Şimdi Ara

LG G3 ve ZENFONE 2 Yardıma İhtiyacım Var Arkadaşlar Lütfen Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar. Bir süre önce Note 2 telefonun kırıldığı için tavsiye alacağım bir konu açmıştım. Sağolsun pek çok arkadaş yardımcı oldu ve zenfone 6 alma kararı aldım. Ancak o dönem biraz zaman harcamamızdan dolayı piyasada zenfone 6 kalmadı. Sanırım haziran ayında çıkacak zenfon 2 yüzünden. Bende zenfone 6 almaktan vazgeçip 2'i beklemeye başladım. Kesin alacağım dediğim telefondur kendisi.

Ancak araştırmalarım bu süreçte devam etti ve LG G3 32GB ile tanıştım. Özellikleri ve diğer telefonlarla yapılan kıyaslamalar benim için oldukça tatmin edici durumda. Fakat aklımın bir ucunda hala zenfone 2 var.

Daha çıkmamış bir telefon hakkında yorum yapmak oldukça zor olacaktır ama sizce LG G3'mü tercih edilmeli ? Yoksa Zenfone 2 beklenmeli mi?

Sevgili arkadaşlar hepinize şimdiden çok teşekkürler

• Ah şu ısınma çatlama derdi olmasa g3 alın gitsin diyeceğim de...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G3 iyidir

• dediğiniz gibi cihazda çatlama problemi oluyormuş ve şarj süresi oyun oynadığında 2 saati geçmiyormuş, ısınması da cabası deniliyor. Bu problemler hala var mı ?
  • G3 kullanıcısıyım.Cihazın olumsuz yönleri var.

G3'ün eksileri:

-Kasma
    -Donma
    -Isınma
    -Şarjın çok hızlı bitmesi
    -Play store'dan bişey indirirken hata alma
    -Arayüz çökmesi
    -Uygulamalardan çıkınca siyah ekranla karşılaşmak
    -Isınınca performansın neredeyse yarıya düşmesi
    -Kalitesiz malzeme
    -Çok nadir de olsa kitlenip kalma
    -Telefonu kullanırken arama geldiğinde aramanın 2 saniye geç açılması
    -Bazen uygulama durduruldu hatası almak

• Zenfone 2 hocam.G3deki çoğu özellik var.
    4GB Rami olan 2.3GHz işlemcisi olan model gelecek türkiyeye.Onu alın g3den iyidir şüpheniz olmasın.G3'ün sıkıntıları var hâla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jacquer kullanıcısına yanıt
    Sanırım hala var hocam. Çok şık ve kullanması keyifli bir cihaz ama hala onun yerine g2 satılıyor.

• zenfone2 derım fakat hangı versıyon oalcagıda onemlı 3-4 versıyonu var hangılerı buraya gelecek ve kac para olacak o onemlı acıkcsı 1100 den fazla ben vermem zenfone ıcın,g3 butcesındede z2 alır yıne g3 almam.fakat bekleyın bakalım asusun fıyatları ne olacak ona gore pozısyon alırsınız
  • Zenfone'in yurt dışı yorumlarını okuyorum arkadaşlar kamera ve ekran sıkıntılıymış diyorlar. 1400-1500 tl bütçem var ve iyice çorba oldum ne alacağım konusunda
  • Şarjı pek iyi değil denildiğini duydum lakin sizin söylediklerinizi bilmiyorum. Umarım yoktur öyle sorunlar ki kameranın aksine iyi olduğunu sanıyorum.

• Zf2

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_fan_club

Şarjı pek iyi değil denildiğini duydum lakin sizin söylediklerinizi bilmiyorum. Umarım yoktur öyle sorunlar ki kameranın aksine iyi olduğunu sanıyorum.

Hocam açıkçası yaklaşık 1.5 aydır çok büyük umutlarla bekliyorum ve o tarz bir sorun yaşamak istemem. Z2 veya Z3 hakkında ne düşünüyorsunuz
  • jacquer kullanıcısına yanıt
    Zaten fiyatı da yüksek olacakmış. Z2den de dili yanan kişilere rastladım. Z3cyi araştırın derim bence birkaç yıl daha güncel kalır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.