Şimdi Ara

ARK: Survival Evolved [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.966
Cevap
27
Favori
147.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam o oyunun duyurusu 2014 te yapıldı Ubisoft oyunları çıkmadan videolarına pek kanmayın bence, grafiklerde sağlam düşüşün yayında buglar ve oynayışta çok sıkıntılar olur genelde
  • uranus666 kullanıcısına yanıt
    izlediğim gameplay videosuydu sıkıntılar olucaktır ama iyi satış rakamlarına ulaşırsa bağımsız yapımcıların aksine hızlı bir şekilde çözüm üreteceklerdir diye düşünüyorum artık bağımsız yapımcılardan gına geldi :)
  • Rzenma kullanıcısına yanıt
    Muhakkak öyle hocam,Misal Ark'ı ele alalım onun başarısı diğer büyük firmaları harekete geçireceğine adım gibi eminim
  • Beyler Evcileştirdiğim Bütün Hayvanlar Kendi Başına Gdiyorlar Denize Felan Gdiyolar Kayboluyorlar ben üstündeyken yürüyolar sorun nedir acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YusufKalaz00 -- 16 Haziran 2015; 2:40:22 >
  • Seni takip etmelerini ya da sabit durmalarını isteyebilirsin, bir de doğal davranmalarını seçersen kendi başlarına takılıyorlar.
  • Yav Ben Üstüne Biniyorum Kafasına göre gidiyor eskiden böyle değildi bu hayvanlar noldu ya sabit nasıl bırakıcam acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YusufKalaz00 -- 16 Haziran 2015; 2:43:46 >
  • Hocam bug filan var herhalde, patch notlarına baktım şimdi herhangi bir yenilik yok. Oyundan çıkıp tekrar girmeyi deneyin... Siz üstündeyken hayvanların sabit durması gerek, ya da davranış seçeneğini değiştirin.
  • Yok Ya Eskiden Dediğiniz Gibi Kendim Ayarlıyordum Ama Artık Kafasına Göre Takılıyor Herkez Sizde Böyle Bir Sıkıntı OLdumu Daha Önce Acaba ?
  • Yok hocam ilk defa duyuyorum böyle bir şey,hatta çok farklı video ve yayınlar izlememe rağmen hiç denk gelmedim. Bu arada bir şey merak ettim acaba resmi olmayan bir serverda mı oynuyor sunuz? malum bazı ayarları değiştirme yetkileri var server yöneticilerinin ,belki böyle bir durumdur. Yeni gelecek patch notlarında ıslıkla hayvanları yönlendirme olacakmış, o da çıkmış değil.
  • Yok Tam Aksine Offline Server Felan Olsa Anlarım Da Offline Da Böyle Olması Anlamış Değilim Neyse Beklicez

Bildiğiniz Güzel Bir Trük Server Varmı ?
  • oyunun mapi. 3 farklı şekille

ARK: Survival Evolved [ANA KONU]

• Resmi olmayan serverlardan Ark fun tr gibi ismi olan birine girmiştim, denk geldiklerim hep yardımsever kişilerdi. Bir göz atın isterseniz, ama unutmayın resmi olmayan serverlarda değişiklikler yapılabilir.
  • Bu alşamdan sonra online takilicağim oynadığınız güzel bir türk server varmi yada co-op takılabilcek biri varmi oynu beraber öğrenelim

Yakin zamanda galax gtx 970 alacağim orta ayarda 30 fps alirmiyim sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YusufKalaz00 -- 16 Haziran 2015; 21:38:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufbaba15

Bu alşamdan sonra online takilicağim oynadığınız güzel bir türk server varmi yada co-op takılabilcek biri varmi oynu beraber öğrenelim

Yakin zamanda galax gtx 970 alacağim orta ayarda 30 fps alirmiyim sizce ?

Bende yakın zamanda alıcam oyunu.hesapta 1,2 lira birşey eksikti. Bir oyun iade ettim kabul edildi. tahminimce yarın alırım. Beni eklerseniz beraber oynarız.
  • Orta ayarlarda oynarsın sorun çıkmaz. Konu başlığında ortak bir server belirlense çoğu kişi katılır. Dilerseniz de resmi olmayan serverları aratın,sonra pingi düşük olanlar genelde türk server oluyor.
  • Tek bir serve olacak en iyisi bole zor oluyor 8gb ram oyun optimize olsa ben kurucağimda en kötü 5 gb ram yiyo 1gb windows 2 gb lada server olmaz ileride çoğalir serverler bulunur guzel bişi

Steam adinizi pm atarsaniz oynariz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YusufKalaz00 -- 16 Haziran 2015; 23:52:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu devasa kulelerde ve mağaralarda neler var giden varmı?
    bide level atladığınızda hangi statslara veriyorsunuz mesela ben health stamina ağırlıklı gittim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rzenma -- 17 Haziran 2015; 1:49:30 >
  • Rzenma kullanıcısına yanıt
    Mağaralarda bazı özel itemlerin yanında özellikle oyundaki örümcek bossu çağırabilmen için gerekli parçalar var. Oyun yapına göre istediğine verebilirsin, ben ağırlıklı stamina ve damage gidiyorum. İleride oksijen lazım oluyor çünkü bazı mağaralara ulaşmak ya da petrol bulmak için okyanusa dalman gerekli...
  • ben singleplayerda admin komutları ile 60 yapmıştım kendimi direk. bütün puanları koşmaya verdim. resmen uçuyosunuz öyle yapınca. kimse size vuramıyo sizi yakalayamıyo. uzaktan izlerkende direk speed hack açmış gibi görünüyosunuz. çat diye yanınıdan biri ışık hızında geçiyo
  • @uranus666
    melee damage vermeyi bende düşündüm ama genelde menzilli silahlar kullandığım için vazgeçtim ben ok yada sapanla saldırırken can değeri yüksek dinozor yada kaplumbağalar çok iyi tanklıyor bir keresinde triceratops ile birlikte 2 stego ve 1 akrebi aynı anda kesmiştim en son bir tane kaplumbağa yakaladım can değeri inanılmaz yüksek bakınhttp://ark.gamepedia.com/Carbonemys daha ilk levelde can değeri 700 can değerine vereceğiniz her puan +190 bonus veriyor saldırdığınız dinozor direk kaplumbağa ile uğraşıyor sizde uzaktan rahatlıkla saldırabilirsiniz çok yaklaşmadıkça dönüp size vurmuyor birde kaplumbağa ile su altına daldığımda oksijen değerim azalmıyor belki ben yanlış görmüş olabilirim ölürmüyüm diye beklemedim su altında ama böyle bir bug olabilir kaplumbağaya 25. seviyede saddle craftlayabilirsiniz bu seviyelerde mutlaka bir kaplumbağa tame edin karada yavaş fakat suda çok hızlı gidiyor belki kaplumbağa ile su altındaki mağaralara gidebilirim.
    bu arada farm olayı biraz gereksiz geldi bana sırf narcoberry için küçük bir farm kurdum farm yapabilmek gübre lazım gübre içinde bol miktarda thatch ve hayvan dışkısı ve seed toplamak zorundasınız ve engram pointsden farm için gerekli materyalleri açmanız gerek ve bunları kurmak içinde ayrıca bir sürü resource toplamanız lazım en sonunda farm yaptıktan sonra 1 seed ve gübre 20-30 arası narcoberry veriyor fakat baya bir süre beklemeniz gerek ben oyundan çıkıp ertesi gün topluyordum narcoberryleri tüm bunların yerine bir adet triceratops tame edin gidin çayır çimenlerin arasına 15 dk en az 100 narco toplarsınız 100 er tanede diğer berrylerden trice tek tıklamada etraftaki bütün berryleri topluyor bu dinozorun özelliği budur 20. seviyede saddle craftlayabilirsiniz
    @[__Zahid__]
    koşma hızı belli bir süreden sonra artırılması kapatılmalı bu daha çok düzeltilmesi gereken bir özellik gibi geldi bana :)
    bu verdiğiniz harita çok işime yaradıhttps://store.donanimhaber.com/3c/bc/d9/3CBCD9CCBD8D02CE12BC1A0A7D78C141.jpg yeni bir base kurdum 30/40 noktasına yakın ordan ya kırmızı kuleye yada 41/46 noktasındaki mağaraya gidicem hangisine gitsem karar veremedim trailerda gördüğüm kadarıyla kuleye uçan dinozorlarla gidiyorlar karadan kuleye girmenin yolu varmı bilmiyorum mağaralarda ise tehlikeli yaratıklar olduğu yazılmış bir yerde hangisine gitsem daha çok işime yarar

tribedeki arkadaşları yarın yeni bir base kurmak için oyuna bekliyorum uzun süredir gelen giden yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rzenma -- 17 Haziran 2015; 4:50:35 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.