Şimdi Ara

LG G4 için SICAK FIRSATLAR (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.563
Cevap
84
Favori
302.168
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugün başlayan %10 dan mı faydalandınız yoksa daha öncekilerdenmi hocam ?
  • 3 ayri GG hesabina baktim hicbirinde %10 yok

neye gore verdiklerini bilen var mi?
  • Merhaba arkadaşlar telefonu en ucuz fiyata LG Türkiye garantili olarak nereden alabilirim?
  • tgenc T kullanıcısına yanıt
    hocam ben lg nexus 4 -> lg g2 -> lg g3 sırasıyla gidip g4 e geçmiş biriyim. gerçekten telefon çok asil. çok şık. ekran çözünürlüğü çok yüksek. ön kamera muazzam ötesi. arka da öyle. knock code yüzünden vazgeçemiyorum artık lg den ama bataryada var bi sıkıntı kesin güncelleme gelmesi lazım. ekran açık kalma süresi 3 saati bulmadan %50 sine kadar wifi a bağlı olduğum halde bitiyor
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    %10 ne zaman başladı bilmiyorum. Ben bir arkadaştan 40tl karşılığı aldım. Ama piyasada yoktu zannedersem dün %10lar yeni başladı.
  • Neye göre veriyorlar bu 10% leri ?
  • en iyisi 5-10 tane hesap açıp beklemek bu kuponları :D
  • Hepsiburada'da axess kartla 1000 lira üstüne 100 lira chip para kampanyası başladı bugün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakalım gittigidiyor bu akşam hangi kartın kampanyasını yapacak. Delta garantili bitmeden yetişebilsek.

• Arkadaşlar LG G4 1.619,10 TL (GG %10 Indırım Çeki ile) + 100 TL Maxipuan ile 1519 TL ye geliyor.Aklıma takılan şey internette G4 PRO sürümü ile ilgili bir takım söylentiler.
    http://www.gsmarena.com/lg_g4_pro-7305.php
    Gerçekten linkteki gibi bir telefon olacaksa beklenmesi mantıklı olmaz mı sizcede?
  • Bu %10 indirimi nasıl aldınız? Birde bu %10 sadece g4 için mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknkznci

Arkadaşlar LG G4 1.619,10 TL (GG %10 Indırım Çeki ile) + 100 TL Maxipuan ile 1519 TL ye geliyor.Aklıma takılan şey internette G4 PRO sürümü ile ilgili bir takım söylentiler.
    Gerçekten linkteki gibi bir telefon olacaksa beklenmesi mantıklı olmaz mı sizcede?

Elinde ki telefonu iyi bir fiyata satabilirsin o zaman aralığında zaten..
    Sonrada G4 Pro alırsın, şahsen önce ki sayfalarda ben öyle yapacağıma dair bir mesaJ atmıştım..

• janericc J kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor rasgele üyelerine dağıtıyor. Bütün ürünlerde de geçiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TeNNiSeR

quote:

Arkadaşlar LG G4 1.619,10 TL (GG %10 Indırım Çeki ile) + 100 TL Maxipuan ile 1519 TL ye geliyor.Aklıma takılan şey internette G4 PRO sürümü ile ilgili bir takım söylentiler.

Sonrada G4 Pro alırsın, şahsen önce ki sayfalarda ben öyle yapacağıma dair bir mesaJ atmıştım..

Evet mantıklı geldi banada.1519 TL gerçekten çok makul bir fiyat.Bu fiyata seneye anca bulunur boyle fırsatlar haricinde.İkinci elde minimum zararla satabiliriz.

• quote:

quote:

quote:

Evet mantıklı geldi banada.1519 TL gerçekten çok makul bir fiyat.Bu fiyata seneye anca bulunur boyle fırsatlar haricinde.İkinci elde minimum zararla satabiliriz.

Yeni gelecek vergi zart zurt zammından sonra ikinci el piyasası coşacak, sen elinde ki 1519 tl ye aldığın G4 ü temiz kullanmaya bak aynı fiyata bile verirsin..

• hknkznci H kullanıcısına yanıt
    %10 indirimi uygulasan bile bu fiyata gelecek şekilde hangi satıcı satıyorki Gittigidiyor'da ?
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g4-h815-32gb-gercek-deri-cep-telefonu-178490129?sciid=1001_b_LG+G4_4
    100 TL Maxipuanla o fiyata geliyor yukarıdada belirttiğim gibi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yeni gelecek vergi zart zurt zammından sonra ikinci el piyasası coşacak, sen elinde ki 1519 tl ye aldığın G4 ü temiz kullanmaya bak aynı fiyata bile verirsin..

Aynen hacı

• hknkznci H kullanıcısına yanıt
    Maximum başlamış hocam yeni gördüm.
    World olsa yapıştırıcam siparişi ama yinede Maximum bulurum diye düşünüyorum.

Ve en büyük sorunum şuan S6 mı G4 mü alsam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Maximum başlamış hocam yeni gördüm.
    World olsa yapıştırıcam siparişi ama yinede Maximum bulurum diye düşünüyorum.

Ve en büyük sorunum şuan S6 mı G4 mü alsam ?

Hocam valla bende ikisi arasında gidip geldim çok.Dün teknosa mediamarkt fln dolastım iki telefonuda inceledim güzelce.İşlemci bakımından S6 daha avantajlı ama misal ben şuan Note2 kullanıyorum.Onun bile markette kaldırmadığı oyun uygulama v.b benim gördüğüm yok.LG nin hem bataryasının daha buyuk olması hemde 6 çekirdek olması batarya omru konusunda benim düsüncem S6 dan çok daha iyi bir performans sergileyeceği yonunde ve bana göre G4 , S6 dan daha şık :) Benim seçimim G4 ten yana oldu bu ve bunun gibi sebeplerden.İkiside çok iyi telefon.Karar senin :)
    Herkese hayırlı bayramlar :)

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.