Şimdi Ara

2si1 'Sonsuz' Teknoloji ve Oyun Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1'in bu bölümünde DX12 destekli AMD ekran kartı listesi, GTA5 oyuncularını tehdit eden virüs yazılımı, Witcher 3 değerlendirmesi, Nvidia'nın yeni nesil Grid bulut oyun servisi ve dahası sizleri bekliyor.

• koltulAR Dik pozisyonda

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 15 Mayıs 2015; 23:31:49 >
  • gece gece eglence geldi :)

• İlk günden itibaren aralıksız her yayını severek izliyoruz.

• tüh ilk yorumu kaçırdım

• Emeğinize, Ağzınıza sağlık... Gerçekten, şu saat de tam bi ilaç olacak bana...
    Ne olursa olsun, ÇOK Seviyorum şu programı ya...
  • Mirac Kandiliniz Mübarek olsun arkadaşlar .. Bu mübarek gecede affedilen kullarından eylesin inşaAllah.. Dualarınızda bu acizide unutmayın =)

• Nerdesiniz be abi!

Gözümüz yollarda kaldı. :D:D:D

• Video da sıkıntı mı var 9. Sn de hata alıyorum

• yerimizi alalım

miraç kandiliniz mubarek olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atof -- 16 Mayıs 2015; 0:03:49 >
  • Talhada garip bir durgunluk var. Ulan yine geldik,bitsede gitsek dermiş gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 16 Mayıs 2015; 0:04:44 >
  • Uzkatan high gibi duruyor :D Sarhoş iken güzel :D

• Talha abinin saçı mı artmış ne :)

• Uçak/helikopyer kazalarının beş üzeri büyük depremlerin atmosferik tesirleri nedeniyle orantılı olduğunu söyleyebiliriz. Piezoelektrik açıdan manyetik alan olsun, iyonesferin ısı değişimleri olsun, yükselen yer altı gazları gibi etmenlerle bağlantısı kesin olarak söylenmesede var diyorum şimdiden ben...

• Taha bey uykusuz duruyor. Negatiflik akıyor yüzünden.

• Video'da sorun var gibi.Takılıp duruyor.(Net hızından dolayı değil bu takılma)

• videolar otomatik başlıyor. bende mi kaynaklı yoksa forumdan mı ?
  • Talha hocam Witcher dünyasının 2. videosunu bekliyoruz . Wild Hunt çıkmadan yayımlayacağız demiştiniz .

• BF4 gerisi hikaye oyun konusunda. Çıkalı 1.5 sene oldu her gece en az 1 round katlıam yapmadan gözüme uyku girmiyor :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.