Şimdi Ara

ARK: Survival Evolved [ANA KONU] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.967
Cevap
27
Favori
147.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler.Acımız büyük az değil 20 saat uğraştık orda en az bir günümüz daha olsa dikenli demirleride çekerdik kolay kolay patlamazdı en azından.

Orasıda öylede hocam zaten 5 arkadaşız Şöyle evi kurduğumuzda 20-30(online süresi) saat biri saldırmaz ise zaten kolay kolay yem olmaz ev. hani Pve serverlerinede girip öyle ev kurmak istemiyoruz Face oyunları gibi.

Oyunuda iyi öğrendik artık zorlanmıyoruz Rahat birşekilde Güzel,Sakin,korunaklı bir yer bulana kadar haritada dolaşıyoruz önümüze cıkan faydalını dinazorları evcilleştiriyoruz basitinden dilo 4-5tanesi oldukca etkili oluyor.Ev yeri bulana kadarda zaten en az 10lv oluyoruz olmasakda kurarken oluyoruz ^^

Artık darısı diğer svlere ^^
  • Arkadaşlar 7870xt ile medium ayarlarda local de 25 fps alıyorum. Multiyi denemedim. Görüntü kalitesi orta halli iyi diyemem açıkçası. İade etsem mi bilemedim. Akşam eve gidince biraz daha deniyim bakalım. Almadan önce baya Bi hevesliydim. Hevesim kaçtı.Şimdi "40 liraya nekadar değer acaba" diyorum kendi kendime.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DessoEldest -- 21 Haziran 2015; 10:22:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu yeni aldım ekran kartım AMDnin 280X i. 1920x1080 de ve mediumda oynuyorum arada fps droplar oluor lowda akıcı fakat grafk olarak epice alinca bile beğenmedim pek. Ama coop zevkli olur. Oynamak isteyen varsa oynayalim bende birkac kisi ariyorum.

• Yeni başlayacağım tribe kuralım.
    Katılmak isteyenler özellikle deneyimliler steam id yazsinlar ekleyelim.Birlikte oynayalım.

Steam: flood670

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flood670 -- 21 Haziran 2015; 23:08:02 >
  • DessoEldest kullanıcısına yanıt
    Hocam yakın zaman da büyük bir performans artışı beklemeyin, en iyi ihtimal Win10 ile gelecek olan dx12 de ki performans artışı... fakat o da ne çaplı olur bilinmez. Bunun dışında firmanın 7 aylık bir oyunu adam etmesi bir iki ayla olacak şey değil maalesef. Hali hazırda grafik takıntınız yoksa 40 tl nin hakkını veren eğlenceli bir oyun. Özelikle bir kaç arkadaşınız varsa en az 50-100 saatinizi gömersiniz. Ben alıp yeterince oynadım fakat yeni gelecek dinozorların etkisini merak ettiğim için şimdilik uzak duruyorum. Bir iki ay sonra daha zengin içerikle tekrar dönmeyi planlıyorum. Şu anda %17 indirimle alıp kenara koydum, bu haliyle bile bana göre parasını hak eden bir yapım
  • Oyunu bir nebze rahatlatmak için çalıştırma seçeneklerine şu parametreleri ekleyin.

-sm4 -d3d10 -USEALLAVAILABLECORES

• Yardımların için teşekkürler@hamza53 Seni biraz yorduk 4 saat sonra Spinosaur evcilleştirdik.

Oyun tek kelime ile muazzam dün T-ReX evcilleştirmeye başladık oda bir 4 saat sürer .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeMaNMeliH -- 22 Haziran 2015; 9:28:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeMaNMeliH

Yardımların için teşekkürler@hamza53 Seni biraz yorduk 4 saat sonra Spinosaur evcilleştirdik.

Oyun tek kelime ile muazzam dün T-ReX evcilleştirmeye başladık oda bir 4 saat sürer .

Yok yahu ben pek birşey yapamadım oyun kapanınca bi an dotaya döndüm bi ara uğruycam tekrar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza53

quote:

Yardımların için teşekkürler@hamza53 Seni biraz yorduk 4 saat sonra Spinosaur evcilleştirdik.

Yok yahu ben pek birşey yapamadım oyun kapanınca bi an dotaya döndüm bi ara uğruycam tekrar :)

Olur mu ya :D O zor anlarda 4 kişi narcoberry giriştik sonra çözdük olayı zaten 3 boynuzlu dinazor efsane :DD Merak etme bir daha bir şey toplamak yok istediğin gibi takıl otel olarak :D Yakında lokasyon değişimi yapacağız metal yok çünkü orada :DDD Ev sana kalır :DDD

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hamza53

quote:

Olur mu ya :D O zor anlarda 4 kişi narcoberry giriştik sonra çözdük olayı zaten 3 boynuzlu dinazor efsane :DD Merak etme bir daha bir şey toplamak yok istediğin gibi takıl otel olarak :D Yakında lokasyon değişimi yapacağız metal yok çünkü orada :DDD Ev sana kalır :DDD

Aha iki gün girmedik çorak topraklı ev bana kaldı dışlandım

• Arkadaşlar oyun çok zevkli .Ben dayzi yaklaşık 400 saat oynamıştım bunu daha çıkalı ne kadar oldu 130 saat oynadım .Şu an için optimizasyon dışında aradığım her şey var diyebilirim .Şöyle bir iki resimde bırakıyım yeni yaptığımız base ve dağ evlerinden.

ARK: Survival Evolved [ANA KONU]
    ARK: Survival Evolved [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C0D049777 -- 22 Haziran 2015; 19:53:42 >

• gtx850m yada gtx840m ile normal ayarlarda rahat çalıştırırmı? optimizasyonu yapılacakmı? yapılınca alabilirim forest grafiklerine yakınmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

gtx850m yada gtx840m ile normal ayarlarda rahat çalıştırırmı? optimizasyonu yapılacakmı? yapılınca alabilirim forest grafiklerine yakınmı

Ben gtx760 la mediumda 50-60 arası oynuyorum optimizasyonu kötü ama oyun akıcı .low da grafikler çok kötü .Kartlar hakkında pek bilgim yok birşey diyemem

• Arkadaşlar büyük dinazor evcilleştirme nasıl oluyor bir türlü beceremedim.Necro verdiğim halde uyuşukluk seviyesi evcilleştirmeden çok daha hızlı düşüyor.Taş kapta yaptığım karışımda bir fayda etmedi .Acil yardım edin lütfen .Rehber gibi bir şey var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucancisim

Arkadaşlar büyük dinazor evcilleştirme nasıl oluyor bir türlü beceremedim.Necro verdiğim halde uyuşukluk seviyesi evcilleştirmeden çok daha hızlı düşüyor.Taş kapta yaptığım karışımda bir fayda etmedi .Acil yardım edin lütfen .Rehber gibi bir şey var mı ?

Hocam hangi dinazor ?Çok zorluyorsa düşük level hayvan bul yeterli sayıda narcoberry ile her türlü evcilleştirirsin otçullarda püf nokta yok.Bir trike yaklaşık 100 narco ve bolca mor berry ile evcilleştiriliyor.Trike varsa veya stego zaten narcoberry sorun olmaz onlar hızlıca toplar ,ben dün trex evcilleştirdim hiç narco sıkıntısıda çekmedim stego sayesinde.
  • Kendime 2,3 kişillik düzeyli bir ekip arıyorum. İlgilenenler yazsın.
  • genellikle hangi serverda oynuyorsunuz_?
  • Su oyun adam gibi optimize edilse laptopdanda oynanirda.

Adamlar steamdaki gereksinimleri kafadan sallamis sanirsam adam akilli gpu olmadan oynanmiyor oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bladexile

quote:

Orijinalden alıntı: ucancisim

Arkadaşlar büyük dinazor evcilleştirme nasıl oluyor bir türlü beceremedim.Necro verdiğim halde uyuşukluk seviyesi evcilleştirmeden çok daha hızlı düşüyor.Taş kapta yaptığım karışımda bir fayda etmedi .Acil yardım edin lütfen .Rehber gibi bir şey var mı ?

Hocam hangi dinazor ?Çok zorluyorsa düşük level hayvan bul yeterli sayıda narcoberry ile her türlü evcilleştirirsin otçullarda püf nokta yok.Bir trike yaklaşık 100 narco ve bolca mor berry ile evcilleştiriliyor.Trike varsa veya stego zaten narcoberry sorun olmaz onlar hızlıca toplar ,ben dün trex evcilleştirdim hiç narco sıkıntısıda çekmedim stego sayesinde.

Sol kardeş de ,Dinazor da büyük den küçüğe farketmiyor, level da da aynı şey geçerli. Ne kadar çok koysam da necroyu olmuyor çok hızlı düşüyor uyuşukluk seviyesi.Necro da hiç azalmıyor.Necro yu kendimiz mi yediriyoruz.

• 2 gündür bilgisayara giremediğim için kimseye cevap veremedim ama bugün gelmek isteyen olursa steamden mesaj atsın
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.