Şimdi Ara

Project Cars Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İddiali görsellerle çıkışını gerçekleştiren Project Cars'ın yarış dünyasına giriş yapıyoruz.

• oynayabileceğimi bilsem alacağımda oynayamuyoruzki lanet olası bir zorluğu var :( yeni need for speed beklicez artık

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyun çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyundan çok inceleme hoşuma gitti yağ gibi akıyor teşekkürler tunahan safdır

• allah aşkına şu oyuna simülasyon demeyin yazıktır günahtır. simülasyonun yanından geçebilecek bir oyun değil.

• görselleriyle oyun arasında en çok fark olan oyundur herhalde. ubisoftla yarışır.

• çok saçma bi sürüş dinamiği var, yarış simulasyonu tutkunuyum ama rezalet geldi açıkcası

• inceleme başarılı

• Bu adam inceleme yapmasın.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ne simülasyon ne arcade arada kalmış iki kesimede hitap edemiyor.. Keyif almak için sürüş ayarlarını iyi yapmak ve alışana kadar biraz sabırlı olmak gerekiyor..bu yoklukta şans verilebilir..

• Assetto Corsa incelemesi var mı yoksa ben mi göremedim? Assetto Corsa bu oyuna 1000 basar bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç simülasyonu arayanlar assetto corsa oynamalı ancak ondada yağmur falan yok yağmur olmayınca benim oynayasım gelmiyor.Ayrıca oyun çok iyi olmuş drive club ilk çıktığında leşin ötesiydi güncelleme üstüne güncellemeyle oyuna boyut atlattılar.Bu oyunda böyle olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 18 Mayıs 2015; 22:37:53 >
  • oyunun grafikleri gerçekten çok güzel
  • Oyun güzel gibi fakat oyuncuyu yakalayan kendine çeken bir yanı yok malesef , ve reklam alın büyüyün tamam ama künye bari kendi işlevinde kalsaydı.

• Bence de güzel inceleme. Hatta şu ekipte Türkçeyi en düzgün kullanan ve kağıttan okuyormuş havası vermeyen birkaç arkadaştan biri Tunahan. Oyun hakkında yarım yamalak bilgim vardı. Artık nedir ne değildir biliyorum. Teşekkürler.

• Onca ayrıntının içinde arabayı betona çarptığında, oradaki seyircilere takılmış! O kadar Simülasyon oyunu incelemesi yaptınız hangisinde buna dikkat ettiniz?

• Oyun çok iyi tunahan incelemelerin çok başarılı daha cok video bekliyorum senden

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • güzel inceleme

• Eline sağlık tunahan , biraz geç olmuş sanki :D Olsun iyi ki varsınız :)

• simülasyon incelemesi yapıyorsunuz, klavye ile oynuyorsunuz o da iyimiş :D daha neler görecez...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.