Şimdi Ara

SİLİNSİN!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YozgatLee0666 -- 25 Mayıs 2015; 15:24:57 >

• Burdan grup adı veremem ama facede sadece İx35 ve Sportage a lpg takanların grubu var.
    Orda binlerce insan var gaz fazlı veya sıvı sisyem taktıran.
    Direk onlara sorabilirsin.
    Bana sorsan ben Eylül gibi alıcam Sportage ve 1-2 ay yakıt durumumu ölçüp biçip Lovato taktırıcam.
    Herkesin paşa gönlü bilir, kimi Atiker taktırır kimi Prins kimi BRC.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sordum onlarada tam detaylı deil şimdi bi daha sorucam olursa forumda biriside denk gelirse işime yarar diye açtım konuyu...

Alacaksanız diğer konudada bahsettim en full olanını alınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: YozgatLee0666

Sordum onlarada tam detaylı deil şimdi bi daha sorucam olursa forumda biriside denk gelirse işime yarar diye açtım konuyu...

Comfort alıcam arkadaş, ısrar etme

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanoglanli

quote:

Orijinalden alıntı: YozgatLee0666

Sordum onlarada tam detaylı deil şimdi bi daha sorucam olursa forumda biriside denk gelirse işime yarar diye açtım konuyu...

Comfort alıcam arkadaş, ısrar etme

Tamam para sizin paranız sıkıntı yok

• bende 2013 GDI Plus var landirenzo takılı memnun musun dersen, araba 1. vitesten 2 ye atarken silkme yapıyor. tahminim araba debriyaja basınca hemen cut off a düşüyor 2 'ye atıncada anca toparlıyor. bunu çözemedim garantiden enjektörler değişti,yazılım değişti şimdi sıra regülatörde kısmet artık biyerde tutturacaz sorunu ama daha çözemedim. Bütün bunlara ilave arkadaşımda da landirenzo var onun arabada bu sıkıntı yok. dolayısıyla genel bir sorun olduğunu sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rcyn1453

bende 2013 GDI Plus var landirenzo takılı memnun musun dersen, araba 1. vitesten 2 ye atarken silkme yapıyor. tahminim araba debriyaja basınca hemen cut off a düşüyor 2 'ye atıncada anca toparlıyor. bunu çözemedim garantiden enjektörler değişti,yazılım değişti şimdi sıra regülatörde kısmet artık biyerde tutturacaz sorunu ama daha çözemedim. Bütün bunlara ilave arkadaşımda da landirenzo var onun arabada bu sıkıntı yok. dolayısıyla genel bir sorun olduğunu sanmıyorum.

Yorum için saolun ama Zavolli süper sistem taktırdık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.