Şimdi Ara

Avea Prime Klasik 1500 dk 1500 sms 6gb 39 TL (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
3
Favori
16.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell in 4 gb 45 tl olan tarifesini yoksa sizce bumu arkadaşlar
    Internet FaceTime için Kullanılacak tecrübesi olan Alıntılarsa sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcellin hangi paketi 45 tl ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyadan anladığım kadarı ile 6 gb için 39 tl sonraki 4 adet 500 mb için 20 tl ile 59 lira fatura geliyor. 6 gb geçilmez ise 39 tl ödenir. Ama bu hızda geçilir ve 59 tl fatura gelir.

• Klasik Taahhütlü* 59

İnternetiniz bittiğinde otomatik
    devreye giren internet paketi 500 MB / 5 TL

arkadaşlar eğer 39 tl ise geçiş yapacağım. eğer 59 tl ve 6 gb paket bittiğinde 4 defa yenilenen 500 mb için 20 tl toplam fatura 80 lira olursa pahalı geliyor.

• Normalde 39 tl 6 gb sonrası 4 kere yenilenen 500 mblarla 59tl oluyor diye biliyorum

• Not:
    6gb sonrası 5Tl'lik 4tane 500mb paket sonrası hız 256kbps.
    yani;
    Vergiler dahil 61 TL'ye 8gb net sonrası 256kbps internet veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 11 Temmuz 2015; 13:26:55 >
  • Bugün gecis tamamlandı benim yeni hattı kullanıyorum prime klasik

• Dün bende prime klasik tarifesi aldım. Aynı gün kullanmaya başladım. Süper artık araç içinde Online gps ve spotify periscope gibi uygulamaların keyfi çıkacak..

• Geçişim dün tamamlandı. Metrobüs güzergahında ve İstanbul Avrupa Yakası çeşitli yerlerde denememe rağmen internet felaket kötü. Turkcell'de internete girilemeyen yerlerde bazen Avea giriyor ama genel olarak hız çok çok kötü. Bazen de hız testi "latency test failed" deyip hata veriyor. Sanırım son çare Vodafone'u deneyeceğim. İnternet sitesi ve uygulamaları berbat ama sırf interneti için katlanabilirim.

Avea Prime Klasik 1500 dk 1500 sms 6gb  39 TL

Güncelleme: M. hizmetlerini aradım bir işlem yaptılar, ağ ayarlarını sıfırladım sorun düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korayalttantire -- 15 Temmuz 2015; 15:07:05 >

• 59 lira yazıyor bugün itibariyle bittimi acaba bu kampanya?
  • Merhaba bu konu sayesinde,bu paketten yararlandim şimdi bir adet daha almak istiyor. Varmı şu anda buna benzer paket?

• quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

Merhaba bu konu sayesinde,bu paketten yararlandim şimdi bir adet daha almak istiyor. Varmı şu anda buna benzer paket?

Bu ayın son gününe dek taah. ile 39TL'ye mnt yapıp ya da yeni hat alıp katılabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 15 Temmuz 2015; 13:05:05 >
  • Teşekkür ederim bilgi icin.Bayramdan sonra,ay sonuna kadar yaptiracagim.
    1500 dakika konusma
    1500 sms
    6 Gb intetnet
    39 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: korayalttantire

Geçişim dün tamamlandı. Metrobüs güzergahında ve İstanbul Avrupa Yakası çeşitli yerlerde denememe rağmen internet felaket kötü. Turkcell'de internete girilemeyen yerlerde bazen Avea giriyor ama genel olarak hız çok çok kötü. Bazen de hız testi "latency test failed" deyip hata veriyor. Sanırım son çare Vodafone'u deneyeceğim. İnternet sitesi ve uygulamaları berbat ama sırf interneti için katlanabilirim.

Güncelleme: M. hizmetlerini aradım bir işlem yaptılar, ağ ayarlarını sıfırladım sorun düzeldi.

Hocam bende metrobüste hergün seyahat ediyorum normal değil bu hız. Bende 2 mbit aşağısı hiç olmadı o güzergahta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nike

quote:

Orijinalden alıntı: korayalttantire

Geçişim dün tamamlandı. Metrobüs güzergahında ve İstanbul Avrupa Yakası çeşitli yerlerde denememe rağmen internet felaket kötü. Turkcell'de internete girilemeyen yerlerde bazen Avea giriyor ama genel olarak hız çok çok kötü. Bazen de hız testi "latency test failed" deyip hata veriyor. Sanırım son çare Vodafone'u deneyeceğim. İnternet sitesi ve uygulamaları berbat ama sırf interneti için katlanabilirim.

Hocam bende metrobüste hergün seyahat ediyorum normal değil bu hız. Bende 2 mbit aşağısı hiç olmadı o güzergahta.

Mesajıma bir düzeltme eklemiştim, gözden kaçırmışsınız.

• bu tarifeye geçiş için ttnet veya turktelekom üyeliği mi gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cryzone

bu tarifeye geçiş için ttnet veya turktelekom üyeliği mi gerekiyor ?

Hayır.
    Ancak 39 TL'ye faydalanmak için yeni hat veya mnt gerekli.

• Bugün başvurduk aveaya inşaallah çekim kalitesi eskisi kadar kötü değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: onbirhood

Bugün başvurduk aveaya inşaallah çekim kalitesi eskisi kadar kötü değildir.

Hayırlı olsun.
    Avea TAÇSIZ KRAL'dır.

• 39 TL'den yararlanmak için önce SOZ yazıp sonra ONAY yazıp 5555'e gönderin dediler, gönderdim ama gelen mesajda aylık 6 TL indirimden bahsediyor. Umarım bir yanlışlık olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.