Şimdi Ara

Anadolu yakasinin ücra köşesi-sancaktepe / sultanbeyli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İSTANBUL ANADOLU YAKASININ PEK AKTİF GÖRÜNMEYEN SANCAKTEPE VE SULTANBEYLİ CİVARINDAKİ BİSİKLETÇİLERİNİ BİR ÇATI ALTINDA TOPLAMAK İSTİYORUZ İLETİŞİM İÇİN FACEBOOK:SANCAKTEPE BİSİKLET KULÜBÜ VEYA FORUM SAYFASI

• Byanfi kullanıcısına yanıt
    Allahın sopası gibi oldu bu konu. Dün Paşaköyde işim vardır Hepsiburada deposunun orada. Beklerken bisiklete binen birini gördüm, sizden mi bilmem mtb kullanıyordu gördüğüm kadarıyla şort içinde taytı ve kafasına kaskı vardı. Baya dikkatimi çekti içimden "buralarda da bisiklet kullanan varmıymış acaba başka semtten mi" diye düşünmüştüm. Vallahi utanıyorum önyargı çok kötü birşey. Sultanbeyli, paşaköy bu bölgeler kafam da hep yolu bile olmayan mekanlar gibi yer almış . Tam da bunun üstüne konuya bak. Harikasınız umarım ekibiniz hep büyür. Zaten aklımda yaz bitmeden Pendiğe gelip Sadettin beyle ufak bir tur yapmak var belki sizlerle de olurum.

Tekrar kusura bakmayın ön yargım için. Ne ayıp etmişim

• Selam,
    Bende sultanbeyli'de otuyorum. Canyon nerve al sahibiyim.
    Aynakol, pedal ve fren/rotorları upgrade için satmıştım. Parçalar daha gelmedi. Yol için bisiklet değil ama en azından sizinle dolaşırım. Yolda yorulacağım bayağı.
    Facebook kullanmıyorum fakat ekledim linki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Byanfi

İSTANBUL ANADOLU YAKASININ PEK AKTİF GÖRÜNMEYEN SANCAKTEPE VE SULTANBEYLİ CİVARINDAKİ BİSİKLETÇİLERİNİ BİR ÇATI ALTINDA TOPLAMAK İSTİYORUZ İLETİŞİM İÇİN FACEBOOK:SANCAKTEPE BİSİKLET KULÜBÜ VEYA FORUM SAYFASI

hocam yolculuğunuz hakkında bilgilerin olduğu bi konu var mı eğer yoksa

şu sorulara cevap verebilirmisiniz
    1-kaç günde vardınız çanakkaleye bir günde kaç km yapabildiniz.
    2-ne kadara patladı yolculuk
    3-kamp kurdunuz mu yoksa resimde göründüğü kadar mı ağırlıklarınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: TRajikomik

quote:

İSTANBUL ANADOLU YAKASININ PEK AKTİF GÖRÜNMEYEN SANCAKTEPE VE SULTANBEYLİ CİVARINDAKİ BİSİKLETÇİLERİNİ BİR ÇATI ALTINDA TOPLAMAK İSTİYORUZ İLETİŞİM İÇİN FACEBOOK:SANCAKTEPE BİSİKLET KULÜBÜ VEYA FORUM SAYFASI

kişi başı toplam yol ve kalacak yer için 100 tl tuttu festival boyunca yiyecek dağıtıldığı için max 50 irada yemeğe harcanmıştır bunu dışında ek bi masraf yoktu araç kiraladık ve topam 2 araç 8 bisikletli gittik kamp için düşündük fakat soğuk du iyikide vaz geçmişiz çanakkalede toplam 90 km ye yakın gezi yaptık

• quote:

Orijinalden alıntı: TRajikomik

quote:

watsapp grubumuzda mevcut özelden tel atarsanın gezi orgazizasyonlarından haber alabilirsiniz

bisikletlerin hemen hepsi mtb orman turlarımız iniş lerimiz çıkışlarımız da oluyor bekleriz

• quote:

Orijinalden alıntı: SlayerPIN0

Selam,
    Bende sultanbeyli'de otuyorum. Canyon nerve al sahibiyim.
    Aynakol, pedal ve fren/rotorları upgrade için satmıştım. Parçalar daha gelmedi. Yol için bisiklet değil ama en azından sizinle dolaşırım. Yolda yorulacağım bayağı.
    Facebook kullanmıyorum fakat ekledim linki.

watsapp grubumuzda mevcut özelden tel atarsanın gezi orgazizasyonlarından haber alabilirsiniz

bisikletlerin hemen hepsi mtb orman turlarımız iniş lerimiz çıkışlarımız da oluyor bekleriz
  • hocam ben şehir bisikleti aldım salı günü o yüzden sağol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.