Şimdi Ara

VODAFONE KULLANICI TANIMLAMA İŞLEMİ (26 YAŞ ÜSTÜ İÇİN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
4
Favori
65.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle 26 Yaş üstü Kullanıcılar Vodafone Faturasız Aboneler Freezone Tarifelerinden Faydalanabilmesi için 12-25 Yaş Arası Kardeş (Erkek-Kız) Çocuk Yeğen ( Abi Erkek Kardeş Çocukları )Amca Çocukları ( Cilt Numarası İle Aile Sıra No Aynı ise ) Kullanıcı Tanımlayabilir Freezone Kampanyalarından Faydalanabilir

Freezone üyeliği için: FREEZONE->1525 e göndererek üye olabilirsiniz.

Resimde VODAFONE KULLANICI TANIMLAMA İŞLEMİ (26 YAŞ ÜSTÜ İÇİN) görüldüğü gibi Nüfus Cüzdanı Arkasındaki Cilt Numarası ile Aile Sıra no Aynı Olması Gerekir ( HAT SAHİBİNİN VE KULLANICININ AYNI OLMASI GEREKİR )

VODAFONE KULLANICI TANIMLAMA İŞLEMİ (26 YAŞ ÜSTÜ İÇİN)VODAFONE KULLANICI TANIMLAMA İŞLEMİ (26 YAŞ ÜSTÜ İÇİN)

542 MÜŞTERİ HİZMETLERİ YADA EN YAKIN VODAFONE CEP MERKEZİNDE KULLANICI TANIMLAMA İŞLEMİ YAPILABİLİR

542 MÜŞTERİ HİZMETLERİ TARAFINDAN İSTENİLECEK BİLGİLER

Hat Sahibinin Anne Baba ismi Doğum Yeri ve Tarihi Anne Kızlık Soyismi (Bilmiyorsanız Kendi Soyismini Söyleyin ) ve Son Olarak Kullanıcı Tanımlatılacak Kişinin TC Kimlik numarası İstenilir ( NORMAL STANDARTLARDA)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 5 Kasım 2018; 20:33:37 >

• Vodafone 26 yaş üstü için sms'le tanımla sistemi getirse çok daha iyi olur. müşteri hizmetlerini ara, bayiye git mileti uğraştırıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: effect68

Vodafone 26 yaş üstü için sms'le tanımla sistemi getirse çok daha iyi olur. müşteri hizmetlerini ara, bayiye git mileti uğraştırıyorlar.
    hattım dayımın üzerine kendimi tanımlatamamıştım amca oluyorda dayı mı olmuyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrUstndd

hattım dayımın üzerine kendimi tanımlatamamıştım amca oluyorda dayı mı olmuyor ?

Konuda 1.Dereceden Olması Gerekir Demişim Cilt Numarası İle Aile Sıra No Aynı Olması Gerekir
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

Orijinalden alıntı: OnrUstndd

Konuda 1.Dereceden Olması Gerekir Demişim Cilt Numarası İle Aile Sıra No Aynı Olması Gerekir

Alıntıları Göster
    müşteri hizmetlerine ne bilgisi vereceğiz peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Hat Sahibinin Anne Baba ismi Doğum Yeri ve Tarihi Anne Kızlık Soyismi (Bilmiyorsanız Kendi Soyismini Söyleyin ) ve Son Olarak Kullanıcı Tanımlatılacak Kişinin TC Kimlik numarası İstenilir ( NORMAL STANDARTLARDA)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

tamam teşekkürler
  • 537'li hat var hattı başka bir kullanıcıya devretmek için turkcell'e geçme zorunluluğu var mı? En az ücretle bu iş nasıl halledilir?
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    valla var diye biliyorum en iyisi 542 mh yi arayayıp öğrenebilirsiniz her gün prosedürler değişebiliyor BTK nın elinde sonuçta
  • quote:

valla var diye biliyorum en iyisi 542 mh yi arayayıp öğrenebilirsiniz her gün prosedürler değişebiliyor BTK nın elinde sonuçta
    Biraz hortlatma olacak gibi ama şimdi ben Fenercell'liyim Vodafobe esneklerden birine geçmek istiyorum ama yaşım 27 hat sahibi benim şimdi geçiş yapmak için aile sıra no ve cilt nosu tutan kişinin bayiye gitmesi falan gerekiyor mu ? Yoksa ben gidip tek başıma halledebilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WrathChild -- 24 Ağustos 2016; 7:59:32 >
  • WrathChild kullanıcısına yanıt
    Kullanıcının TC kimlik numarasını götürüp tanımlayıp geçebilirsiniz
  • Az önce 542 den babamın üzerine olan hatta benim tc verildi tanımlama yapıldı ama online işlemlerde hala babamın adı yazıyor ve tarife değişikliği yapamıyorum telefonda dedim freezone falan yapabilecek miyim evet dedi hemen sisteme düşmüyor mu yarın mı yapabilirim

Lütfen yardın edin
  • malaustası M kullanıcısına yanıt
    26 Yaş altı esnek tarifelere geçebilirsiniz nasıl bir tarife istiyorsunuz?
  • quote:

Hocam İyice karman çorman oldu babam hattı taşırken kendi adına bittikçe dolan smaç yapmış
    Ben şimdi 542 den kendı adıma tanımlarım 1 saat önce neyse dediğinizi yaptım şuan esnek süper tarifeyim
    Paketi değiştirmek istiyorum doldur 400 dk olan bi paket çıkıyor sadece karşıma satın al diyorum ama olmuyor ne yapcam ben şimdi anlamadım hattımda smaç paketi mi tanımlı ondan mı geçemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: malaustası

quote:

Hocam İyice karman çorman oldu babam hattı taşırken kendi adına bittikçe dolan smaç yapmış
    Ben şimdi 542 den kendı adıma tanımlarım 1 saat önce neyse dediğinizi yaptım şuan esnek süper tarifeyim
    Paketi değiştirmek istiyorum doldur 400 dk olan bi paket çıkıyor sadece karşıma satın al diyorum ama olmuyor ne yapcam ben şimdi anlamadım hattımda smaç paketi mi tanımlı ondan mı geçemiyorum

Taşıdığınız bayide yada online self servisten tarifelere bakabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 8 Şubat 2017; 6:8:41 >
  • Hocam hat babamın üstüne kendimi Kullanıcı olarak nasıl tanımlayabilirim, bi kere vodafone bayisine söyledim yaptık demişlerdi fakat şimdi vodafone yanımda uygulamasında kendi ismim degil babamın ismi yazıyor, dogum tarihi vs hep onunki yazıyor acaba yapamamışlarmı, bilgisi olan yardımcı olabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06eray25

Hocam hat babamın üstüne kendimi Kullanıcı olarak nasıl tanımlayabilirim, bi kere vodafone bayisine söyledim yaptık demişlerdi fakat şimdi vodafone yanımda uygulamasında kendi ismim degil babamın ismi yazıyor, dogum tarihi vs hep onunki yazıyor acaba yapamamışlarmı, bilgisi olan yardımcı olabilir mi

FREEZONE->1525 e gönder kullanici tanımı olmuşsa başarıyla kayıt gerçekleşir faturasız hatlarda Vodafone self yada yanimda uygulamasinda çıkmaz sadece faturalı hatlarda kullanicinin bilgileri gözükür
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    Attım, üyeliğin devam etmektedir diyor üyeyim sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06eray25

Attım, üyeliğin devam etmektedir diyor üyeyim sanırım

Faturasız tarifelerde kullanıcı ismi çıkmamaktadır
  • Parlak 47 hocam merhaba. Ben şu anda yeni fırsat 3gb 25 tl olan tarfeyi kullaniyorum. Diğer konuda freezonlu 27 tl ye 750 dk. +5000sms+3+3 gb olan esnek large tarifrsine geçmek istiyorum. Yaş 26 dan büyük, kızım 10 yaşında onu kullanıcı olarak tanımlata bilirmiyim?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.