Şimdi Ara

ARK: Survival Evolved [ANA KONU] (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.966
Cevap
27
Favori
147.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İade edilebiliyor ama "ilk başta sıkıcı ama sonradan açılıyor" tarzında bir durum olabilir ve 2 saat oynayış süresi de bunu deneyimlemek için yetmez sonuçta. Sormamın maksadı bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

Arkadaslar oyunun singleplayeri ile multiplayerinin sistemleri aynı mi? Yani multisini izledim biraz hoşuma gitti ama single oynamak istiyorum yine level sistemi ile ilerleyerek mi gidiyoruz? Öldün bitti oyun survivallarindan sıkıldım bunu deneyim diyorum

evet multideki özelliklerin hepsi single da mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: Farwynd

İade edilebiliyor ama "ilk başta sıkıcı ama sonradan açılıyor" tarzında bir durum olabilir ve 2 saat oynayış süresi de bunu deneyimlemek için yetmez sonuçta. Sormamın maksadı bu.

dediğin gibi başta levelin düşük olacağı için istediğin birçok şeyi yapamayacaksın. en azından ben yapamadım bir türlü, sırf meraktan 20 kat hızlı bir servera girdim. mesela odun toplamaya yarayan bi dinozoru kullanmak için atıyorum 30 level olman gerekiyo. bu sebeple yeni başlayan biri odun toplamak çok yavaş bu oyun oynanmaz diyebilir. hatta benim arkadaş dedi oyun çok yavaş çekilmez falan. sonra 20x servera girip bi dinozor evcilleştirdik, levelimizde yüksek olduğundan kullanabildik dinozoru üstüne binip. tek hamleyle bizim 30 sn de topladığımız malzemeyi topladı. ha dedik demekki biraz vakit harcayınca işler yoluna oturuyo, oyun hızlıanmaya ve eğlenceli olmaya başlıyo

• Tek başınıza değilde, arkadaşlar ile oynamak hem daha keyifli olacaktır hem de gelişme açısından daha seri olacaktır.
  • Oyunda bir level sistemi olduğu için sıkılacağınızı düşünmüyorum. Oynadıkça gelişiyorsunuz. Geliştikçe daha da gelişmek istiyorsunuz. Arkadaşlarla oynadınız mı daha da zevkli oluyor oyun. Tek başınıza iseniz pvede takılabilirsiniz ya da single. Tek sıkıntı var o da şu. Level sunucuya kayıt oluyor. Eğer karakter taşıma desteklemiyorsa sunucu(official sunucular desteklemiyor malesef) hep baştan başlıyorsunuz. Ondan baştan bir sunucuya karar verip başlamak gerek.
  • Arkadaşlar normal hızdaki bir türk serverinde, forumda bu oyunu oynayanlar ile toplanıp sıfırdan başlayalım bence. Bana geri dönüş yaparsanız sevinirim dostlar.
  • Yani o zaman Türkiye'de daha baştan, yani erken erişimden itibaren sürekli kasan bir topluluk oluşturmak en iyisi olur
  • Arkadaşlar böyle bir topluluk kurulsa kimler katılır ? Ona göre bu akşam veyahut yarın başlarız oynamaya :)
  • Ben!

Güzel bir serverde bir abiyle oynuyoruz geliştik biraz ama abi sade akşam giriyor buda bizi yavaşlatiyor server güzel kalabalik gelin beraber oynayalim akşam adiniyazarim serverin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YusufKalaz00

Ben!

Güzel bir serverde bir abiyle oynuyoruz geliştik biraz ama abi sade akşam giriyor buda bizi yavaşlatiyor server güzel kalabalik gelin beraber oynayalim akşam adiniyazarim serverin

Süper, bir kaç kişi daha katıldığında bir güne kuşa bineriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sa****r

Arkadaşlar böyle bir topluluk kurulsa kimler katılır ? Ona göre bu akşam veyahut yarın başlarız oynamaya :)

Ben oynamayı bilmiyorum ama katılmak isterim :D

Şuanda oyunu almadım hesapta para var cities skylines mı alsam ark mı alsam tereddütteyim.

Oynayacak birileri olsa ark alacağım
  • Hocam kuş var ama dandik bi dağ buldum metal kayniyo silah zir yaptim oraya yerleşmeyi duşunuyorum akşam oyunda olurum base duruyodur iyişallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheYips

quote:

Arkadaşlar böyle bir topluluk kurulsa kimler katılır ? Ona göre bu akşam veyahut yarın başlarız oynamaya :)

Şuanda oyunu almadım hesapta para var cities skylines mı alsam ark mı alsam tereddütteyim.

Çok farklı kulvarlarda oyunlar :D ama ark almanı öneririm ben çünkü oyun henüz alfa aşamasında ve neredeyse 2-3 güde bir güncelleme geliyor. Yani oyun şu haliyle bile bayağı iyiyken daha da gelişeceğini bilmek mutluluk verici :) Oyunu indirirken bana mesaj atarsan sana server adını vs. veririm

• quote:

quote:

quote:

Çok farklı kulvarlarda oyunlar :D ama ark almanı öneririm ben çünkü oyun henüz alfa aşamasında ve neredeyse 2-3 güde bir güncelleme geliyor. Yani oyun şu haliyle bile bayağı iyiyken daha da gelişeceğini bilmek mutluluk verici :) Oyunu indirirken bana mesaj atarsan sana server adını vs. veririm

Evet çok farklı oyun türleri ama ikisini de severim. Sevmediğim oyun tarzı tırsınçlı fps oyunları :)

EDIT: Tamam haber vereceğim. Bu arada bi inceleme videosunda Türk serverı patladı diyolardı o olay ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheYips -- 2 Ağustos 2015; 17:45:52 >

• quote:

quote:

quote:

Ölünce 1 leveldan başlıyoruz ve tüm topladığımız eşyalar gidiyor diye bir incelemede yazıyor doğru mu?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ölünce 1 leveldan başlıyoruz ve tüm topladığımız eşyalar gidiyor diye bir incelemede yazıyor doğru mu?

Yok öyle birşey. Level ınız aynı kalıyor, eğerki doğduğunuzda, karakterinizin öldüğü yere 15 dk idi sanırım o süreden önce ulaşırsanız eşyalarınızıda kurtarabilirsiniz.

• Bende dün yeni başan başladım adanın birinde güzel ufak bi base kurdum yavaş yavaş büyüteceğim katılmak isteyenler pm ile iletişime geçebilir.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yok öyle birşey. Level ınız aynı kalıyor, eğerki doğduğunuzda, karakterinizin öldüğü yere 15 dk idi sanırım o süreden önce ulaşırsanız eşyalarınızıda kurtarabilirsiniz.

Peki oyundaki buglar haricinde beğenmediğin birşeyler var mı?

• quote:

Peki oyundaki buglar haricinde beğenmediğin birşeyler var mı?

var elbet öncelikle fps sorunu var ancak grafiklerden ödün vererek 50-60 fps alınabiliyor fakat eğlenceyi bozmuyor ama gözleri bozuyor Onun dışında bide henüz yeni başlamışken gelişmiş birinin sizi trollemesi pek hoş değil. Allahtan çok sık olmuyor. Onun dışında şuan aklıma gelen başka bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SahanOnur -- 2 Ağustos 2015; 19:10:03 >
  • oyunu bitrdim artık sıkıldım.248 lv rexim rex ordusu argantevis ordusu raptor ordusu yaptım. metal baseler bazukalar c4ler yüzlerce. herseyin b.knu cikardim artık. ve sıktı artık unoffical server zor olarak oynayi dusunuyorum am tek olcak is deil:S kolay server 20x server bana zor geliyor artık ki offical serverda ne yaparım bilmiyorum sanırım oyuna ara vericem biraz.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.