Şimdi Ara

Asus ZenPower 10050 mAH Powerbank (Grupanya Kodu İle 55 TL ) 69 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.571
Cevap
47
Favori
93.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yani Fiyat Performans oranı demek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus 90.50 x 59 x 22 mm 215gr
    Xiaomi 90,00 x 77 x 22 mm 250gr
  • cezayirli kullanıcısına yanıt
    9,5 cm x 5,9 cm x 2,2 cm yani

Bu nasıl bir kredi kartı büyüklüğüdür böyle(sözde ürün kredi kartı kadarmış), zaten görselde kredi kartı el kadar.
  • altından aldım bir adet
  • konuyu açan arakdaşa teşekkürler kaptım bi adet
  • soyken kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/Rfow5BGl9v4

Ürün Selpak kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fensinn -- 19 Mayıs 2015; 12:01:40 >
  • Kullanmayacaksınız sırf fiyatı uygun diye almayın bence. Yoksa kullanım alanı olmuyor, evde durduğu ile kalıyor. Ben doğa sporları ile uğraşıyorum, kamp yapıyorum o kadar çok işime yarıyor ki.

Xiaomi 10400 kullanıyorum. Cepte taşınabilir ama pek rahat olmuyor. Sırt çantası kullanıyorsanız çantanızda rahatça taşıyabilirsiniz. Kot pantolonun cebinde taşırım derseniz bir süre sonra rahatsız etmeye başlar.
  • Adres yazarken 40 karakter işini nasıl çözücez ? 40 karakterde açık adres yazamıyorum
  • ulex kullanıcısına yanıt
    ben alım yapamıyorum tamamlanmadı oluyor sürekli 6 siparişim iptal edildi görünüyor siz nasıl aldınız acaba ? kredi kartı mı ? ben ENCARD ile denedim de
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0tyldrm0

Adres yazarken 40 karakter işini nasıl çözücez ? 40 karakterde açık adres yazamıyorum

Yardımcı olabilir misiniz ?
  • https://www.youtube.com/watch?v=Rfow5BGl9v4

Detaylı İncelemeye Bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenTheBlack

Kullanmayacaksınız sırf fiyatı uygun diye almayın bence. Yoksa kullanım alanı olmuyor, evde durduğu ile kalıyor. Ben doğa sporları ile uğraşıyorum, kamp yapıyorum o kadar çok işime yarıyor ki.

Xiaomi 10400 kullanıyorum. Cepte taşınabilir ama pek rahat olmuyor. Sırt çantası kullanıyorsanız çantanızda rahatça taşıyabilirsiniz. Kot pantolonun cebinde taşırım derseniz bir süre sonra rahatsız etmeye başlar.

1- Evde telefonu bundan şarj etmek daha pratik. Odadan odaya geçerken telefonu fişe tak-sök yaparak pilin anasını ağlatmak zorunda kalmıyorum.

2- Eve arkadaş geldiğinde, yani genel olarak evde aynı anda iki şarj ihtiyacı doğduğunda biri fişten öbürü cihazdan şarj olabiliyor. Yani ilave (hatta yedek) şarj cihazı.

3- Dışarıya çıkmam gerekiyor ve şarjım az. Hemen çantamda (el-sırt, farketmez) cihaza telefonu bağlıyorum. Hem yoluma gidiyorum, hem telefonumu şarj ediyorum.

4- Sadece telefon değil, tableti de şarj edebiliyor. Yeter ki micro usb girişli bir aygıt olsun, hemen şarj etmeye başlıyor. Tablet şarjı söz konusu olunca 10400 kapasite işe yarıyor.

5- Dağda, bayırda kullanımı olacağını zaten hepiniz hesaplıyorsunuz. Ama şehrin göbeğinde de elektrik prizi olmayan ortamlarda en hızlı şarj yöntemi. Usb yuvaları ve çakmaklar telefonları yavaş doldurur. Bu cihaz ise prizden şarj hızında telefonun pilini doldurabiliyor ve zamandan kazanıyoruz.

Ayrıca cihaz kendisi de kapasitesine oranla yavaş dolmuyor. 2 amper Samsung şarj aletim yaklaşık 5 saatte cihazı şarj ediyor. Tek diyeceğim şudur ki taşınabilirlik daha önemli diyenler 10400 yerine 5200 düşünsünler. Ben de 5200 alsaydım daha iyi olurdu dedim kaç sefer.

Sonuç: Doğrudan ihtiyaç duymasanız bile hayatı kolaylaştıran ve pratikleştiren bir ürün.

-----------------------------------------

NOT: Kendi kendimden alıntıdır.

Ben şu an ikinci cihaz olarak Asus'u sipariş geçtim. İşime yaramaz derken elim ayağım oldu powerbank.

• quote:

Orijinalden alıntı: Araxes

quote:

Orijinalden alıntı: Terminator28

xiaomi nin çakması olmuş

ama ondan daha ince daha ucuz ve asus kalitesi

Ucuz değil forumda çoğu kişi 12 dolara orjinal xiaomi aldı banggood dan. Yurtdışıyla uğraşmak istemeyenler için alternatif olabilir bu ürün

• Ürün güzel olmuş,

65TL'ye kargo ücretsiz kargo sanalpazar ilanı açılırsa 45TL'ye alınası.
  • Taşınabilirlik olarak xiaomiden daha iyi.Xiaomi 350 mah daha fazla ama 10000 olduktan sonra 350ye çok ta gerek yoktu.Almasaydım düşünebilirdim.
    Kredi kartı boyutlarında.Üstte paylaşılmış ama görmeyenler için incelemesi
    https://www.youtube.com/watch?v=Rfow5BGl9v4&feature=youtu.be

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aldim siyah olandan, guzel urun asus sonucta. Konuyu acan arkadasa tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: arandur

quote:

Orijinalden alıntı: RavenTheBlack

Kullanmayacaksınız sırf fiyatı uygun diye almayın bence. Yoksa kullanım alanı olmuyor, evde durduğu ile kalıyor. Ben doğa sporları ile uğraşıyorum, kamp yapıyorum o kadar çok işime yarıyor ki.

1- Evde telefonu bundan şarj etmek daha pratik. Odadan odaya geçerken telefonu fişe tak-sök yaparak pilin anasını ağlatmak zorunda kalmıyorum.

2- Eve arkadaş geldiğinde, yani genel olarak evde aynı anda iki şarj ihtiyacı doğduğunda biri fişten öbürü cihazdan şarj olabiliyor. Yani ilave (hatta yedek) şarj cihazı.

3- Dışarıya çıkmam gerekiyor ve şarjım az. Hemen çantamda (el-sırt, farketmez) cihaza telefonu bağlıyorum. Hem yoluma gidiyorum, hem telefonumu şarj ediyorum.

4- Sadece telefon değil, tableti de şarj edebiliyor. Yeter ki micro usb girişli bir aygıt olsun, hemen şarj etmeye başlıyor. Tablet şarjı söz konusu olunca 10400 kapasite işe yarıyor.

5- Dağda, bayırda kullanımı olacağını zaten hepiniz hesaplıyorsunuz. Ama şehrin göbeğinde de elektrik prizi olmayan ortamlarda en hızlı şarj yöntemi. Usb yuvaları ve çakmaklar telefonları yavaş doldurur. Bu cihaz ise prizden şarj hızında telefonun pilini doldurabiliyor ve zamandan kazanıyoruz.

Ayrıca cihaz kendisi de kapasitesine oranla yavaş dolmuyor. 2 amper Samsung şarj aletim yaklaşık 5 saatte cihazı şarj ediyor. Tek diyeceğim şudur ki taşınabilirlik daha önemli diyenler 10400 yerine 5200 düşünsünler. Ben de 5200 alsaydım daha iyi olurdu dedim kaç sefer.

Sonuç: Doğrudan ihtiyaç duymasanız bile hayatı kolaylaştıran ve pratikleştiren bir ürün.

-----------------------------------------

NOT: Kendi kendimden alıntıdır.

Ben şu an ikinci cihaz olarak Asus'u sipariş geçtim. İşime yaramaz derken elim ayağım oldu powerbank.

Eve arkadaş geldiğinde evdeki başka bir şarj aletinden şarj edebiliyor.

Çakmaklar yavaş doldurmuyor. Ben resimdeki 1.8 amperlik ürünü kullanıyorum. Yaklaşık 6 ay önce almıştım ve daha yüksek amperli modeller de vardı.

Asus ZenPower 10050 mAH Powerbank (Grupanya Kodu İle 55 TL ) 69 TL

• Kapıda ödeme varmı acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de mavisinden sipariş verdim, daha önce sipariş veren varsa, kaç güne siparişe veriliyor ortalama olarak ve kargo yurtiçi mi?
  • tam alıcaktım kalmamıs malesef,,,sony 10binlik kullanıyorum ancak bir tane daha lazımdı,,,fiyat muthismis

hayırlı olsun alanlara
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.