Şimdi Ara

2015 focus trend x mi 2015 focus titanium mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36
Cevap
0
Favori
17.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar titanium otomatik almak üzereyim ama aralarında 10 bin tl fark var.. biri 57 diğeri 67 bin tl. gözle görülür tek farkı önde bir ekran var.. değer mi sizce ? zengin değilim :ı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justinbjk -- 18 Mayıs 2015; 23:34:19 >

• Tabiki titanyum.

Aktif ön ızgara
    Ön park sensörü
    Arka park sensörü
    Elektrikli ısıtmalı sinyalli katlanabilir ayna
    Gecikmeli sönen ön far
    Gündüz yanan led ön far
    Statik köşe lambası
    Dinamik ön far sistemi
    Yan perde hava yastığı
    Manuel 4 yönlü ön yolcu koltuğu
    Sürücü koltuğunda ayarlanabilir bel desteği
    Ford power anahtarsız çalıştırma
    Çift bölgeli iklim kontrollü otomatik klima
    Kol dayama
    Bluetooth
    Sd kart girişi
    Acil durum yardımı
    Dokunmatik ekran

Bunların hepsi trend x de olmayıp titanyum da standart olan özellikler. Aman diyim.
    Allah kaza bela vermesin focus sahibi olduğumdan nerde bi focus görsem sahibine sempati duyarım hep nedendir bilemiyorum

Arabanıza gelince bence çok doğru bir karar evet arada bariz fiyat farkı var belki görselde bi fark da yok ama titaniumun zevki görünmeyen özellikleri zaten

Forumun çok eski bi konusu var ghianin bilinmeyen özellikleri diye siz de şimdi titaniumu zamanla öğrenerek mutlu olursunuz

Tekerine taş değmesin
  • Ben TrendX'in donanımını yeterli buluyorum. Deri kaplı direksiyon, alaşım jant, Cruise Control gibi donanımların varlığı yeterli bence.

Titanium'daki o ekranın Navigasyon olmadan hiçbir anlamı yok bence. Navi içinse ekstra para isteniyor.
  • Hocam trend x alın.Full donanımlı navigasyonlu kameralı ekranlar 1500 lira civarı.Yine donanım eksik gelirse araba elektrikçilerinde boş olan düğmeleri doldurursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: justinbjk

arkadaşlar titanium otomatik almak üzereyim ama aralarında 10 bin tl fark var.. biri 57 diğeri 67 bin tl. gözle görülür tek farkı önde bir ekran var.. değer mi sizce ? zengin değilim :ı

Bence trend x alıp üstüne navigasyon bi-xenon far ekletebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keyif,yalnız gitmez

quote:

arkadaşlar titanium otomatik almak üzereyim ama aralarında 10 bin tl fark var.. biri 57 diğeri 67 bin tl. gözle görülür tek farkı önde bir ekran var.. değer mi sizce ? zengin değilim :ı

Benim tercihim trend x'den yana olurdu. =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Benim tercihim trend x'den yana olurdu. =)

Alıntıları Göster
    bir kişi bile titanium için değer al yazmamış, yaktınız beni, kapora da verdik 2 bin tl, vazgeçip trend x istiyorum desem ne derler acaba.
  • quote:

bir kişi bile titanium için değer al yazmamış, yaktınız beni, kapora da verdik 2 bin tl, vazgeçip trend x istiyorum desem ne derler acaba.

Alıntıları Göster
    Paran varsa elbette Titanium..
  • Tabiki titanyum.

Aktif ön ızgara
    Ön park sensörü
    Arka park sensörü
    Elektrikli ısıtmalı sinyalli katlanabilir ayna
    Gecikmeli sönen ön far
    Gündüz yanan led ön far
    Statik köşe lambası
    Dinamik ön far sistemi
    Yan perde hava yastığı
    Manuel 4 yönlü ön yolcu koltuğu
    Sürücü koltuğunda ayarlanabilir bel desteği
    Ford power anahtarsız çalıştırma
    Çift bölgeli iklim kontrollü otomatik klima
    Kol dayama
    Bluetooth
    Sd kart girişi
    Acil durum yardımı
    Dokunmatik ekran

Bunların hepsi trend x de olmayıp titanyum da standart olan özellikler. Aman diyim.
  • 4 aydir focus dizel trendx kulkaniyorum.

Kol dayama
    Otm klima
    Otm far ve silecek
    Park sensorleri
    Bu donanimlarin eksikligini oldukca hissediyorum.
  • Hocam bugün bayii ye gittik en erken temmuza araba gelir vs dediler
    Bu ne saçmalıktır ya..
    Sadece dizel seçenekleri varmış benzinli yokmuş.
  • L watanist L kullanıcısına yanıt
    kardeşim aynen, son 2 araç vardı birini ben aldım, araç yok ağustosta gelecek maalesef ve fiyatta en az 2 bin tl artacak ve benzinli otomatik titanium focus araç 70 bin tl falan olcak, aynen böyle bir saçmalık olmaz bende çok kızıyorum, 2 ay önce 65 bindi bu araç ben 67 vericem ama bak şuna asla izin verme, ay araç yok aman az kalmış deyip sizi aman araç olsunda para önemli değil şeklinde düşünmeye zorluyorlar, pazarlık yapmadan almayın sakın, hepsi fırıldak bunların.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justinbjk -- 19 Mayıs 2015; 10:52:38 >
  • quote:

kardeşim aynen, son 2 araç vardı birini ben aldım, araç yok ağustosta gelecek maalesef ve fiyatta en az 2 bin tl artacak ve benzinli otomatik titanium focus araç 70 bin tl falan olcak, aynen böyle bir saçmalık olmaz bende çok kızıyorum, 2 ay önce 65 bindi bu araç ben 67 vericem ama bak şuna asla izin verme, ay araç yok aman az kalmış deyip sizi aman araç olsunda para önemli değil şeklinde düşünmeye zorluyorlar, pazarlık yapmadan almayın sakın, hepsi fırıldak bunların.
    beyler teşekkür ederim, bencede titanium :)
  • Bu ayın 20'sinde fiyatlar değişecekmiş yine ama 100-200 liralık bir değişiklik de olabilir bu (dün bayideki satış temsilcisi dedi daha önce de 2 kere zamlanacağını söylemişti ve 2 kere zamlandı)
  • quote:

quote:

titanium olmadan bi xeonon ekletemiyorsun
  • para varsa titanium para yoksa trend x
  • justinbjk J kullanıcısına yanıt
    Allah kaza bela vermesin focus sahibi olduğumdan nerde bi focus görsem sahibine sempati duyarım hep nedendir bilemiyorum

Arabanıza gelince bence çok doğru bir karar evet arada bariz fiyat farkı var belki görselde bi fark da yok ama titaniumun zevki görünmeyen özellikleri zaten

Forumun çok eski bi konusu var ghianin bilinmeyen özellikleri diye siz de şimdi titaniumu zamanla öğrenerek mutlu olursunuz

Tekerine taş değmesin
  • Şöyle 2.el, ilk sahibinden, düşük km li, hatasız, passat harici bir D sınıfı araç bulunup alınsa çok daha fazla memnun olur, paranızın hakkını alırdınız.
  • Usta,Trend X'te gayet yeterli donanim konusunda.Trend X al arada ki 10bin lirayi benzine harca kafan rahat gez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa.cekic6

quote:

quote:

titanium olmadan bi xeonon ekletemiyorsun

Bunu bilmiyordum teşekkürler.
  • Ned_Starkk kullanıcısına yanıt
    2 ay önce 65 bindi bu araba, şimdi 67 bin, ben kapora verdim temmuzda gelecek araba, zamda gelmeyecek dediler. euro baya düştü zam beklemiyorlar. daha önce zam gelir dediler geldi evet ama önümüzdeki aylarda zam beklemiyorlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.