Şimdi Ara

4litre: 30 TL Ucuz ve kaliteli yağ buldum( TÜV Cert, ISO, TSE belgeli. Petro Canada ürünü) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
0
Favori
12.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abiler hb de 4 litre mobil fe3000 5-30 60 TL. 75 TL ye oto ürünleriyle tamamlarsaniz kargo bedava.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vezir hocanın cevabınıda bekliyoruz saygım sonsuzdur kendisine
  • Yağ petro canada ise marka olarak zaten oldukça iyi bir marka ve bilinenlere muadil.

Sadece tr bilinmiyor.
  • işin aslı su arkadaşlar. Bazı yag markaları zamanında Türkiyeye yerleşmiş zengin kesimin elindeler. Bu konu biçok kişi ve kuruluşa çok dokundu onun farkına biraz önce mesaj atanlar sayesinde varmış bulunmaktayım. Tabi rekabet artınca korkanlar saldırıya geçtiler. Demekki doğru yoldayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Yağ petro canada ise marka olarak zaten oldukça iyi bir marka ve bilinenlere muadil.

Sadece tr bilinmiyor.

SAnırım vestel gibi seg, watson vs markalar çıkarıyorlar ya ona benzer bir dünyaya oynama durumu var. Nüfusu yoğun ulkelere yardımcı olup yeni pazarlar elde etmeye çalışıyor olabilirler. Tabi devlet de teşvik veriyor üretime.. Bedava sanayi arsası vb.. Ürün çok guzel ama tebrik ediyorum
  • Her ne kadar ülkemizde tekelcilik olsada gelişmiş ülkelerde rekabet var o nedenle bu yağlar tTürkiye sayisa cçıkarılmış. Canada urunu

• quote:

Orijinalden alıntı: udmexpert

Her ne kadar ülkemizde tekelcilik olsada gelişmiş ülkelerde rekabet var o nedenle bu yağlar tTürkiye sayisa cçıkarılmış. Canada urunu

Made in canada yazıyormu üzerinde yoksa kanada manşeili şirket mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyilmaz77 -- 19 Mayıs 2015; 15:15:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

quote:

Orijinalden alıntı: udmexpert

Her ne kadar ülkemizde tekelcilik olsada gelişmiş ülkelerde rekabet var o nedenle bu yağlar tTürkiye sayisa cçıkarılmış. Canada urunu

Made in canada yazıyormu üzerinde yoksa kanada manşeili şirket mi?

Produced by Petro Canada yaziyor

• udmexpert U kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• resminide atmaya çalışcaktım ama üşendim
  • yağ önemli total mobil1 ama denenmiş memnun kalınmış bir üründe gözardı etmemek lazım saçma sapan ambalajına etiketine para vermek istemiyorum castrol markası sırf şekilden baret
  • Son 2 yıldır fiyatlar aynı
  • Ben fazladan alınca 5 litrelik kutular da bayağı yararlı oldu evde dambıl niyetine kullanıyorum
  • Arkadaşlar %30 yakıt tasarrufu iddaa eden 2 yıl garantili bir sistem var. Konu açtım bir göz atın

http://forum.donanimhaber.com/m_106027834/tm.htm
  • Yağda marka önemlidir, tabi bir yağın performansını da ancak kullanıp tecrübe ederek anlarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: mumenu

Yağda marka önemlidir, tabi bir yağın performansını da ancak kullanıp tecrübe ederek anlarız.

180 bin km tecrube ettim zaten msjları okursanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingofthejuba

yakıt olarak araç lpg li.bp alıyorum hep aynı istasyondan.300 km oldu yağ değişeli bakalım 1000 i bekleyim.ses devam ederse değiştiririm.

durumu msj atın hocam takipteyim
  • Vezir hoca
    Halen cevaplamış.

• Tüv cert tse iso belgeleri falanda var zaten sıkıntı yok
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.