Şimdi Ara

SATILIK TERRRTEMİZ CFWLİ PS3 SLİM 250GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
6
Favori
4.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Batman İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ELİMDE PS4, XBOX ONE VE 3DS XL OLDUĞUNDAN SON ZAMANLARDA NEREDEYSE HİÇ KULLANILMAMIŞ CFWLİ SLİM PS3 MEVCUT. UZUN ZAMANDIR YATIYOR, AYDA BİR ARKADAŞLAR GELİRSE 1 SAAT PES OYNUYORUM O KADAR.

İDDİA EDİYORUM FORUMDAKİ EN TEMİZ PS3LERDEN BİRİDİR. RESİMLERDE DE AÇIKÇA GÖRÜLÜYOR ZATEN. KESİNLİKLE TORNAVİDA DEĞMEMİŞ, DOWNGRADE VS. YAPILMAMIŞTIR, YILLAR EVVEL VERSİYONU UYGUN OLDUĞUNDAN ZAMANINDA BİZZAT KENDİM KIRDIM.

FORUMDA BİRÇOK PS3 SATTIM ALDIĞIM YORUMLARA BAKABİLİRSİNİZ.

GÖNDERİLECEKLER:

1 ADET 250GB CFWLİ PS3

1 ADET HDMİ KABLO

1 ADET ŞARJ KABLOSU

1 ADET GÜÇ KABLOSU

2 ADET SAPASAĞLAM ORİJİNAL DUALSHOCK 3

GRAN TURİSMO 5 OYUNU

İSTEDİĞİM FİYAT: 739 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahray -- 20 Temmuz 2016; 17:18:15 >

• Çok pahalı 600 e aynısı satılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onlinemovies

Çok pahalı 600 e aynısı satılıyor.

link görebilir miyim?
  • Hocam iyi satışlar fiyatta bir sey olurmu ? Takas dusunurmusun ?
  • ilan ps3,fiyar ps4
  • Fiyat çok fazla,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Masallah fiyatlar ucmus :)

• abi fiyatı az yazmışsın 1000 tl filan yazıp yok böyle bir makine bu makine uçuyor yazsaydın . dükkanlarda 500 gb dükkan Garantililer daha uygun
  • 900 tl den ps3'ü satııcagı fiyatın üstüne 50-60 tl koysa garantisi devam eden ps4 bulunur haksızmıyım ?

bu fiyattan satmaya kalksan ps3 elinde patlar, sana söyleyim ederi 650 tl enfazla

950 tl ye ps4 geziyor forumda hayırdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFruit -- 2 Eylül 2015; 0:22:08 >
  • iFruit kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar ağzı olan konuşuyor, dayanamadım artık. bana link atar mısınız içi hiç açılmamış, cfwli, tertemiz, 3 adet joystickli bu fiyata nerde?

bu zamanda içi açılmamış cfwli makina bulunmaz hint kumaşı, allah aşkına bilmeden etmeden konuşmak için konuşmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahray -- 2 Eylül 2015; 0:28:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahray

arkadaşlar ağzı olan konuşuyor, dayanamadım artık. bana link atar mısınız içi hiç açılmamış, cfwli, tertemiz, 3 adet joystickli bu fiyata nerde?

bu zamanda içi açılmamış cfwli makina bulunmaz hint kumaşı, allah aşkına bilmeden etmeden konuşmak için konuşmayalım.

ps4 degil malesef bulunmayan hint kumaşı olsada fiyatının ederi var ps4 fiyatına ps3 satıyorsun

forumda 799tl 899 tl ye bir tek satan sensin ps3

görende special editon (sınırlı özel üretim ) sanıcak yoksa god of war 3 edition olmasın mgs4 falan hideo kojima imzalı
    1000-2000$ istisna durmlarda 5000$ kadar yolu var ozaman bulunmayan hint kumaşı yerim cfw veya çipliyi

genelde seri üretim cfw li veya çipli 700 diyorlar pazarlıkla 650 ye inerler ode cobra veya cfw li ne farkediyor gene soruyorum ?

biri çiple digeri cfw ile boot ediyor backup oyunları

ps1 ps2 lerde içi açılırdı çip takılınca bişeymi oluyordu

evde çipli 10 yerinden lehimle baglı 20 senelik SEGA SATRUN duruyor en ufak sorunu olmadı hala oynarız yani

xbox 360 da içi açılırdı dvd drive sökülüp sata ile pc baglanırdı cfw için 40 kez update geldi 6 senede her 3-4 ayda bir dvd-rom flash lardık söküp ne oluyor yanı açıldımı ?

resim koysana biraz detaylı konsolun kenar hatları üstü yan ve alt ve üst kasdan

arka soket çıkışları ön taraftan net iyi çözünürlü resimler olsun

3 adet dualshock 3 de görelim yakın çekim her yönünden resimlere bakalım hele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFruit -- 2 Eylül 2015; 0:57:54 >

• aglamak istiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 600 tl veririm 0543 513 18 23

• Pazarlık payı var mıdır ? takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kekocan91

Pazarlık payı var mıdır ? takip.

tabi ki pazarlık sünnettir ama makul çerçevede
  • Pm
  • emrahray kullanıcısına yanıt
    abi bence haklısın, forumdaki bazı üyeler satışları baltalamak için üye olmuş gibiler. Fiyat uymayan almasın. Cihazda zaten 3 kol var. Tek kolu cihazlarla bir tutulmasın. İki tane ds3ün en az 200lira ederi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeiStill

abi bence haklısın, forumdaki bazı üyeler satışları baltalamak için üye olmuş gibiler. Fiyat uymayan almasın. Cihazda zaten 3 kol var. Tek kolu cihazlarla bir tutulmasın. İki tane ds3ün en az 200lira ederi var.

Eywallah kardesim destegin icin tsk ederim, sunu anlatamadim millete bu kadar zamandir.
  • Bende ps3 ümü satıyorum cfw li yani tüm kopya oyunları oynatıyor.3 kollu.isteyene içinde 50 tane oyun olan harici harddiskle. üstünde özel yapım fenerbahçe stickerı var isteyen söker iz bırakmaz

• Vaktim olmadığı için son 2 senede 2 defa açmışımdır öylece duruyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.