Şimdi Ara

ARK: Survival Evolved [ANA KONU] (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.966
Cevap
27
Favori
147.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bende macbook var. Malum oyun bilgisayarı değil. Ama bu oyunu oynamak istiyorum.Sizce bilgisayarımda sorunsuz çalıştırır mı?

2.5 GHz intel core i5 işlemci
    8 gb 1333 MHz DDR3 Ram
    İntel HD4000 1024 MB Ekran Kartı
  • tyavuz T kullanıcısına yanıt
    imkansiz
  • ARK bilgisayarımda çalışır mı diyenler :

http://gamegpu.ru/action-/-fps-/-tps/ark-survival-evolved-test-gpu.html

Yukarıdaki site rusça fakat tarayıcıdan çevirebilirsiniz. Tüm ekran kartlarında, cpularda hangi detayda kaç fps alırsınız, adamlar denemiş. AMD işlemci varsa, işlemciniz çok kuvvetli değilse, bulaşmayın derim. Şimdilik !

örnekler:

ARK: Survival Evolved [ANA KONU]

• Asıl komedi bu tabloda. Bu kadar mükemmel bir oyun aynı zamanda bu kadar acınası bir optimizasyona sahip

Adamların politikası belli sonuç normal

• Oyun stabilleştimi arkadaşlar? Bilgili olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
  • GT 740m ile oynayabilen varmı?Varsa hangi ayarda,almayı düşünüyorum ama emin olamadım
  • almayı düşünüyorum ama oynayacaka dam yok yav böyle oyunlar tek başına keyif vermez .
  • .:Romeo_Redline:. kullanıcısına yanıt
    Hocam bu güncel sonuçlar mı? gtx 780 amp ile epic te neredeyse en iyi kartla aynı sonucu alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uranus666 -- 3 Ocak 2016; 0:27:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uranus666

Hocam bu güncel sonuçlar mı? gtx 780 amp ile epic te neredeyse en iyi kartla aynı sonucu alıyorum.

Web sitesine girerseniz tarihi yazıyordur. Eskidir, yamalar geliyor, bir miktar iyileşme vardır. Benim tek ilgimi çeken AMD işlemciler ve Intel arasındaki inanılmaz fark.
  • Spinosaur var mi beyler ayrica raptorlarda farkli turler var mi? Dinozor kavgalari oluyor mu jurassic park3 te tyrannasour spino fighti gibi. Bide raptorlarin yapay zekasi nasil?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grishnakh. kullanıcısına yanıt
    Ben gt 720 m ile oynuyorum. en az 10 fpsye düşüyor genelde 15 20 fps ile oynayabiliyorum. 20 fps yi genelde evde ve mağrada görüyorum.
  • selam arkadaşlar ya indirimler bitmeden oyunu alayım diyorum kararsızım hani dinazorlarda ilgimi çekmiyor değil :) ama içerik açısından tatmin edermi acaba? acil cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden...
  • omer 1989 O kullanıcısına yanıt
    Erken erişim bitince al ben ilk çıktığında aldım fps yüzünden iade ettim pixel pixel oynuyorum erken erişim pek akıl karı değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Official 88 sunucusunda tek başıma level 15 civarına yaklaştım 1 tane Parasaur'um birde ufak kulübem var ancak bu aşamadan sonrası için yalnız ilerlemek iyice zorlaşıyor gibi aynı sunucuda olan yada başka önerisi olan var mı?
  • omer 1989 O kullanıcısına yanıt
    Indirimler bitti ama yine de yazayım. Bu oyunda içerikten sıkıntınız olmasın. Sürekli içerik olarak zenginleștiriyorlar oyunu. Üstüne bir de Steam workshop destegi var. Asıl sıkıntı olduğu taraf optimizasyon.
    Yapımcıların da açıklaması vardı zaten, önceliğimiz içerik diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bencede bu oyunda birincil öncelik optimizasyon olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkfuntr -- 5 Ocak 2016; 23:49:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu hiç yüksek grafikte açan var mı?

Bende oyun yok ama görselleri hayran bıraktı,hayvanlar fena olmuş,mağaranın içinde yılanlar vardı,resmi görünce bile tırstım...
  • Sercan Ç. kullanıcısına yanıt
    hocam oyunu aldım zaten sarıyorda harbiden oyun zaten niyeyse oyun içinde high medium karışık ayarlarda bi sıkıntı yok oynuyorum ama ana menüde çok kasılıyor kim tasarladıysa artık menüsünü ona burdan sevgilerimi sunuyorum ama oyun cidden güzel zaten oyun içi 1 saat falan oynadım düşünüyorum hala iade etsemmi diye
  • optimizasyonm sıkıntısı ceken arkadaslar sadece pc de mi var bu durum? Xbox one da almayı planluıyorum ama ne gibi optimizasyon sorunlarından bahsediyoruz?
  • Arkadaşlar merhaba, Türkiye'nin en iyi ark serverı:
    Server Adı
    [EU][TR] TURKEY SERVER 20X XP AND HARVEST 10X TAME 06.01.201 -

IP Adresi
    5.62.122.230:27015

DE HAYDİ BİRAZ OYNAYAK

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.