Şimdi Ara

Corsair 128GB kapasiteli yeni bellek kitlerini satışa sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Corsair 128GB kapasiteli yeni bellek kitlerini satışa sundu 

Vengeance LPX 128GB DDR4 bellek kiti 

Bilgisayar bileşenleri üretcisi Corsair yeni 128 GB kapasiteli bellek kitlerini duyurdu. Vengeance LPX ve Dominatior Platinum serilerinde yer alan bellek kitleri genel satışa çıkan ilk 128 GB bellek kiti olma özelliğini de taşıyor.

Satışa çıkacak ürünler arasında 8 adet 16 GB kapasiteli DDR4 belleğin oluşturduğu toplam 3 kit bulunuyor. İki kit Dominator Planitum serisine ait iken bu kitler arasında saat frekansı ve zamanlama farkları bulunuyor. 2400 MHz saat frekansına sahip ilk kitte 14-16-16-31 zamanlaması tercih edilirken, 2666 MHz'lik diğer kit için 15-17-17-35 zamanlaması tercih edilmiş.

Vengeance LPX serisine ait bellek kitine baktığımızda ise yine 2400 MHz saat frekansı ve 14-16-16-31 zamanlamasının tercih edildiğini görüyoruz. Tüm belleklerine çalışma gerilimi ise 1.2V olarak belirtiliyor.

Kendi web sitesi üzerinden satışlara başlayan şirket bellek kitleri için ömür boyu garanti sunuyor. Vengeance LPX 128GB DDR4 bellek kitinin fiyatı 1755 dolar iken, Dominator Platinum 128GB DDR4 (2400 MHz) bellek kiti 1980 dolar ve Dominator Platinum 128GB DDR4 (2666 MHz) bellek kiti 2120 dolar fiyat etiketine sahip.

Corsair 128GB kapasiteli yeni bellek kitlerini satışa sundu 

Dominator Platinum 128GB DDR4 Bellek kiti 

• 10 tane aldim seneyede kullanirim:D

• 15 tane aldım caspera taktım süper oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'de bi 5.000 TL olur heralde
  • Fiyata bak
  • Fiyatların da maşallahı varmış. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: zH0N0R

Türkiyede bi 5.000 TL olur heralde

Haha zaten vergisiz fiyatı güncel dolar kuru üzerinden dönüştürünce 5400+TL yapıyor.

Sen buna vergi + ithalatcı firma karpayı + satan mağazanın karlarını eklersen 7Bin TL'den aşağı zor bulursun TR'de.

• quote:

Orijinalden alıntı: maldan adam 31

15 tane aldım caspera taktım süper oldu

nick mesaj uyumu

• 32 gb ram li notebook kullanıyorum diye bende birşey var zannediyordum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem fiyatları pahalı hemde Mhz değeri düşük. HyperX Predator DDR4 128 GB 3000 MHz RAM kit favorim :)

• Fiyatlar ileride oturur diyorlar da,bu fiyatların oturmaya hiç niyeti yok gibi
  • akıl var fikir var göstermelik ürün bu olmuş 128 gb kadar yükselmesi güzel ama fiyat ne kullanıcıya hitap etmesi için uygun fiyatlı bellekler üzerinde çalışsalar kendileri daha çok kazanırlar ama nerde varsa yoksa ekstra kazık üstelik ddr4 2400 mhz utanmadan birde başarı gibi anlatıyorlar ddr3 ler aynı değerlerden yüksek mhzlere çıkıyor zaten

• hemen bir sunucu kuralım :D

• afedersiniz 128 Gb ile ne yapmayi düsünüyorsunuz ?

• cahilhane bir soru ama ddr4 rami anakarttaki ddr3 slotuna takabiliyor muyuz?

• takarsın ama çalışmaz:)

• SSD ye gerek yok artık işletim sistemini buna kurup kullanırız =P

• quote:

Orijinalden alıntı: Freeze MF

Fiyatlar ileride oturur diyorlar da,bu fiyatların oturmaya hiç niyeti yok gibi

O fiyatlar oturtan türden daha çok.
  • bende 2666 16 gb var yetiyor...

• Gskill hızları arttırmıştı bunlarda kapasiteyi arttırıyor rekabet bize yarasında bu seviyede anca sayılı zenginlere yarar bunlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.