Şimdi Ara

AMAZON DAN ALINAN HP YAZICI KARTUŞ SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

araştırma yapmadan işimi göreceğini düşündüğümden ve anormal uygun fiyatı olduğundan (aldığm zaman) hiç düşünmeden aşağıdaki linkteki yazıcıyı aldım.

hp 61 model kartuşları mevcut. tek kullanımlık olduğu ve doldurulamadığı söylendi.

yazıcım harika herşeyiyle çok memnunum. ancak bu sorunu nasıl çözebilirim ? uyumlu yan sanayi kartuşlar vs gibi şeyler var mıdır ?

tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.

aldığım yazıcı :http://www.amazon.com/gp/product/B00CIDQ470/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

içindeki kartuşlar :http://www.amazon.com/HP-CR259FN-Tri-color-Original-Cartridges/dp/B003YT6RNS/ref=cm_cd_al_qh_dp_i

umuyorum ki elbet bir çıkış yolu vardır.

• Hp yazıcılarda kartusları doldurmak pek randıman vermiyor.. dolduruyorsun yazıcı yinede yazdırmıyor filan bir sürü sorun cıkıyor dolumda.
    En güzel yöntem 3lü kartus degisimi.. Elinizde en az 3 cift kartus olmalı ve her seferinde bir digerini takmalısınız böylece kartusları kullanabilirsiniz.

Yok eger 61 numaralı kartusu Türkiye'de bulamıyorsanız yazıcının bölge ayarlarında degisiklik yapmalısınız ve bu bölgede 61 nolu kartusa karsılık gelen kartusu ögrenmelisiniz. Bunu HP'ye mesaj atarak ögrenebilirsniz zannedersem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meco -- 17 Mayıs 2015; 11:36:38 >
  • meco M kullanıcısına yanıt
    Uyumlu yan sanayi kartus yok mudur hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öğrenir

kartusların yan sanayisi yok mürekkeplerin var sadece.. orjinal kartus almak zorundasınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meco

quote:

kartusların yan sanayisi yok mürekkeplerin var sadece.. orjinal kartus almak zorundasınız.

Hocam hic bilgim yok bana yardimci olur musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: meco

quote:

Hocam hic bilgim yok bana yardimci olur musunuz

bunda yardımcı olacak birsey yok malesef.
    yan sanayi mürekkep alıp sırınga ile kartusa doldurursunuz sansınız varsa yazmaya devam eder yazıcı yoksa orjinal kartus alacaksınız eli mahkum. eski kartusları da atmayın biriktirin.
    HP'nin eline düsmüssünüz bir kere artık zevk almaya bakın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.