Şimdi Ara

gps takip cihazları hakkında.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bir çok gps takip cihazı var ve özellikle yurtdışında oldukca fiyatları uygun.
    bende yurtdışından almayı düşünüyorum, türkiyede satılanların takip için kendi arayüzleri var fakat yurtdışından aldığımızda web den takip için neler yapabilir? nasıl bir yöntem izleriz?
    motorsikletin çalınma durumuna karşı böyle bir uygulama düşünüyorum

• Türkiye de satılan ile yurt dışı arasında ne kadar fiyat farkı var acaba?Hiç araştırmadım ama uçurum yoksa Türkiyeden almak daha mantıklı olmaz mı?En azından satış sonrası sorun olduğunda karşınızda muhatap bulma imkanınız olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Türkiye de satılan ile yurt dışı arasında ne kadar fiyat farkı var acaba?Hiç araştırmadım ama uçurum yoksa Türkiyeden almak daha mantıklı olmaz mı?En azından satış sonrası sorun olduğunda karşınızda muhatap bulma imkanınız olur.

Türkiye de olan markalar sınırlı. Genel de çinde 15 dolar olan ürünleri burada 200 tl civarı rakamlara veriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpayfatih

quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Türkiye de satılan ile yurt dışı arasında ne kadar fiyat farkı var acaba?Hiç araştırmadım ama uçurum yoksa Türkiyeden almak daha mantıklı olmaz mı?En azından satış sonrası sorun olduğunda karşınızda muhatap bulma imkanınız olur.

Türkiye de olan markalar sınırlı. Genel de çinde 15 dolar olan ürünleri burada 200 tl civarı rakamlara veriyorlar

Yurt dışından almak daha mantıklı.bu sefer de imei kayıt sorunu ortaya çıkar mı acaba?Sadece data transferi yapan cihazlarda imei kayıt gerekiyormu araştırmak lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.