Şimdi Ara

Eski Kasa 1.3 CDTI Astra Sedan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aranızda kullanan arkadaşlarım varsa bilgilendirebilirler mi ?

Kasayı rahat kaldırabiliyor mu?

Yokuşlarda problem çıkarıyor mu?

• 4 yil astra h kullandim hala da kullaniyorum.Motor acisindan tavsiye etmiyorum sehir icinde klima acikken yada araba yuklu iken can sıkıyor ama uzun yolda problem yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 2009 modeli var. Performansı aceleci olmazsanız normal sayılabilir. Trafikte sıkıntı yaratmaz kesinlikle. Bastığınızda da sizi tatmin edecektir en azından koltuğa yapıştırır. Zaten bu araçlarda tek sıkıntı kalkıştaki yavaşlık ondan ziyade çok kısa tutulmuş 1. vites. Klima açıkken alışkanlık gerekiyor aracı kaldırmak için yoksa çok stop eder. İç mekan gayet geniş ve kullanışlı. Bagaj da yine öyle. Ses sistemi yeterli. Eksi yön olarak ise genellikle 2000 devirde gitmek zorundasınız yeterli performansı ve verimliliği elde etmek için bu yüzden içeride biraz motor kaynaklı uğultu oluyor uzun yolda çok rahatsız edici olmasa da. Uzun yolda yormaz ve yolcular da rahat eder. Malzeme kalitesi gayet yerinde. En azından golf 7-astra j-focus 3 üçlüsünden iyi yumuşak doku açısından. 15 senedir sorunsuz bir şekilde opel kullanıyorum. Alırsanız pişman olmazsınız ve muhtemelen diğer aracınızın da opel olma olasılığı yüksek. Hayırlısı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkolds -- 22 Mayıs 2015; 23:56:05 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.