Şimdi Ara

Asus ZenPower 10050 mAH Powerbank (Grupanya Kodu İle 55 TL ) 69 TL (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.570
Cevap
47
Favori
93.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hökümet bu nuvolu sıcak fırsat başlıklarına bir çözüm bulacak mı?Passolig veya İninal yükleyerek zaten iade almak varken ya da herkeste nuvo yokken neden böyle başlık açarsınız..?
  • Cihazdan oldukça memnun kaldım. Kararsız kalan varsa öneririm. 1800mah bataryalı telefonumu 5 keze %10dan %100e şarj etti. Bir kezde %10dan %20ye.

Yaklaşık 8000mah gibi bir rakam ediyor buda sanırım belki biraz daha fazla. Tabi bu ilk kullanım sonuçlarım ilerleyen şarjlar da nasıl bir değişim olur bilemiyorum.
  • Bayram harçlığı olarak kod istiyorum PM.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darnglove

xiaomi 10500 malum sitelerde 12 dolara alınabiliyorken asus bu kadar nasıl cezbediyor açıklayacak olan var mı ....

Aynen
    Kilifi bile 1 dolardan az..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

xiaomi 10500 malum sitelerde 12 dolara alınabiliyorken asus bu kadar nasıl cezbediyor açıklayacak olan var mı ....

Ben 1 yıl önce xiaomi 10400 lük almıştım bu ay başında arızalandı tek ledden sonra dolmuyor 3 pili arızalandı heralde, hal böyle olunca garanti denen bir şry olmuyor cihaz elimde kaldı. Bu ay bunu aldım en azından 2 yıl garantisi var bir şey olursa servise gider

• quote:

Orijinalden alıntı: mert969

quote:

Ben 1 yıl önce xiaomi 10400 lük almıştım bu ay başında arızalandı tek ledden sonra dolmuyor 3 pili arızalandı heralde, hal böyle olunca garanti denen bir şry olmuyor cihaz elimde kaldı. Bu ay bunu aldım en azından 2 yıl garantisi var bir şey olursa servise gider

Ya birtek ben xiaomi mağduruyum sandım aynısı bende oldu satıcıya MAİL çektim. Garanti dahilinde değil. 15 TL parça+servis ücreti+ gidiş geliş kargo neredeyse telefonun fiyatı. Sadece 4 defa şarj yapmıştım. Grup'ta devam ediyorum ve tekrar söylüyorum kodu olan varmı. Çünkü kredi ları kullanmadığım için 2 TL de olsa başvuramıyorum. Kod gelirse arkadaşın kartından çekerim

• VHA29Y627J

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fazla kodu olan varsa bende denemek isterim
  • quote:

12 dolar demek 40 lira demek o kadar ucuz değil yani. Ayrıca sanki xiaomi dünyanın en iyi markası da Asus dünyanın en kalitesiz markasıymış gibi söylüyorsunuz. Lütfen biraz daha mantıklı konuşalım. :)

• Kargo ücreti ekledi .. :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kod isteyen arkadaşlar , kodun grupanya sitesinde 2 liraya satıldığından haberiniz var mı ? yani ürünü 47 değilde 49 tl 'ye kendinizde alabilirsiniz. 2 tl yahu !
  • benim 3günlük cihaz düzgün şarj etmiyor telefonu ya kablo ya cihaz sorunlu. çıkarıp takıyorum öyle şarj ediyor. hep şanssızım bu alışveriş konularında

• Asus'un sitesinden her kredi kartıyla alabiliyor muyuz? Enpara vs oluyor mu? İlla garanti mi olması lazım?

• Alabiliyorsun hocam. Ben nuvo ile aldım

• Ben kullanıyorum ilk çıktığı zaman aldım tam olarak 2 kere note2 , 2 kerede note4'ü fulledi :) üstünde 4 tane ışık var zaten çok işe yarıyor botutuda ufacuk
  • Kargo eklenmiş sanırım. Daha önce kargo var mıydı?

• xiaomi alın daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: midgardxxx

Kargo eklenmiş sanırım. Daha önce kargo var mıydı?

Yoktu

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

benim 3günlük cihaz düzgün şarj etmiyor telefonu ya kablo ya cihaz sorunlu. çıkarıp takıyorum öyle şarj ediyor. hep şanssızım bu alışveriş konularında

Cihaza taktıktan sonra zenpower üzerindeki tuşa basın öyle şarj ediyor çıkarıp takmanıza gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: midgardxxx

Kargo eklenmiş sanırım. Daha önce kargo var mıydı?

tüh yaa.. eskiden kargo ücreti yoktu..

bu durumda artık "47lira+2lira+5lira kargo" şeklinde düşünürsek 54lira gibi bi rakam ortaya çıkıyor.

edüt: kargo ücreti 4,90 çıkıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antique -- 27 Eylül 2015; 2:26:43 >
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.