Şimdi Ara

Avea Prime Klasik 1500 dk 1500 sms 6gb 39 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
3
Favori
16.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • müşteri hizmetlerini aradım vodafone dan geçiş yaptım avea hattım açılmadı 39 tlye 1500+1500 6gb doğrumu dedim ttnet olmadan olmaz dedi. Ne yapsak ne etsek geçiş de yaptım bu tarifeden bi cacık olmaz bence.
  • Kampanyanin son tarihini bizde bilmiyoruz böyle bir bilgi verilmedi bize ama kampanya halen devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla tarife çok güzel aveaya karşı acaip antipatiğim İstanbul/Eyüpte oturuyorum hoş hepsi sıkıntılı ama avea daha bir sıkıntılı kullanan tanıdıklar var acaba 1 yıl katlanmaya değer mi diye düşündüm yani antipatimi bitirecek o derece bir kampanya :) Turkcell yıldız genç kullanıyordum kullanım sürem doldu araştırıyorum iyi tarife fakat g4 alma gibi bir niyetim vardı vodafonede tarifeye ek 95x24 peşini 2200 olan telefon 2280 olurken aveada 114x24(Prime Klasik tarife) ile 2736 lira oluyor ki bu soygunculuk.. Eğer vodafonedeki gibi bir fiyata gelse cihazla beraber geçebilirdim tabi eğer cihaz kampanyalarındada bu fiyat 39 lira oluyorsa yinede tarife aşırı derecede iyi araştırayım biraz belki cihazsız geçerim..
  • Benim hattım bu sabah açıldı şu an güncel fatura 54 tl görünüyor. Yani 39 la yakından uzaktan alakası yok. Taahhüt mesajı için SOZ yazıp 5555 e gönderdim 6 tl indirim yapılacağını yazan bir onay mesajı geldi. kıllandım ve onay vermedim. şu an iş yerindeyim. öğle arası geçiş yaptırdığım bayiye gidip bayide müşteri hizmetlerini arayacağım. müşteri hizmetleri 39 tl değil taahhütlü 59 tl olur derse bayi ile sağlam bir kavga var anlayacağınız. Bakalım öğleden sonra yazarım neler olduğunu :)

Not: Prime Klasik diye açıldı ve prime dünyasına hoş geldiniz diye mesaj geldi. Ancak verdiği size özel prime müşteri hizmetlerini arayınca da sadece prime aboneleri yararlanabilir dedi ve kapandı. ......dıt dıt dıt yani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blckdrgn -- 1 Haziran 2015; 8:30:47 >
  • Bize şuanda faturamız şu kadar diye gelen olmadi demek ki 39 tl gelmiş onlara sizinde oyle olur olmassa bir yanlislik yapilmistir başvurun

• Benim güncel fatura 39 görünüyor. Onay mesajında bende de 6 tl indirim diyordu ama onayı vermiştim. Birkaç gün sürekli güncel faturayı kontrol ettim hep 39 tl çıkıyor.

•  Avea Prime Klasik 1500 dk 1500 sms 6gb  39 TL
    evet arkadaşlar bayi ile görüştüm ve onayı verdim. işte size güncel faturam. onay vermeden önce 54 tl görünüyordu şu an 27,68 tl. sanırım ay sonuna 39 tl gibi bişey olacak umarım :) bu arada bilgilendirmeler için teşekkürler Siceyy
  • Ne demek hayırli olsun

• Avea faturalıyım, Vodafone'a geçtiğim gün tekrar Avea'ya geçtiğimde bu kampanyadan faydalanmam için önümde bir engel var mı? Ayrıca şu TTNET'i de kullanıp kullanmama belirsizliği devam ediyor mu?

• Siceyy kullanıcısına yanıt
    dostum aveanin cihaz kampanyasi var lenovo s90 , ben suan vodafone kullaniyorum , sorum şudur ;
    ben cihaz kampanyasina hemde bu tarifeye gecebilirmiyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla arkadaşa teşekkürler sayesine geçtim bu tarifeye

• quote:

Orijinalden alıntı: Créw

dostum aveanin cihaz kampanyasi var lenovo s90 , ben suan vodafone kullaniyorum , sorum şudur ;
    ben cihaz kampanyasina hemde bu tarifeye gecebilirmiyim?

Alamazsınız hocam en az 6 ay faturali olmaniz lazim kamu memur askeri vb gibi yerlerde calisiyorsaniz maaş bodronuzu ibra ederek 3 ay içinde alabilirsiniz veya çok sağlam bir kredi kartiniz var ise düzenli ödenen onunlada faturaya otomatik odeme talimati verdikten sonra alabilirsiniz. Nirmal almak icin 6 ay beklemek kamu vb kredi karti sorgu ilede 3 ay

• Ne demek hocan hayirli olsun :)

• Ben de bugün başvurdum tarifeye.üstüme kayıtlı fatura ve kimlik istediler o kadar.bugün geçiş tamamlanır dediler faturasızdan faturalıya. Yurtdışına çıktığımda yollanan faturalardan ötürü faturalıya tövbe etmiştim ama bu tarife acayip iyi.

Bu arada bayiye sordum bitiş tarihi ne zaman diye.son 2gün dediler geçmek isteyenlere duyurulur

Son 2 gün

• Bugün ben de sordum. Ayın 12 si son gün , belki uzatılır dediler. Turkcell tarifemin son günleri , ondan sonra buna geçerim. Haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • Avea faturasızdan geçiş yapmayı düşünüyorum. Adımıza fatura olmazsa olmuyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

Ben de bugün başvurdum tarifeye.üstüme kayıtlı fatura ve kimlik istediler o kadar.bugün geçiş tamamlanır dediler faturasızdan faturalıya. Yurtdışına çıktığımda yollanan faturalardan ötürü faturalıya tövbe etmiştim ama bu tarife acayip iyi.

Bu arada bayiye sordum bitiş tarihi ne zaman diye.son 2gün dediler geçmek isteyenlere duyurulur

Son 2 gün

avea faturasızdan mı geçiş yaptınız?

ben avea faturasız kullanıyorum,şubeye sorduğumda geçiş yapılamayacağını söylediler.

zaten konuyu açan arkadaş da olmuyor demişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: ercandayza

quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

Ben de bugün başvurdum tarifeye.üstüme kayıtlı fatura ve kimlik istediler o kadar.bugün geçiş tamamlanır dediler faturasızdan faturalıya. Yurtdışına çıktığımda yollanan faturalardan ötürü faturalıya tövbe etmiştim ama bu tarife acayip iyi.

Son 2 gün

avea faturasızdan mı geçiş yaptınız?

ben avea faturasız kullanıyorum,şubeye sorduğumda geçiş yapılamayacağını söylediler.

zaten konuyu açan arkadaş da olmuyor demişti.

avea faturasızdan başvurumu yaptım açılmasını bekliyorum,turkcellden avea faturasıza 1 ay önce geçtim kullandığım tarife yetmeyince buna geçmeyi uygun buldum şartları itibariyle.yalnız dün evrakımı girmeyi unutmuşlar, az evvel bayiyle görüştüm şimdi girdik evrakı bugün açılacak dediler.

1500dk 1500 sms 6gb internet ve prime ayrıcalıkları = 39 tl

• Bugun bende gectim bu tarifeye harbiden iyi tarife interneti ilac gibi gelicek 2 gb yetmiyordu artik

• Bugun bende gecis yaptim 4-6 gun icerisinde gecis yapicaktir dediler.
    Gecisten sonra 2 tane mesaj aticakmisim birisi onay digeri soz yazip 5555 e atip taahhutu baslatiyormusum.
    Verdikleri sim kart 128kb

İlk faturam ne zaman gelicek?
    Bu arada bize bu haberi verip faydalanmamizi saglayan arkadasimiza cok tesekkur ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.