Şimdi Ara

LG G4 için SICAK FIRSATLAR (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.562
Cevap
84
Favori
302.168
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben hepsiburadadan aldım.

fatura satıcıdan geldi hepsiburada degil.

hepsiburada müşteri hizmetlerinin sadece fatura maili göndermesi 10 gün sürdü. ona göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qqqqqq1 -- 25 Nisan 2016; 17:41:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: conqueror21

Aynen deri yazanlar gerçek deri (dana derisi)
    Ama renklere gore dokulari farkli oluyor
    Siyah olan bildigin canta, cuzdan derilerine benziyor
    Bordo ve kahverengi olanlar suet gibi ve daha narin oluyor o deriler

dün bimeksde inceledim iki tane teşhir ürünü vardı biri kahverengi biri siyah

kahve olan çok deforme olmus siyah ise nerdeyse hiç zarar görmemiş
    ama kahve olan daha güzel bir görünüme sahip

• Arkadaslar g4 aldiktan sonra piyasadan uzak kaldim. Şu an en uygun ne kadara alinabiliyor ona gore g3 u satacam lutfen acil cevap verir misiniz?

• 1100 tl ye gittigidiyor dan mi yoksa 1200 e hepdiburada dan mi almak mantıklı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxshadow -- 25 Nisan 2016; 19:43:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • conqueror21 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceremy

servis menüsünü açmak için yeni yazılımda *#546368#*815# şeklinde deneyin

şu bi kenarda dursun lazım olacak. hangi adımları izlemek gerekli?

birde başka neleri kontrol etmek lazım telefon ilk açılışında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxshadow

1100 tl ye gittigidiyor dan mi yoksa 1200 e hepdiburada dan mi almak mantıklı olur

hepsiburada daha kurumsal bir firma kendi fikrim

2010 yılından beri cep telefonu dahil hiç bir alış verişte sorun yaşamadım

iade işlemlerindede sorun yaşamadım

tabi ben sorun yaşamadım diye kimse sorun yaşamaz demek değil bu

• 3-4 sene önce hepsuburada dan motorola cep telefonu aldım.hemde yetkili servis garantili.hepsuburada ya size mi teleservice he mi gonderiyim dedim.Hızlı olması için direk servise verin dediler.yanlışın yoksa ben yinede Hb ile gönderdim.aylarca surundum.motorola irlanda sayesinde para iadesi aldım.yani hepsuburada filan hikaye.bende sizin gibi düşün mustum.ama hikaye. Tirt yani.

• Tabi hakkını yememek lazım. Cep telefonu hariç diğer alışverişlerde sorun çıkmadı. Zaten elektronikte sorunu çözecek olan hepsuburada değil yetkili servistir.Unutmayınız.Rapor isterler size bunu Hb değil servisniz verir.

• Arkadaşlar şuan da kendimi ayarladım,
    1500 TL nakit ile Türkiye garantili LG G4 siyah deri almak istiyorum,
    Önerebileceğiniz sıcak fırsat veya başka fikriniz varsa açığım,
    Teşekkürler.
  • Biraz once gg idealsecim magazasindan ayni modelin 80 tl yuksegini aldim yeni seri diye aldim. Yanliz konuyla ilgili elestirim kimse su model bu fiyata iyi demiyor.

Bakiyorum 50 kisi model seri numarasini vermis link yok ama nasil paylasimcisiniz
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g4-h815-32gb-4g-lte-akilli-telefon-207898865

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 25 Nisan 2016; 22:37:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

quote:

Orijinalden alıntı: ceremy

servis menüsünü açmak için yeni yazılımda *#546368#*815# şeklinde deneyin

şu bi kenarda dursun lazım olacak. hangi adımları izlemek gerekli?

birde başka neleri kontrol etmek lazım telefon ilk açılışında?

,Evet arkadaşlar telefonu daha önce almış ve/veya tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhangv

3-4 sene önce hepsuburada dan motorola cep telefonu aldım.hemde yetkili servis garantili.hepsuburada ya size mi teleservice he mi gonderiyim dedim.Hızlı olması için direk servise verin dediler.yanlışın yoksa ben yinede Hb ile gönderdim.aylarca surundum.motorola irlanda sayesinde para iadesi aldım.yani hepsuburada filan hikaye.bende sizin gibi düşün mustum.ama hikaye. Tirt yani.

Motorola atrix miydi hocam :))

• Hb dan almayin. Ggden n11 den falan alin..
    Benim sarj aleti icin cevirici yanlis geldi mail attim dogrusu yok ne yapalim diye mail geldi.. Paranizla rezil olmayin hb da sorumsuz bir hali var.. Neyse bir daha hbdan bisey almam sadec yanlis fiyat girerlerse affetmem..

• yaki83 kullanıcısına yanıt
    satıcı olarak hepsiburada olandan mı yoksa diğer satıcılardan mı aldınız. okuduğum yorumlara göre hepsibuarada nın satıcı olduklarında şarj aleti çeviricili değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi das.sigma -- 26 Nisan 2016; 1:35:11 >
  • Cossie C kullanıcısına yanıt
    Bende hb den almıştım atrixi. Şimdi g4 düşünüyorum ama bootlop büyük bir sorun. Onun haricinde olanlar çok ilgilendirmiyor ama bootlop :)) Bu arada atrixi bir yıl kullandım dokunmatik arada bir basmıyordu. Parada lâzımdı o ara yolladım servise iade aldım :)) 3 ay sürdü ama bu durum. Bu arada ondan sonra 3 atrix daha almıştım :))

• yaki83 kullanıcısına yanıt
    Çok haklısın cidden ilgisizler. Geçen canım kardeşim yazılı bir kalem aldım hediye olması için; canım kızım yollamışlar. Faturaya kendi evimin adresini verdim hediye diye, onu da kardeşime yollamışlar. Çok sorumsuzluk var her yerde. Herkes satana kadar ondan sonra ne yaparsan yap. Zaman israfı ya.

• iyidebanane13 kullanıcısına yanıt
    Moto xt910 arkadaşım.

• Ben iade edip kurtuldum dostlar siz umarım hicbir sorunla karşılaşmaz evraklarla falan uğraşıp para peşinde olmazsaniz. Güle güle kullanin bir başka f/p telefonundan görüşmek üzere :)

• quote:

Orijinalden alıntı: das.sigma

satıcı olarak hepsiburada olandan mı yoksa diğer satıcılardan mı aldınız. okuduğum yorumlara göre hepsibuarada nın satıcı olduklarında şarj aleti çeviricili değil.

Hb den aldim. Ama ceviri uyumlu degil ve yapacak birsey yokmus..

• 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.