantajları ve dezavantajları var. Öncelikle G2 16GB ise baştan söylenmesi gereken şey yetmez. Yaklaşık 10 ay kadar kullandım bende de 16GB versiyonu vardı ve sana kalan 10,5 GB hiçbir şekilde yetmiyor bende 8 GB uygulama kuruluydu hakkını yememek lazım boş alan çok azken bile kasma, boğma yapmıyordu ayrıca sanırım az kişiye özgü bir şeyle karşı karşıya kaldım benim cihaz ısınmıyordu :) 403k serisi bi cihazdı ve hiçbir kronik problemle karşılaşmadım. G3 ise 32GB modeli yaklaşık iki ay kadar kullandım ve ısınıyor, şarjı oyunla birlikte sabahtan akşamüstüne kadar belki daha erken, oyunsuz akşama kadar idare ediyordu her halükarda ısınıyordu. Şimdi G2nin G3e göre avantajları; arayüz-oyun performansı, her türlü günü çıkaran pil, daha serin çalışması ve boyutları nedeniyle taşınabilir olması. G'ün G2'ye avantajları ise çıkarılabilir pil, micro sd kart desteği, büyük ve güzel ekranı, ses çıkışının yüksekliği ve güncelleme desteği. Aslında G3 ısınmasa pilin az gitmesi bile affedilebilir genel olarak beni üzmedi ama ısındı :) Bu arada 32GB versiyonu vardı. Şimdi son söz oyun+pil = G2, büyük ekran+kasa kalitesi+yazılım desteği= G3...

Galaxy'nin tek cezbedici yanı fiyatı zaten 16GB G2'ye 1440 TL vermek biraz fazla değil mi?

Hocam şimdi o noktada size uygun olanı yapmak durumundasınız. Ben mesela üç ay nokia kullanır para biriktiririm ona göre bi cihazı internetten uygun fiyata taksitsiz alırım kullanırım. Çok sıkılırsam üstüne az eklerim ikinci el piyasasına dalarım mesela g2yi sıfır aldım üstüne ekleyip z2 aldım biraz geçti g3 aldım sonra onu da elden çıkarttım şuan hala nokia var beklemedeyim :D Diyeceğim tek seferde alım gücünüz yoksa ve bir cihazdan hemen sıkılmam diyorsanız taksitle de alınabilir yapacak bişey yok operatörlerin eline kaldık.

• g2

cunku g3 un hem sarjı malum hemde 16lık versıoynla zaten ramdende avantajınız olmuor eger sd kart olmazsa olmazınız degılse 32lık g2 derım ben
  • Başka fikri olan var mı?
  • bana göre g2 nin tek eksiği micro sd girişi yok ama 32 gb versiyonu var zaten o da yeter onun dışında bi eksiği felan yok g3e göre artıları daha çok
  • G2 kullaniyorum oneririm,uzmez sizi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.