Şimdi Ara

Defacto.com'da Gömlekler 9,99 TL / Tshirtler 4,99 TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
17
Favori
16.702
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: etomon

Siteden alıp mağazadan değişim yapan var mı ? Şimdi gelişigüzel aldım bedenleri uymayanların bazılarını kardeşime vereceğim diğerlerini mağazadan değiştireceğim. Mağazada fiyatlar tişörtler 14 liradan başlıyor. 14 liralık tişörtlemi değişim olacak ?

Hayır hocam yeni ürün alacaksın senin şuan satın aldığın ürünün fiyatını düşecekler veya iade edecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler o değilde ben alışveriş yaptım. Hatta ilk alışverişim diye yüzde 15 indirim kodu verdi. ancak birsorun var. Kargo olarak öağzadan almayı seçtiğim halde karttan para kesdi. toplam tutar bölümünde ekledği kargo ücretini birde eksili yükleyerek çıkarıyormuş gibi gösteriyor ama daha sonra kargo parası çekti. Sizde de öyle oldu mu ? Neden böyle yaptı bu ahlaksızlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: torquehp

Beyler o değilde ben alışveriş yaptım. Hatta ilk alışverişim diye yüzde 15 indirim kodu verdi. ancak birsorun var. Kargo olarak öağzadan almayı seçtiğim halde karttan para kesdi. toplam tutar bölümünde ekledği kargo ücretini birde eksili yükleyerek çıkarıyormuş gibi gösteriyor ama daha sonra kargo parası çekti. Sizde de öyle oldu mu ? Neden böyle yaptı bu ahlaksızlar ?

Kesmiyorum hocam, siz için işine indirim karıştırdığınız için kafanız karışmış. Önce gösteriyor sonra dediğiniz gibi çıkarıyor. Bende mağaza teslim seçtim sıkıntı yok.

Hata olabilir mi olabilir ama karıştırma ihtimaliniz daha yüksek, karttan çekilen meblağ ile alınan ürünlerin sağlamasını yapın bence
  • Benim ürünler kargolanmış. Yarın gelir umarım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

quote:

Orijinalden alıntı: Konsantrasyon.

Renktaş o polonun 45 kr - 85 kr u örnek olarakmi söyledin ? Yani şunu merak ediyorum 80 tl lik bi polo tshirtunun maliyeti ortalama ne kadardır

Örnek verdim en fazla 1.5 tl olur yada olmaz işçilik ve poşetlemede eklenirse ki en büyük maliyet bunlar taş patlasa 2.5 3 tl mal olur.Alır oda marka die 100 tl satar.

Bak yemin ediyorum Zara ya iş yapmıştı bizim konfeksiyon sonra ne olduysa anlaşma iptal oldu ama pantolonlar hazurlanmıştı Allah seni inandırsın o Zaranın mağazasında sattığı 130 140 tllik kot pantolonu 10 tl pazarda satmaya çalıştık 1 Allahın kulu almadı.En sonunda gidip dükkan dükkan dolaşıp 7 8 giyim mağazasına tanesini 4.5 tlden verdik toptan.Bu milletin bilmediği çok şey varda işte anlatınca anlamak istemiyorlar.

Hocam mesela defacto ve ya lcw ile us polo nun t-shirtleri arasındaki fark 4-5 katı diyelim (indirimsiz satış fiyatı). Sizce kumaş kalitesi olarak bu pahalı ve ucuz markaların arasında bu kadar fark var mı ? Ben her zaman şöyle düşündüm. Kaliteli ile dandik marka arasındaki kalite farkı 2-3 kat. Fakat fiyat farkı 5-6 kat. Özellikle giyim,ayakkabı gibi sektörlerde her marka böyle. Birde polonun kumaş ve toplam maliyetlerini açıklamışsınız. Peki sizce bu markaların kumaş ve toplam maliyeti yaklaşık ne kadar dır ?

SON OLARAK: rami nedir ? sağlıklı mıdır ? Kusura bakmayın çok oldu

Rakamları açıklayamam.Böyle ahım şahım fark yok aralarında.Ama en önemli husus şu mesela bir firma ilk ürünlerini iyi kalitede çıkarıyor baktı tutuluyor iyi satıyor hemen nam saldım ismim duyuldu kaliteyi düşürüp daha fazla kâr elde ediyorlar bu aklınızda bulunsun.Piyasada kaliteli ürün satan bi bildiğim Zara nın kalitesi iyi.De factonunki çok kötü.Lcw ile polo arasında hiç fark yok o kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: LimitBilisimHiz

quote:

Siteden alıp mağazadan değişim yapan var mı ? Şimdi gelişigüzel aldım bedenleri uymayanların bazılarını kardeşime vereceğim diğerlerini mağazadan değiştireceğim. Mağazada fiyatlar tişörtler 14 liradan başlıyor. 14 liralık tişörtlemi değişim olacak ?

Hayır hocam yeni ürün alacaksın senin şuan satın aldığın ürünün fiyatını düşecekler veya iade edecekler

TEKRAR YAZIYORUM : Şuan alınan ürünler eski sezon, yani barkodları 2014 kalma, bunları mağazadan değiştirmeye kalkarsanız haliyle magazada bulamazsınız, keza zaten aldığınız ürünler mağazalardan toplanan ürünler

eee nolacak diyenlere: 10 a aldığın gömleğin aynısı magazada var, ama 2015 barkodlu ve fiyat 25 den başlıyor, 15 tl fark verip değişim yapabilirsin (kaynak: iskenderun magaza müdürü)

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Benim ürünler kargolanmış. Yarın gelir umarım.

Yarın resmi tatil hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: LimitBilisimHiz

quote:

TEKRAR YAZIYORUM : Şuan alınan ürünler eski sezon, yani barkodları 2014 kalma, bunları mağazadan değiştirmeye kalkarsanız haliyle magazada bulamazsınız, keza zaten aldığınız ürünler mağazalardan toplanan ürünler

eee nolacak diyenlere: 10 a aldığın gömleğin aynısı magazada var, ama 2015 barkodlu ve fiyat 25 den başlıyor, 15 tl fark verip değişim yapabilirsin (kaynak: iskenderun magaza müdürü)

Ben farklı birşey mi söyledim Şimdi aldığın ürünün fiyatı yeni alacağın ürünün fiyatından düşecek dedim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: soyken

quote:

Beyler o değilde ben alışveriş yaptım. Hatta ilk alışverişim diye yüzde 15 indirim kodu verdi. ancak birsorun var. Kargo olarak öağzadan almayı seçtiğim halde karttan para kesdi. toplam tutar bölümünde ekledği kargo ücretini birde eksili yükleyerek çıkarıyormuş gibi gösteriyor ama daha sonra kargo parası çekti. Sizde de öyle oldu mu ? Neden böyle yaptı bu ahlaksızlar ?

Kesmiyorum hocam, siz için işine indirim karıştırdığınız için kafanız karışmış. Önce gösteriyor sonra dediğiniz gibi çıkarıyor. Bende mağaza teslim seçtim sıkıntı yok.

Hata olabilir mi olabilir ama karıştırma ihtimaliniz daha yüksek, karttan çekilen meblağ ile alınan ürünlerin sağlamasını yapın bence

Hayır hocam. bu söylediklerimi kafadan hesaplamadım. sipariş işlemini hazırlarken kenarda gözüken fiyatlar ve kesintilerden bakarak söyledim. İlk önce 3d güvenlik sistemini kullanırken fark ettim. dedim heralde 3d sistemi ek ücret alıyor. son anda 3d güvenliği iptal edip normal aldım. sonra ininal'in sitesinden hesabıma baktım. 50 yerine 53 düşmüş.

buyrun e postama gelen sanal fatura. kargo ücreti var fakat onu çıkaran eksili ücreti yok.

Defacto.com'da Gömlekler 9,99 TL / Tshirtler 4,99 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torquehp -- 18 Mayıs 2015; 21:17:55 >

• ürün kargoya verilmiş gelince inceler buraya yazarım
  • 2 polo yaka bir tshirt alıyordum. Siparisi onaylayana kadar polo yakanın 1 i gitmiş Kim aldıysa geri bıraksın
    yeşil xl

• Ben Defacto mağaza teslim Seçtim arkadaşlar yarın 19 Mayıs şuan kargoda yarın gelir mi ürün ? Yardım edin ona göre plan program değişecek

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Konsantrasyon.

Renktaş o polonun 45 kr - 85 kr u örnek olarakmi söyledin ? Yani şunu merak ediyorum 80 tl lik bi polo tshirtunun maliyeti ortalama ne kadardır

Örnek verdim en fazla 1.5 tl olur yada olmaz işçilik ve poşetlemede eklenirse ki en büyük maliyet bunlar taş patlasa 2.5 3 tl mal olur.Alır oda marka die 100 tl satar.

Bak yemin ediyorum Zara ya iş yapmıştı bizim konfeksiyon sonra ne olduysa anlaşma iptal oldu ama pantolonlar hazurlanmıştı Allah seni inandırsın o Zaranın mağazasında sattığı 130 140 tllik kot pantolonu 10 tl pazarda satmaya çalıştık 1 Allahın kulu almadı.En sonunda gidip dükkan dükkan dolaşıp 7 8 giyim mağazasına tanesini 4.5 tlden verdik toptan.Bu milletin bilmediği çok şey varda işte anlatınca anlamak istemiyorlar.

Hocam mesela defacto ve ya lcw ile us polo nun t-shirtleri arasındaki fark 4-5 katı diyelim (indirimsiz satış fiyatı). Sizce kumaş kalitesi olarak bu pahalı ve ucuz markaların arasında bu kadar fark var mı ? Ben her zaman şöyle düşündüm. Kaliteli ile dandik marka arasındaki kalite farkı 2-3 kat. Fakat fiyat farkı 5-6 kat. Özellikle giyim,ayakkabı gibi sektörlerde her marka böyle. Birde polonun kumaş ve toplam maliyetlerini açıklamışsınız. Peki sizce bu markaların kumaş ve toplam maliyeti yaklaşık ne kadar dır ?

SON OLARAK: rami nedir ? sağlıklı mıdır ? Kusura bakmayın çok oldu

Rakamları açıklayamam.Böyle ahım şahım fark yok aralarında.Ama en önemli husus şu mesela bir firma ilk ürünlerini iyi kalitede çıkarıyor baktı tutuluyor iyi satıyor hemen nam saldım ismim duyuldu kaliteyi düşürüp daha fazla kâr elde ediyorlar bu aklınızda bulunsun.Piyasada kaliteli ürün satan bi bildiğim Zara nın kalitesi iyi.De factonunki çok kötü.Lcw ile polo arasında hiç fark yok o kadar.

Hocam gerçekten mi ? E iyimiş. ben defacto ile lcw aynıdır, polo onların üstündedir(fiyatı kadar olmasa da) sanıyordum. E o zaman us polo hepten kazık bir marka. Hay ben bu serbest piysanın

• bu avantajix ile yapılan alışverişler, avantajix sitesine ne zman yansıyor yapılan alşverişler. Biraz önce avantajix kullanarak 143TL'lik alışveriş yaptım ama avantajix hesabımda alışveriş yaptığıma dair herhangi bir bilgi bulamıyorum

darnglove
  • Yarın resmi tatil. Kargo firmaları vs kapalı. Salı yada çarşamba elinizde olur siparişleriniz.
  • Ts_Cihan kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın yanlış bilgi vermişim bana da ben aradım bitti boşuna alma demişti bir arkadaş
  • Resmi tatil bugün, yani salı günü. en erken Çarşamba teslim alacağız gibi görünüyor.
  • DeFacto üyeliğim yok oldu arkadaş , şifreye yanlış diyordu , sıfırlama yapayım dedim , böyle bir email yok diyor , ulan illa bi sıkıntı çıkacak

edit: Alışveriş yapmak için kaydolduğum bilgilerle üye olmaya çalıştım , kabul etti , bu nasıl bir saçmalık , e o zaman sipariş verdiğim üyelikle üye olamadıysam nasıl sipariş verdim ben siparişlerin durumunu nasıl kontrol edeceğim ? sanal faturada yollanmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arka Destroyer -- 19 Mayıs 2015; 8:27:12 >
  • Bugun dagitima cikmis gozukuyor benim urunler.(mng)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BENIMKILER GELDI BEYLER

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.