Şimdi Ara

Note 3 mü Sony Z2 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce hangisini almalıyım nedenleriyle yazarsanız sevinirim gönlüm Z2'den yana.

• Note 3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sebep ?
  • Z3 Compact çok daha iyi bir seçim olacaktır.

• merata kullanıcısına yanıt
    Ekranı küçük değilmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFlash42

Ekranı küçük değilmi

İdeal ekran boyutu bence. Bir de hangi cihazdan geçeceğiniz önemli. Onun dışında Z3C, performans canavarı bir telefon. Eğer ekranını çok sorun etmeyecekseniz sizi 3-4 yıl rahat götürür o donanımla.

• Z2 ile performans açısından pek bir fark varmı ?S3 den sonra büyük ekranlı bir telefon lazım gerçi s3 de çok küçük sayılmaz z3c ile neredeyse aynı.Daha çok film izler oyun oynarım dolayısıyla ekranın büyüklüğü önemlidir benim için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • z2ye paran yetıorsa z2 hem saglamlık avantajın olur hem bataryada yuzun guler hemde arayuz olarak kasma donma yasama olasılıgın cok daha az dır.kaldıkı z serısı haylı uzun sure guncellemede alıor
  • note 3 z1 rakibidir. gerçi z1 bile note 3 ten daha performanslı calısıyor. kesinlikle bu ikisi arasından z2
  • Oyun performansı haric genel performansta aralarında fark yok.

Kamera on ve arka kamera olmak uzere ikisinde de note3 saha iyi

Sarj olarak hemem hemen ayni sureleri aldim ama z2 biraz daha iyiydi sanirim.

Film dizi izleme konusunda note3 saha iyi.

Ben genel olarak note3 tercih ederdim. Hem note3 hemde z2 kullandim suan note3 kullanıyorum .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z2 daha iyi

• Note 3

• quote:

Orijinalden alıntı: merata

quote:

Orijinalden alıntı: TheFlash42

Ekranı küçük değilmi

İdeal ekran boyutu bence. Bir de hangi cihazdan geçeceğiniz önemli. Onun dışında Z3C, performans canavarı bir telefon. Eğer ekranını çok sorun etmeyecekseniz sizi 3-4 yıl rahat götürür o donanımla.

Çok yakın bir arkadaşım z2 kullanıyor ve bin bir pişman. Çok ısındığından bahsediyor ve performans olarakta memnun değil hocam. 1400 tl bütçem var ama kafam çok karışık
  • İki telefonda bende mevcut hız sarj performans z2

• Çoğu kullanıcı aşırı ısınmadan dolayı pişman olduğunu okudum o kadar fazlamı ısınıyor yani
  • Tartışmasız Note 3.Z2 Note serisi ile karşılaştırılamaz bile bence Z3 olsa başka. =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Tartışmasız Note 3.Z2 Note serisi ile karşılaştırılamaz bile bence Z3 olsa başka. =)

2 telefon arasında z3 ve z2 arasında çok fark yokki.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.