Şimdi Ara

Defacto.com'da Gömlekler 9,99 TL / Tshirtler 4,99 TL (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
17
Favori
16.702
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheGuardian

6 t-shirt, 2 gömlek kargo dahil DF10YZ indirim koduyla 50 TL 21 kuruşa geldi, bedenim XXL ohh bütün beğendiğim ürünlerden aldım sağ olsun zayıf arkadaşlar

kod kaç lira indirim yaptı ? alt limit 50 mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: etomon

Lcw nin kalite git gide düşüyor gibi. Tişörtlerin rengi en fazla 1 sene sonra değişiyor. Kotları 2 3 ay sonra yıpranma daha sonra delinme oluşuyor.

Bana 1 yazda dayanmıyor lcw tshirtleri. Maalesef renk soluyor ve ilk yıkamadan itibaren ürünün kimyasının değiştiğini görüyorsunuz. Ürünleri boyadıktan sonra kıvam tutmayınca veriyorlar ramözde silikonu ilk yıkamada formatı değişiyor.
  • soyken kullanıcısına yanıt
    Dostum seni forumun tekstilden sorumlu kişisi seçmek lazım Denizililiyim fakat anlamıyorum tekstil işinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

quote:

Orijinalden alıntı: torquehp

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Konsantrasyon.

Renktaş o polonun 45 kr - 85 kr u örnek olarakmi söyledin ? Yani şunu merak ediyorum 80 tl lik bi polo tshirtunun maliyeti ortalama ne kadardır

Örnek verdim en fazla 1.5 tl olur yada olmaz işçilik ve poşetlemede eklenirse ki en büyük maliyet bunlar taş patlasa 2.5 3 tl mal olur.Alır oda marka die 100 tl satar.

Bak yemin ediyorum Zara ya iş yapmıştı bizim konfeksiyon sonra ne olduysa anlaşma iptal oldu ama pantolonlar hazurlanmıştı Allah seni inandırsın o Zaranın mağazasında sattığı 130 140 tllik kot pantolonu 10 tl pazarda satmaya çalıştık 1 Allahın kulu almadı.En sonunda gidip dükkan dükkan dolaşıp 7 8 giyim mağazasına tanesini 4.5 tlden verdik toptan.Bu milletin bilmediği çok şey varda işte anlatınca anlamak istemiyorlar.

Hocam mesela defacto ve ya lcw ile us polo nun t-shirtleri arasındaki fark 4-5 katı diyelim (indirimsiz satış fiyatı). Sizce kumaş kalitesi olarak bu pahalı ve ucuz markaların arasında bu kadar fark var mı ? Ben her zaman şöyle düşündüm. Kaliteli ile dandik marka arasındaki kalite farkı 2-3 kat. Fakat fiyat farkı 5-6 kat. Özellikle giyim,ayakkabı gibi sektörlerde her marka böyle. Birde polonun kumaş ve toplam maliyetlerini açıklamışsınız. Peki sizce bu markaların kumaş ve toplam maliyeti yaklaşık ne kadar dır ?

SON OLARAK: rami nedir ? sağlıklı mıdır ? Kusura bakmayın çok oldu

Rakamları açıklayamam.Böyle ahım şahım fark yok aralarında.Ama en önemli husus şu mesela bir firma ilk ürünlerini iyi kalitede çıkarıyor baktı tutuluyor iyi satıyor hemen nam saldım ismim duyuldu kaliteyi düşürüp daha fazla kâr elde ediyorlar bu aklınızda bulunsun.Piyasada kaliteli ürün satan bi bildiğim Zara nın kalitesi iyi.De factonunki çok kötü.Lcw ile polo arasında hiç fark yok o kadar.

lcw ile polo markayı mı kastediyorsun anlayamadım? Polo ile lcw arasında dünya kadar fark vardır. Lcw ürünleri defolu sayılacak kadar kötü, daha dün baktım tshirtlerinde haslık var, bazı ürünlerinde lycra kırığı var. Tamir görmemiş hatta lycra kırığı hurda kumaştır firma almaz onu hurdacı alırdı bizde. Kumaş lycra kaçırdımı dönüşü yoktur çünkü.

Sen çok yanlış düşünüyorsun fiyatına göre iyi denir ama markalar kıyaslanmaz. Kaldı ki lcw 25 liraya tshirt satıyor. 5-10 daha koyup mavi alınabilir, ürünlerinizde ilk yıkamada pert olmaz.

Buyur gel evimde misafir edeyim seni sana bi lcw tişörtü bide mavinin tişörtünü bir lcw gömleğini bir mavi gömleğini göstericem bak ilk yıkamada ne hale gelmiş hangisi pert olmuş.Yahu böyle isim yapmış şirketleri büyütmeyin kalite felan yok hepsi aynı.Adam reklamını iyi yapıyor belli bir kitleye kaliteli ürünle ulaştıktan sonra kaliteyi düşürüp milleti kandırıyorlar bunu yapmıyorum diyen firma yalan atar.Arkadaş ben gerçekleri yazatım isteyen inanır isteyen inanmaz.Yani bi laber jack mi ne öylw bir ayakkabı markası var bak türkler aldıktan sonra eski kalitesi varmı fazla uzaga gitmeyede gerek yok lc waikiki eskiden neydi be zengin yeriydi kaliteli çocuk giyim.Şimdi türkler aldıktan sonra ne oldu?Zaten bam salmış ismi duyulmuş biz öylede böylede satıyoruz diyip çaktılar millete kalitesiz malı.Uyanın artık.Daha bişey yazmıyorum.Kendi halinizde takılın.

• Şunu da söylemeden edemeyeceğim;

çamaşır makinelerini yüksek devirde uzun programda diğer birçok çamaşırla beraber çalıştırıyorsunuz. Deterjanı çoğu zaman kaliteli olmayanından kullanıyorsunuz. Tshirt'leri gömlekleri etiketlerinde belirtildiği gibi yıkamıyorsunuz hatta çoğu zaman tersini çevirip dahi yıkamıyorsunuz.

Sonra da gömlek tshirt dandik oluyor. Olur tabii..

Ya zaten 5 TL verip ya da 10 TL aldığın t-shirtten ne beklersin? Defosu olmamasını, yırtığı söküğü olmamasını, üstüne giydiğin zaman bedeninin olmasını, üzerinde yazanları ya da modelinin hoşuna gitmesini.

Zaten daha ne beklenir ki?

Defacto ya da Koton ya da LCW ya da daha pahalı markalar.. Sonuçta %90'ının kalitesi aynı, markaları farklı. Belli bir ömürleri var senin kullanma durumuna göre. Sonra çoğu ya yer bezi ya evde giyilmelik oluyor..

Kasmayın o kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: elnino19

quote:

6 t-shirt, 2 gömlek kargo dahil DF10YZ indirim koduyla 50 TL 21 kuruşa geldi, bedenim XXL ohh bütün beğendiğim ürünlerden aldım sağ olsun zayıf arkadaşlar

%10 indirim yaptı hocam, 5 tl birkaç da kusur. Koddaki alt limit ne onu bilmiyorum fakat
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: soyken

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: torquehp

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Konsantrasyon.

Renktaş o polonun 45 kr - 85 kr u örnek olarakmi söyledin ? Yani şunu merak ediyorum 80 tl lik bi polo tshirtunun maliyeti ortalama ne kadardır

Örnek verdim en fazla 1.5 tl olur yada olmaz işçilik ve poşetlemede eklenirse ki en büyük maliyet bunlar taş patlasa 2.5 3 tl mal olur.Alır oda marka die 100 tl satar.

Bak yemin ediyorum Zara ya iş yapmıştı bizim konfeksiyon sonra ne olduysa anlaşma iptal oldu ama pantolonlar hazurlanmıştı Allah seni inandırsın o Zaranın mağazasında sattığı 130 140 tllik kot pantolonu 10 tl pazarda satmaya çalıştık 1 Allahın kulu almadı.En sonunda gidip dükkan dükkan dolaşıp 7 8 giyim mağazasına tanesini 4.5 tlden verdik toptan.Bu milletin bilmediği çok şey varda işte anlatınca anlamak istemiyorlar.

Hocam mesela defacto ve ya lcw ile us polo nun t-shirtleri arasındaki fark 4-5 katı diyelim (indirimsiz satış fiyatı). Sizce kumaş kalitesi olarak bu pahalı ve ucuz markaların arasında bu kadar fark var mı ? Ben her zaman şöyle düşündüm. Kaliteli ile dandik marka arasındaki kalite farkı 2-3 kat. Fakat fiyat farkı 5-6 kat. Özellikle giyim,ayakkabı gibi sektörlerde her marka böyle. Birde polonun kumaş ve toplam maliyetlerini açıklamışsınız. Peki sizce bu markaların kumaş ve toplam maliyeti yaklaşık ne kadar dır ?

SON OLARAK: rami nedir ? sağlıklı mıdır ? Kusura bakmayın çok oldu

Rakamları açıklayamam.Böyle ahım şahım fark yok aralarında.Ama en önemli husus şu mesela bir firma ilk ürünlerini iyi kalitede çıkarıyor baktı tutuluyor iyi satıyor hemen nam saldım ismim duyuldu kaliteyi düşürüp daha fazla kâr elde ediyorlar bu aklınızda bulunsun.Piyasada kaliteli ürün satan bi bildiğim Zara nın kalitesi iyi.De factonunki çok kötü.Lcw ile polo arasında hiç fark yok o kadar.

lcw ile polo markayı mı kastediyorsun anlayamadım? Polo ile lcw arasında dünya kadar fark vardır. Lcw ürünleri defolu sayılacak kadar kötü, daha dün baktım tshirtlerinde haslık var, bazı ürünlerinde lycra kırığı var. Tamir görmemiş hatta lycra kırığı hurda kumaştır firma almaz onu hurdacı alırdı bizde. Kumaş lycra kaçırdımı dönüşü yoktur çünkü.

Sen çok yanlış düşünüyorsun fiyatına göre iyi denir ama markalar kıyaslanmaz. Kaldı ki lcw 25 liraya tshirt satıyor. 5-10 daha koyup mavi alınabilir, ürünlerinizde ilk yıkamada pert olmaz.

Buyur gel evimde misafir edeyim seni sana bi lcw tişörtü bide mavinin tişörtünü bir lcw gömleğini bir mavi gömleğini göstericem bak ilk yıkamada ne hale gelmiş hangisi pert olmuş.Yahu böyle isim yapmış şirketleri büyütmeyin kalite felan yok hepsi aynı.Adam reklamını iyi yapıyor belli bir kitleye kaliteli ürünle ulaştıktan sonra kaliteyi düşürüp milleti kandırıyorlar bunu yapmıyorum diyen firma yalan atar.Arkadaş ben gerçekleri yazatım isteyen inanır isteyen inanmaz.Yani bi laber jack mi ne öylw bir ayakkabı markası var bak türkler aldıktan sonra eski kalitesi varmı fazla uzaga gitmeyede gerek yok lc waikiki eskiden neydi be zengin yeriydi kaliteli çocuk giyim.Şimdi türkler aldıktan sonra ne oldu?Zaten bam salmış ismi duyulmuş biz öylede böylede satıyoruz diyip çaktılar millete kalitesiz malı.Uyanın artık.Daha bişey yazmıyorum.Kendi halinizde takılın.

Lcw=polo diyorsun marka olarak. Ben helal olsun diyorum ve koşarak uzaklaşıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: etomon

Dostum seni forumun tekstilden sorumlu kişisi seçmek lazım Denizililiyim fakat anlamıyorum tekstil işinden

Hocam bende kumaştan anlarım. Kumaşın dokusundan hatta kokusundan ne işlem gördüğü bellidir. İlk yıllarımda anlamak için kumaşı koklardım

Tabi bahsettiğim kumaşlar bir araba dolusu en az 400-500 kilo kumaş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elnino19

quote:

%10 indirim yaptı hocam, 5 tl birkaç da kusur. Koddaki alt limit ne onu bilmiyorum fakat

denedim alt limit yok %10 yapıyor ;)

• Bende aldim tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünler geldi tshirtler iyi gibi gömlekler naylon edasında 1-2 keten gömlek var onlarda transparan gibi genel olarak f/p ürün denilebilir
  • imageürünler geldi etiketler 29.99 Tl tanesi 5.4 Tl den altı tişört kaçmaz fiyat
     Defacto.com'da Gömlekler 9,99 TL / Tshirtler 4,99 TL

• 9.90 lık polo t shirt olan ürünler güzel beklediğimden iyi geldi gömlek ise idare eder
  • Ts_Cihan kullanıcısına yanıt
    Bencede polo gömlekler güzel alacam tekrar df10yz

• quote:

Orijinalden alıntı: demores

Bencede polo gömlekler güzel alacam tekrar df10yz

baktım pek kalmamış :) stok girilir mi acaba yeniden

http://www.defacto.com.tr/cizgili-polo-t-shirt-200665 bunu ve diğer renklerini almıştım... en iyileri bu ve modelleri bence...
  • Evde giymek için uygunlar aslında.
  • Yeni birkaç model ve eskilerede beden eklenmiş..

• 6 gömlek aldım 56 tl tuttu, 20 tl BKM den geldi 36 tl ye aldim. Bugün teslim aldım 4 tanesi üstüme tam oturdu hoşuma gitti 2 tanesi ise büyük geldi. Babalar gününde babama ve kayinpedere hediye ederiz artık :)

• 5 adet polo tişörtüm geldi. Kalıpları büyük ve kumaşları berbat. Aldığımza pişman oldum. Birinin de beden yazan yapışkanlı etiketini çıkarınca üzerinde iz kaldı. İade etsem mi yoksa yıkayınca çıkar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: awdasase

6 gömlek aldım 56 tl tuttu, 20 tl BKM den geldi 36 tl ye aldim. Bugün teslim aldım 4 tanesi üstüme tam oturdu hoşuma gitti 2 tanesi ise büyük geldi. Babalar gününde babama ve kayinpedere hediye ederiz artık :)

bkm hemen geldi mi :)

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.