Şimdi Ara

ARK: Survival Evolved [ANA KONU] (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.967
Cevap
27
Favori
147.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • server değişimi nasıl yapılıyor ve server değişiminin belli bir hakkı varmı yoksa istediğimizn kadar server değişikliği yapılıyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: YusufKalaz00

Beyler Offical Bir Sunucuda En Hizli Chtin Keratin Nasıl Toplanir Çok Lazim

Bir sabertooth egitip saber ile turlanabilen cavelerde ( mesela haritanin ortasindaki volcan cave ) 1 tur atman gerek. %600 %750 hasari olan bir sabertooh 750 ile 1 k chitin toplar 1 turda.
  • Teşekürler akşama limonlar hazir kibbilari hapip gidicez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Bir sabertooth egitip saber ile turlanabilen cavelerde ( mesela haritanin ortasindaki volcan cave ) 1 tur atman gerek. %600 %750 hasari olan bir sabertooh 750 ile 1 k chitin toplar 1 turda.

hocam 1300 canlı yüzde 720 hasarlı bir saber dönebilirmi staminası 700 falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakhan29

quote:

quote:

çok rahat yapar
  • quote:

quote:

quote:

Version 198 de yada 200 demi tam hatırlamıyorum ama o magara icindeki yaralasaların hasarını arttirdilar. 3k filan hp olursa daha uzun dayanırsın daha az bekleemk zorunda kalırsın. Çok yarasa var ve saber biraz ufak olduğu için vurmasi zor. Elind sonunda hp azaliyor ve beklemek zorunda kaliyorsun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Version 198 de yada 200 demi tam hatırlamıyorum ama o magara icindeki yaralasaların hasarını arttirdilar. 3k filan hp olursa daha uzun dayanırsın daha az bekleemk zorunda kalırsın. Çok yarasa var ve saber biraz ufak olduğu için vurmasi zor. Elind sonunda hp azaliyor ve beklemek zorunda kaliyorsun.

Aynen oyle 1700 canli saberle girdim ama et yedirdim surekli yoksa olucekti hayvan

• Arkadaşlar merhaba ben bu oyunu şu an satın almak istiyorum ama param boşa gider diye de korkuyorum yani 50 lira az bi para degil.Fakat oyunda yorumları okudugum kadarıyla Optimizasyon sorunu var diyorlar.Bende MSI(4710HQ) GTX 850 M ekran kartı var acaba kasmadan oynarmıyım diye soracaktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcntsh -- 13 Eylül 2015; 11:06:03 >
  • Yeni başlayan arkadaşlardan ,Yaşı 20+ oyuncu arıyorum beraber takılırız ve öğreniriz diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcntsh

Arkadaşlar merhaba ben bu oyunu şu an satın almak istiyorum ama param boşa gider diye de korkuyorum yani 50 lira az bi para degil.Fakat oyunda yorumları okudugum kadarıyla Optimizasyon sorunu var diyorlar.Bende MSI(4710HQ) GTX 850 M ekran kartı var acaba kasmadan oynarmıyım diye soracaktım.

Gtx 870m var arada kasıyor ortalama 40 fps ile oynuyorum orta ayarda ama elbet çözecekler bunu. Bu patchde windows 10 icin %20 lik bir performans iyileştirmesi geliyor yazmışlar bakalım daha kurmadım. 850m ile kasar gibi duruyor

• [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Şu moddaki gibi cam cikarsalar harika evler yapılabilir offical de
    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=479295136

• kapilara takilma sorunu yasayan var mi aranizda ? bazi kapilardan gecerken egilmek zorunda kaliyorum, yoksa sigamiyor kapiya. Cok sinir bozucu bi durum. Cozemedim bir turlu nasil yapacagimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Sabertooth-

kapilara takilma sorunu yasayan var mi aranizda ? bazi kapilardan gecerken egilmek zorunda kaliyorum, yoksa sigamiyor kapiya. Cok sinir bozucu bi durum. Cozemedim bir turlu nasil yapacagimi.

hafif su varsa kapının oldugu yerde öyle oluyor. Ben ustune bi doorframe daha koydum duvar yerine oyle bir cozum buldum idareten

• yok mu sal ile yüzen base yapan. millet acayip şeyler yapmış. 200 saati devirdiğimden en azından dx12 çıkana kadar ara verdim. yoksa bi servera başladımı 100 saatten aşağı bırakamıyorum oyunu. ondan test edemedim yeni gelen bronto saddleını, salı, arabayı, yeni dinoyu vs.

bu sal yok olunca üstündeki eşyalar yok oluyomuş yalnız. o sıkıntı galiba. aynı şey bronto içinde geçerli. heralde pve de iş görür. yoksa pvp de adam alttan megalodonla ısırarak koskoca bol turretli gemiyi patlatır.(heralde megalodon damage veriyodur sala, sonuçta odundan)
  • Merhaba arkadaşlar, EU Official 414 serverinde iki kişi oyuna başladık, benim bilgim çok arkadaşın yok. +25 yaş çalışan insanlarız. Katılmak isteyenlerin bana ulaşmalarını rica ediyorum, 6 kişi yapacağız ekibi. Skype üzerinden iletişimdeyiz.
    Muhabbeti olan, kafası biraz ve üzeri çalışan, 18 yaş üzeri adayları bekliyoruz. (evi yatı katı olsun), Her gün olmasa bile 2 günde 1 girebilecek, girdiğinde en azından 2 saat ve üzeri oynayacak arkadaşlar tercihimizdir. Hayırlısı ile şu serveri türkleştirelim..

Steam: armyofdeath01 Fotoğraf bilgisi:(Diablo III)

Skype: mustafa.ozsahin Fotoğraf bilgisi:(2 gömlekli güneş gözlüklü kişi)

Team Speak: Grubumuz büyür ise mecburi geçiş yapılabilir.

Teşekkürler donanimhaber.com

• dx12 guncellemesi geldi mi gelecek mi ?
  • Pek yakın zaman da gelecek gibi görünmüyor, steam forumlarından okuduklarımdan vardığım sonuç bu... Genel kanıyı yazmak gerekirse; oyunun Nvidia destekli olmasından ötürü,Nvidia kartlarda iyi bir performans elde edilene kadar erteleneceği söyleniliyor. Firma ise driver sorunlarından dolayı erteledik demişti ve şu ana kadar herhangi bir değişiklik haberi ya da duyuru yapmadılar. İlk duyurusunu bir ay evvelden davul zurna ile yaptıklarını düşününce ufakta pek göründüğünü söylemek zor :)
  • Arkadaşlar yanıma adam arıyorum Official 387 deyim gelicek varsa beni ekleyebilir beraber oynayabiliriz (+18)
    Steam Id:AquaDeVida
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcntsh

Arkadaşlar yanıma adam arıyorum Official 387 deyim gelicek varsa beni ekleyebilir beraber oynayabiliriz (+18)
    Steam Id:AquaDeVida

Mcntsh, hocam seni ekleyemiyorum, beni eklersen bir konuşalım skype üzerinden.

Steam: armyofdeath01

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.