Şimdi Ara

Avea Prime Klasik 1500 dk 1500 sms 6gb 39 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
3
Favori
16.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müthiş kampanya Aveada çalistigim için bilgilendiriyim dedim geçişlere ve yeni faturali hat alanlara ozel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siceyy -- 16 Mayıs 2015; 16:13:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Siceyy kullanıcısına yanıt
    Büyük buluşma kampanyasında 39 liraya sunuluyordu bu farklı bir kampanya mı?
    Farklıysa Vodafone red xsmall tarifesine alternatif çıkarılmış olur o da 45 lira çünkü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SON katılım tarihi nedir.?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana gelen mesajda kampanya tarihi belirtilmedi arkadaslar ama en az 2 ayı var

• keşke yılbaşına kadar olsaymış :(

• Büyük buluşma eve ttnet internet bağlayanlara geçerli, ttnet kontratı 2 yıl ama Avea prime kontratı 1 yıl, 1 yıl dolduktan sonra fiyat o gün ne ise o olacakmışşş

• bende avea çalışanı olsam neler neler bulurdum da çalışmadığım halde bilmediklerini biliyomm
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

bende avea çalışanı olsam neler neler bulurdum da çalışmadığım halde bilmediklerini biliyomm

Hocam biz daha cok kikif aksesuar uzerine anabayi olmadigimiz icin geçisler yeni hat ve cihaz veriyoz taahutlu o kadar asil amacimiz kilif kirilmaz cam uzerine aksesuar

• quote:

Orijinalden alıntı: Siceyy

Hocam biz daha cok kikif aksesuar uzerine anabayi olmadigimiz icin geçisler yeni hat ve cihaz veriyoz taahutlu o kadar asil amacimiz kilif kirilmaz cam uzerine aksesuar

anladım benin bahsetmek istediğim başka konuydu da neyse
  • Sıkıntı yok hocam

Hocam takipteyim eğer dediğiniz rakamdan gelirse turkcellde son 1 ayım kaldı direk yapışırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ugur A.

Hocam takipteyim eğer dediğiniz rakamdan gelirse turkcellde son 1 ayım kaldı direk yapışırım

Geçersin hocam daha yeni acıldı 2 ay daha gider

• İnternette baktım kampanya hakkında bir bilgiye ulaşamadım şartlar ile ilgili benim taahhüt üm yok pttcell kullanıyorum bu tarifeye geçebilirmiyim konu hakkında bilgi verebilirmisiniz

Avea müşteri hizmetleri ni aradım 65tl diyor kampanya için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsxixsx -- 17 Mayıs 2015; 18:17:43 >
    Aveadan z3 almak istiyorum 6 adet çıkmış fatura yeterli mi acaba ? Yoksa 8 adet mi gerekli cevap verirseniz memnun olurum

• hocam avea taahüt işlerinden anliyorsaniz sorum olacak taahütlü cihaz almak için avea faturaliya gecsek alabiliyor muyuz yoksa bir süre geçmesi mi gerekli babam yıllardır faturali kullanıyor lakin turkcell ve vodafoneda.

• 6 adet fatura yeterli hocam cihaz alabilirsin en az 5 ay duzenli odemen lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: xsxixsx

İnternette baktım kampanya hakkında bir bilgiye ulaşamadım şartlar ile ilgili benim taahhüt üm yok pttcell kullanıyorum bu tarifeye geçebilirmiyim konu hakkında bilgi verebilirmisiniz

Avea müşteri hizmetleri ni aradım 65tl diyor kampanya için

Hayor suanda kampanya devam edebiliyor biz yapiyoruz isteyen herkese

• quote:

Orijinalden alıntı: andrewgoudelock

hocam avea taahüt işlerinden anliyorsaniz sorum olacak taahütlü cihaz almak için avea faturaliya gecsek alabiliyor muyuz yoksa bir süre geçmesi mi gerekli babam yıllardır faturali kullanıyor lakin turkcell ve vodafoneda.

Alamiyorsunz hocam he cok duzenli odenen saglam bi kredi karti varsa o kredi kartina avea faturanizi otomatik odeme gosterirseniz 2 ayda cihaz alabilirsiniz

Sitesinde 8 adet yaziyor ? Peki bir şey daha sorucam iki adet faturalı hattım var birinde cihaz var birinde yok cihaz olanda taksitlendirilmiş borç var acaba cihaz almak istediğimde cihaz olmayan hattım için bir sıkıntı çıkarır mi

• xsxixsx kullanıcısına yanıt
    Hocam avea bayisi ni de aradım yok oyle fiyat diyor ben pttcell kullanıyorum bu tarifeye geçmek istiyorum yarın bir daha gidecem olmadı

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.