Şimdi Ara

Asus ZenPower 10050 mAH Powerbank (Grupanya Kodu İle 55 TL ) 69 TL (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.571
Cevap
47
Favori
93.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne çabuk bitirdiniz yarın sipariş verecektim birden fazla alanlar hakkımıza giriyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

çok mu uygundu fiyat herkes almış

xiaomi fiyatına geliyordu. ama ben de ilgiyi anlamadım :) 11 dolara xaomi satıldı ona bu kadar talep olmadı nerdeyse :)
  • Türkiye'deki Xiaomi fiyatlarına göre gayet makul. Bitmesi normal. Direkt muadil ürünler.
  • Bu ürün niye hiçbir yerde yok. Aliexpress te bile yok. Ben uzun vadeyi dikkate alarak Xiaomi siparişi verdim. 40 liraya takipli banggood.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat şahaneymiş gerçekten.
  • Tekrar stoklara girermi acaba? almam lazım bu powerbanktan.

• Asus markasi renk secenegini fiyatinin neredeyse ayni olusu 2 yil garanti xiaominin fersah fersah onune atiyor bu urunu bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrar stoklara girermi? Birde 5.000 kez tam kapasiteyle kullanılabilir açıklamasını sayısalcı arkadaşlar açabilirmi?

• Banka kartıyla alışveriş yapabiliyor muyuz deneyen varmı?

• Taşınmıyor diyorsanız slim ürünlere bakın. Kapasiteden ziyade taşınabilirlikte önemli. Yaz günü çanta taşımayan biri için 2,5 cmlik alet fazla heybetli. Yok ben kaprimin cebine atarım diyorsanız amenna.
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Cihazın ömrü = Takılan cihazı 5000 kere %100'e kadar doldurmak.
  • 19 mayısta sipariş vermiştim şimdi geldi kargodan beklediğimden daha iyi diyebilirim bilgilendirme için konu sahibine tekrar tekrar teşekkürler iyi günler
  • Benim elime ulasti beyler darısı basiniza

• Sipariş 19.05 04:10
    Kargoya veriliş 22.05 16:00
    Teslim alma 23.05 11:15

Ürün baya kaliteli duruyor. Metal kasa, yassı kablo ve siyah renk çok hoşuma gitti. Yalnız ben buna kıyamam bumperı gelse de alsak

Kalitesini test etmek icin full sarjdan sonra denemeler yapacagim. Simdi geldigi gibi icinde olan sarjla %71 de olan iPad e taktim. İlk sarj oldugu icin cok guc verecegini sanmam.

Edit: Ürün 6 saate yakın sürede tam doldu herhalde. Baktığımda dolmuştu geç yakalamış da olabilirim ama tam dolma süresi 5-6 saat arası. İçindeki fabrika sarjıyla 2600 mahlık dolup yaptı.

Asus ZenPower 10050 mAH Powerbank (Grupanya Kodu İle 55 TL ) 69 TL Asus ZenPower 10050 mAH Powerbank (Grupanya Kodu İle 55 TL ) 69 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schtroumpf Grognon -- 24 Mayıs 2015; 0:22:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bkm express geçerli mi hacılar
    bilen bi pm atsın çok makbule geçer

• bu aletteki pillerin performansı Zenfone 5teki gibiyse çöp.. Aslında Asusun zenfone ların yanında bunlardan hediye etmesi gerek :)))

• Bu kadar kapasiteye gerek yok bence.
    Powerbank ların maksadı zaten bir kere şarj etsin yeter mantığıyla çıktı.
    Bunun yerine 5000 mah çıkarsalar ve ince bir şey olsa daha güzel olurmuş.

Bu ve benzerleri çok ağır ve büyük. Yazın daha da önemli olur boyutun ufak olması. Yoksa ek olarak çanta taşımak gerekecek.

Kalite olarak Asus ile Xiaomi asla ve asla bir tutulamaz. İstersen onda biri fiyatına olsun Asus kalitesine bu kapasite ve fiyat çok çok iyi.
  • Gerçekten çok karizmatik duruyor. Ben yakın zamanda xiaomi aldım yakınım gördü bende istiyorum dedi. Bu ürünü daha çok sevecektir. Sitesinde bilgi bulamadım eğer içini açtıysanız pil markası nedir yazma ihtimaliniz var mı? Xiaomilerin kalitesi ortada LG piller çok başarılı ama bu üründe ne vardır bilen yok sanırım, aynı performansı verecek mi o da düşündürücü. Biran önce yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim. Benide etiketlemeyi unutmayın lütfen.
  • bu sabah elime ulaştı. 19'unda sipariş vermiştim. ürün şık görünüme sahip ancak beklediğimden biraz ağır gibi geldi
  • Hocam üstündeki metal tek parça yani alt ve üst kapağı sökmem gerekiyor vida yok cihaza zarar vermek istemediğimden dokunmadım. Ama LG veya Samsung batarya kullanılmadığına eminim kendi teknolojileri olabilir. Sarj hızı gayet iyi 2000 mah tableti doldurdu şimdi telefona taktım. Sağlıklı değerlendirmesi tam boşalma ve tam sarjdan sonra belli olur sizi de etiketlerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.