Şimdi Ara

Asus ZenPower 10050 mAH Powerbank (Grupanya Kodu İle 55 TL ) 69 TL (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.570
Cevap
47
Favori
93.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bircok kez siparis verdim dedigim gibi hic boyle bir seyle karsilasmadim biraz da sans isi demekki hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün akşam 19:30 civarı siparişimi vermiştim bugün kargoya verilmiş inşallah sıkıntısız şekilde elime ulaşır cumaya kadar
  • Arkadaşlar power bank kaç saatte şarj oluyor pc ye takılınca?Yaklaşık 2 saatten beri takılı hala 1 ledi yanıp sönüyor.İçindeki şarjı boşalttım öyle şarj ediyorum.Bu normal telefon şarj aletlerinin kafasını kullanıp prizde şarj etsem sorun olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zedge08 -- 22 Temmuz 2015; 23:36:07 >
  • yirthan kullanıcısına yanıt
    Ben de Banggooddan sipariş vermiştim umarım bugün teslim alırsınız ama biraz zor gibi ayın 14'ünden 20'si akşam üstüne kadar hiçbir işlem yapılmadığı gibi bu seferde ürün dağıtıcıda gözüküyor 3 günden beri dağıtıcı bir ürünü teslim edemedi ürün siparişi vereli tam bir ay oldu hala PTT ve Dağıtıcı keyfi bekliyorum bizim buralar sıcaktan kavrulmasa gidip PTT'den elden teslim alacağımda sıcak gözümü korkutuyor

Öte yandan bir de Zenpowerdan ayın 19'unda sipariş verdim sabah kargomu şubeden teslim alacağım

quote:

Orijinalden alıntı: zedge08

Arkadaşlar power bank kaç saatte şarj oluyor pc ye takılınca?Yaklaşık 2 saatten beri takılı hala 1 ledi yanıp sönüyor.İçindeki şarjı boşalttım öyle şarj ediyorum.Bu normal telefon şarj aletlerinin kafasını kullanıp prizde şarj etsem sorun olur mu?

PC şarjı çok yavaş olur Telefon şarj aleti kullanın mümkünse 2A çıkış gücüne sahip olan bir alet kullanmak daha iyi örneğin s4,Note 3 vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 23 Temmuz 2015; 0:24:36 >

• Tavsiye eder misiniz yukarıdaki bir arkadsd kablolar dışarıda güvenli değil demiş ne diyorsunuz?

• ßlaCKFOX ß kullanıcısına yanıt
    Ben is yeri adresini verdim her gün ugruyor ptt kargo büyük bir ihtimal bu gün gelir...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yirthan kullanıcısına yanıt
    O zaman iyiymiş

• quote:

Orijinalden alıntı: zedge08

Arkadaşlar power bank kaç saatte şarj oluyor pc ye takılınca?Yaklaşık 2 saatten beri takılı hala 1 ledi yanıp sönüyor.İçindeki şarjı boşalttım öyle şarj ediyorum.Bu normal telefon şarj aletlerinin kafasını kullanıp prizde şarj etsem sorun olur mu?

asus un kullanım kılavuzunda 1a yaklaşık 9 saat 2a ie 6 saat yazmışlar
  • Ürün Elime ulaşti.
    Çok şık ve kalite kokuyor.

Tertemiz iyi ki almişim.
  • Benim ürün de bugün elime geçti çok şık biraz ağır gibi ama gene de idare eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 23 Temmuz 2015; 14:57:17 >

• ürünü yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. iphone telefonumu çok hızlı şarj ediyor gayet memnunum tavsiye ederim
  • Ben de hallettim bildirenlere tesekkurler

• G2 telefonumu tam dolumda 2 kere %100 1 kere %64 yapıp batarya bitiyor. Aldığımdan beri sürekli böyle yapiyor. 3000 mA.lik bataryayi üç kereden fazla sarj etmesi gerekirken niye böyle?

• quote:

Orijinalden alıntı: Equalinde

G2 telefonumu tam dolumda 2 kere %100 1 kere %64 yapıp batarya bitiyor. Aldığımdan beri sürekli böyle yapiyor. 3000 mA.lik bataryayi üç kereden fazla sarj etmesi gerekirken niye böyle?

Powerbankler yazan değeri hiçbir zaman vermezler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Equalinde

G2 telefonumu tam dolumda 2 kere %100 1 kere %64 yapıp batarya bitiyor. Aldığımdan beri sürekli böyle yapiyor. 3000 mA.lik bataryayi üç kereden fazla sarj etmesi gerekirken niye böyle?

Hiçbir alet %100 verimle çalışmaz
  • Şu aralar sipariş verip te sorun yaşayan var mı ? Ona göre sipariş geçeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: galapagos3

Şu aralar sipariş verip te sorun yaşayan var mı ? Ona göre sipariş geçeceğim.

2 gün ortalamayla geliyor ele tertemiz.
  • salı günü akşam 19:30 gibi verdiğim sipariş bu sabah 9da elime ulaştı. telefonu bağlardığımda ledler yanıp sönmeye başladı. bu normal bir durum mu? bir de kasanın altında açıklık var gibi. sadece bende mi böyle? bu arada şimdi ikinciyi sipariş edeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruşen amcanın oğlu sedat -- 24 Temmuz 2015; 11:20:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ruşen amcanın oğlu sedat

salı günü akşam 19:30 gibi verdiğim sipariş bu sabah 9da elime ulaştı. telefonu bağlardığımda ledler yanıp sönmeye başladı. bu normal bir durum mu? bir de kasanın altında açıklık var gibi. sadece bende mi böyle? bu arada şimdi ikinciyi sipariş edeceğim

Ben 1 adet gold 1 adette siyah aldım ikisinde de açıklık yoktu. Sizde ki açıklık çok fazla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben geçen hafta cuma yani bayramda sipariş vermiştim pazartesi kargoya çıkar heralde diye tahmin ediyordum ama hala çıkmadı,bugün aradım sordum neden çıkmadığına dair,siparişinizin neden kargoya çıkmadığını belirten birşey bulamadık bunun hakkında kayıt açacağız dediler.5 gün boyunca kimsenin siparişi farkedememiş olması garip
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.