Şimdi Ara

Asus ZenPower 10050 mAH Powerbank (Grupanya Kodu İle 55 TL ) 69 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.571
Cevap
47
Favori
93.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zuko

quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Arkadaşlar dev gibi ben önermiyorum. Xiaomi 5400 mah sonra 25'e sattım. Sigara paketi gibi, şu 2600 mahlar bile bana göre değil. Ben çanta taşımıyorum, çok sıkıntı oluyor taşıması. Evde kullanıyorum, bu seferde kendimi salak gibi hissediyorum.

Firmalar 600 mah bir şey yapsa flash bellek gibi, ucu kaymalı olsa bazı flash bellek modelleri gibi, kablo olmadan kullanabilsek çok iyi olacak. Ben kampa falan gitmiyorum, iş yerinde kullanmıyorum; acil lazım olur diye şarjımı 2 saat uzatsa bana yeter.

Keza bunlar taşınacak gibi değil. Sigara, anahtarlık, cüzdan, çakmak, cep telefonu birde bu eklendimi nasıl taşıyacam ben bunu yaz günü. Arabada şarj var, evde şarj var, iş yerinde şarj var; ee ben bunu taşıyamıyorken nerede kullanıcam

Cüzdandaki kredi kartı ceplerine sığanlar var hocam 1800-2000'liklerden.

Kırılma ya da patlama yapmasın cebimizdeyken totomuz yanar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyat iyi, xiaomi nin çakması olmuş bildiğin,
    ayrıca xiaomi de 5000 lik ince telefon büyüklüğünde ve kalınlığında bir modeli var, yeni 10000 lik daha ince ve ufak model de yakında çıkacak, isteyene 16000 lik olanı da var.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

quote:

Arkadaşlar dev gibi ben önermiyorum. Xiaomi 5400 mah sonra 25'e sattım. Sigara paketi gibi, şu 2600 mahlar bile bana göre değil. Ben çanta taşımıyorum, çok sıkıntı oluyor taşıması. Evde kullanıyorum, bu seferde kendimi salak gibi hissediyorum.

Firmalar 600 mah bir şey yapsa flash bellek gibi, ucu kaymalı olsa bazı flash bellek modelleri gibi, kablo olmadan kullanabilsek çok iyi olacak. Ben kampa falan gitmiyorum, iş yerinde kullanmıyorum; acil lazım olur diye şarjımı 2 saat uzatsa bana yeter.

Keza bunlar taşınacak gibi değil. Sigara, anahtarlık, cüzdan, çakmak, cep telefonu birde bu eklendimi nasıl taşıyacam ben bunu yaz günü. Arabada şarj var, evde şarj var, iş yerinde şarj var; ee ben bunu taşıyamıyorken nerede kullanıcam

Cüzdandaki kredi kartı ceplerine sığanlar var hocam 1800-2000'liklerden.

Kırılma ya da patlama yapmasın cebimizdeyken totomuz yanar

Ben cuzdani arka cebimde tasimadigim icin onu dusunmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: karmic

ödeme yapamıyorum. kabul etmiyor.

+1 bende alamiyorum yav 3d sifresi geliyor sonra bilmem ne oldu arayin filan ger sayfaya atiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargo firması hangisi? Takip linki gelen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Güzel fiyat. İhtiyacı olan kaçırmasın.

Ihtiyacı olmayanda kaçırmasın hocam bir adet aldım bir tane daha alayım mı diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Broon

quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Güzel fiyat. İhtiyacı olan kaçırmasın.

Ihtiyacı olmayanda kaçırmasın hocam bir adet aldım bir tane daha alayım mı diye düşünüyorum

Hocam sizin mesaji gorunce dayanamadim aldim illaki lazim oluyor yolculuklarda falan, yedek ikinci dursun ipadde falan kullaniriz, benim merak ettigim yuksek akimli urun bataryaya zarar verir mi acaba, sony 1.5 a veriyor iphone 6 da kullaniyorum daha bir sikintisini gormedim,,,

• Merhabalar aklıma bir soru takıldı ve bu konularda oldukça bilgisizim o yüzden saçma bir soruysa affınıza sığınıyorum:
    10050 mAh oldukça büyük bir rakam sayılır. benim notebook'umun 3hücreli bir dahili bataryası var. yeri geldiğinde zenpower ile bilgisayarımı sarj edebilir miyim? eğer bu mümkünse buna elveren bir aparatı nereden bulabilirim? ayrıca bu sarj ne kadar yeterli olur yoksa göstermelik mi olur? sanırım 1 tam sarj etmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetnbr

Merhabalar aklıma bir soru takıldı ve bu konularda oldukça bilgisizim o yüzden saçma bir soruysa affınıza sığınıyorum:
    10050 mAh oldukça büyük bir rakam sayılır. benim notebook'umun 3hücreli bir dahili bataryası var. yeri geldiğinde zenpower ile bilgisayarımı sarj edebilir miyim? eğer bu mümkünse buna elveren bir aparatı nereden bulabilirim? ayrıca bu sarj ne kadar yeterli olur yoksa göstermelik mi olur? sanırım 1 tam sarj etmez

10050 mAh mili amper(akım ölçü birimi) saat demektir. bu cihazların çıkış voltajı (elektiriği ) 5 volt dc (doğru akım) dır.

gelelim notebook bataryasına. kendi bataryamdan örnek vereek açıklayım.
    8 hücreli bir bataryam mevcut, 5200mAh. ama batarya üzerindeki voltaja baktığımızda 14,8volt yazmaktadır.
    14,8v luk bataryanında 19 v ile şarj edildiğini de düşündüğümüzde,

5 v ile 14,8 v luk çihaz çalıiştirilamaz. mAh değeri ne kadar yüksek olursa olsun,

not: yanlış bilgim varsa forum kullanıcıları tarafında eleştiriye açığız.

• quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetnbr

Merhabalar aklıma bir soru takıldı ve bu konularda oldukça bilgisizim o yüzden saçma bir soruysa affınıza sığınıyorum:

10050 mAh mili amper(akım ölçü birimi) saat demektir. bu cihazların çıkış voltajı (elektiriği ) 5 volt dc (doğru akım) dır.

gelelim notebook bataryasına. kendi bataryamdan örnek vereek açıklayım.
    8 hücreli bir bataryam mevcut, 5200mAh. ama batarya üzerindeki voltaja baktığımızda 14,8volt yazmaktadır.
    14,8v luk bataryanında 19 v ile şarj edildiğini de düşündüğümüzde,

5 v ile 14,8 v luk çihaz çalıiştirilamaz. mAh değeri ne kadar yüksek olursa olsun,

not: yanlış bilgim varsa forum kullanıcıları tarafında eleştiriye açığız.

Romossun Cihaza gore voltaji ayarlayabilen modelleri var. biraz fiyatlari tuzlu ama laptop sarji onlarla mumkun.

http://www.romoss.com.tr/Default.asp?P=0&K=0&K1=58

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oymak.beyi -- 20 Mayıs 2015; 9:09:30 >

• Az önce sipariş vermeye çalıştım. "Ödeme servisi şu anda kullanılamıyor. Lütfen tekrar deneyin veya müşteri destek ekibimize başvurun." hatası verdi. Daha önce bu sorunla karşılaşan oldu mu acaba ?

edit: Yarım saat sonra denedim bu sefer sorun vermedi ve sipariş tamamlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkaydi -- 20 Mayıs 2015; 16:11:48 >
  • 10500 mah stok haberi geçen hafta epostaya gelmişti.
    boyutu ağır geldi bana, keşke 5000 mah civarı olsa anında alırdım ama amazon dan daha küçük boyutta 5600 mah güzel bir powerbank siparişi verdim.
  • Dün satınalanlar için Bugun Kargoları hazırlamışlar sanırım "İade Durumu İşlem başlatıldı" diye bir mail geldi ama takip numarası veya kargo bilgisi yok, teslim alan varmı acaba, hangi firma ile yolluyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenfiz

Dün satınalanlar için Bugun Kargoları hazırlamışlar sanırım "İade Durumu İşlem başlatıldı" diye bir mail geldi ama takip numarası veya kargo bilgisi yok, teslim alan varmı acaba, hangi firma ile yolluyorlar?

yurtiçikargo
  • mak edenler için taksit imkanı yok.
  • 2 gün içerisinde teslim diyordu daha kargoya bile verilmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gençler ben satın alamıyorum ne yapmamı önerirsiniz?
  • Merhaba arkadaşlar sony xperia sp cep telefonu kullanıyorum.İş yerimde haftada 2-3 kez şarj lazım oluyor.N11, sanalpazar gibi sitelerden bakıyorum orjinal yazıyor ama emin değilim birebir orjinal mi şarj aleti 40 lira civarında.

Powerbank mı alsam orjinal şarj aletimi alsam.Sizin tercihiniz ne olurdu.Karar veremiyorum.
  • 0tyldrm0 kullanıcısına yanıt
    mail geldi bana da vermişler yarın elime ulaşır herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

mail geldi bana da vermişler yarın elime ulaşır herhalde

ne zaman sipariş vermiştin? ben dün gece vermiştim henüz kargoya verilmemiş. bugün kargoya teslim edilir diye düşünüyordum. asusun sitesinden bir şey anlamış değilim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.