Şimdi Ara

Avea Prime Klasik 1500 dk 1500 sms 6gb 39 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
3
Favori
16.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne demek hocam her zaman Arkadaşlar Önemli bir bilgi daha veriyim hiçbir şart koşul yok aylık 39 tl ve kampanyanın geçerlilik süresi 1 ay

Harita paylaşımı şuanda yapamıyorum Avea nın harita kapsamında bir çalışma var sanırım geldigi zaman atarım
  • Siceyy kullanıcısına yanıt
    Son tarih nedir acaba benim taahüt bitiş 25 haziran

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugünden itibaren 1 ay var hocam bugun aradım Merkezi ben Haziranin 11 ini beklicem geçmek için 4g ye göre hareket edicem

• Siceyy kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Ben Turkcell numaramı avea ya taşımak istiyorum. Turkcell 4gb internet yetmiyor. Avea nın 6gb lık interneti olan bir paketine geçeceğim. Ben de bu 39 TL'lik tarifeden yararlanabilirmiyim? Numaram değişmeyecek. Hangi paketi önerirsiniz?
    Birde yazın, Muğla DATÇA da uzun müddet kalıyorum. Datça'da AVEA sıkıntı yaratırmı? Bilgi verebilirmisiniz?

• Numarabiz değişmiyor zaten geçişlerde yararlanabilirsiniz Yarın yine bakicam haritadan çekim güçlerine bugub sistem hep hata verdi k.bakmayin

• Sımdı ben yarın numaramı türkcell'den avea'ya tasıyacağım ınternet sıtesınde farklı rakam gösterıyor gecısten sonra nasıl yararlanacağım ben bu kampanyadan ? Ve avea müsterı hızmetlerını aradım böyle bır sey olmadığını söyledı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mq8 F9Brute -- 21 Mayıs 2015; 0:07:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siceyy

Numarabiz değişmiyor zaten geçişlerde yararlanabilirsiniz Yarın yine bakicam haritadan çekim güçlerine bugub sistem hep hata verdi k.bakmayin

Kardeş sana çok teşekkür ederim. O zaman numarası aynı kalacak şekilde, Turkcell numaramı, avea ya taşıyıp aşağıdaki paketi, bayiden talep edeceğim.
    Bu paketin ismi, resmi varmı? yoksa aşağıdaki şekilde söylersem bayi anlarmı?
    1500 dk 1500 sms 6gb 39 TL

Birde, Muğla-DATÇA Avea durumunu öğrenirsem çok iyi olur.
    ALLAH Razı Olsun. Herkese hayır işler olsun.

• Gittiğinizde ben 1500 dk 1500 sms 6gb 39 TL olan tarifenizden yararlanmak istiyorum diyin. Ben tarife ismi söylemeden böyle yaptım. İşlemlere geçtiğimiz de bu tarifenin ismi prime klasik dimi diyerek teyit ettim.

• GÖKHANK kullanıcısına yanıt

Teşekkürler "avea"

• Arkadaşlar tarifenin ismi Prime Klasik 6Gb tarifesi diyin anlamayan bayi varsa onun ben yani :D her yerde geçerli kampanya

• Hemen aklıma takılanı sorayım

Avealıyım bu tarifeye geçeceğim 65 tl diyor

Eve verdiği internet hizmeti dahilmi değilmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siceyy

Arkadaşlar tarifenin ismi Prime Klasik 6Gb tarifesi diyin anlamayan bayi varsa onun ben yani :D her yerde geçerli kampanya

anlamayan bayi varsa onun ben yani :D
    Böyle güzel bir paketten haberdar etmen güzeldi. Son cümlen daha da güzel
  • Arkadaşlar
    Aveanın sitesinde Prime Klasik tarifesi için 65 TL diyor. Sizin bu bahsettiğiniz 39 tl lik tarife aveanın kendi sitesinde bile yokki. Bayi nasıl kabul etsin. Varmı bu fiyatlı paketin linki? Gönderirseniz bende hemen uçuyorum bayiye

Tarife Bilgisi

Prime Klasik Tarifesiyle ayda 65 TL’ye her yöne tam 1500 dakika, 1500 SMS ve 6 GB cepten internet.
    Ücretlendirme
    Prime Klasik
    Taahhütlü Aylık Ücret* 65 TL
    Taahhütsüz Aylık Ücret** 75 TL
    Aylık Ücretsiz Cepten İnternet*** 6 GB
    Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 1500 DK
    Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 1500 SMS
  • Sağolsun konuyu başlatan arkadaşım haber verince ilk sordurdugum yer öyle bir tarife yok demiş. Sonra ben başka yere gittim ve ilk söylediğim an da hiç düşünmeden tamam dediler. Bilgili insanın hali işte...
    Birde oradaki yetkili bayan kendi el yazısı ile net kullanacağım miktarları sözleşme yedeğine yazdı.
    Oldu ki inanmayan çıkar ise diye resim ekleyip sunacaktım ama eklenmiyor.

• Ne demek gökhan her zaman yardimci oluruz :)

• Eve internet dahil değil 85 tl dahil olan paket

Edit : Bu arada açıklaman için sağol des yardimci olabildiysen ne mutlu hayirli olsun 1 sene boyunca güle güle kullan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siceyy -- 21 Mayıs 2015; 12:46:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

Ankara da da bu tarife 39 TL. Kocaman yazmışlar

Hangi semtte gördünüz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolsun @siceyy'in güzel paylaşımı ile bende biraz önce AVEA bayisine giderek 39 TL lik Prime Klasik sözleşmesini imzaladım.
    Bayinin içine girdiğimde bu paketi ve fiyatı söyledim. Önce afalladılar.
    Sonra birini telefonla arayıp bu kampanya devam ediyormu diye sordular. O kişide evet devam ediyor yapabilirsiniz deyince işlemi yaptılar.
    Türkcell numaram aynı kalarak bu tarifeye geçtim.

Türkcell'e 250 dakika konuşma + 4G internet = 44 TL ödüyordum. Üstelik 4gb yetmiyordu ve habire ek para geliyordu.
    Şimdi AVEA ya 1500 dakika konuşma her yöne + 1500 sms + 6GB internet = 39 TL ödeyeceğim.

Verdikleri ve imzaladığım abonelik sözleşmesinde sadece Prime Klasik yazıyordu, fiyat bilgisi yazılı değildi. Bende sonradan ters bir durum olmasın diye , satıcı arkadaşa, şu anda internette bu paketin fiyatının 65 TL gözüktüğünü,
    benim aynı pakete 39 TL'ye abone olduğumun nerde yazılı olduğunu sordum. Fatura 65 TL gelmesin sonra dedim. Bayi arkadaş da, şu anda kısa bir süreliğine , bu paketin fiyatının 39 TL olduğunu o yüzden bir karışıklık olmayacağını söyledi.

@siceyy : Bu gün avea bayiside baktı sistem kapalı dedi. Açıldığında Muğla-DATÇA AVEA durumu nedir. Bakabilirmisin? Orda hiç çekmemezlik yapmaz her halde. Yaparsa kötü olur. Birde 1 yıllık sözleşme imzaladık.

• Avea faturasizdan faturaliya gecsem bende yararlanabilirmiyim?

• Gerçi Siceyy daha iyi yönlendirir ama kapsama alanı bilgilerine sanırım buradan bakılıyor.(Şu anda Muğla Datça gözükmüyor)
    http://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=coverage&pagemenu=kapsama&lang=tr
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.