Şimdi Ara

Vladimir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler main şampiyonum yapmayı düşünüyorum sizce artıları eksileri neler

• Lanede baya güçlü ultiyi tf de doğru kullanırsan oyunun yönünü değiştirir

- cc yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kan alıyor kaan
  • Early kötü.Oyundan düşürmek kolay.ani hasarı özellikle earlde yetersiz.aklıma gelen - ler bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: alfe28

Early kötü.Oyundan düşürmek kolay.ani hasarı özellikle earlde yetersiz.aklıma gelen - ler bunlar.

Lane aşamasında sıkıntı çekermi
    Silver elo tasır sanırım?
  • Tek bir cümle ile ifade edilir late game herosu ve ayrıca baya guclu

• quote:

Orijinalden alıntı: Ron Woodroof

quote:

Orijinalden alıntı: alfe28

Early kötü.Oyundan düşürmek kolay.ani hasarı özellikle earlde yetersiz.aklıma gelen - ler bunlar.

Lane aşamasında sıkıntı çekermi
    Silver elo tasır sanırım?

Silver taşımak istiyosan Top: Mao, Jungle: Seju, Mid: LB, Adc: Jinx, Sup: Annie.
  • Vladın earlysi kötüdür oyundan düşürmek kolaydır damage ve sustain yetersiz kalıyo earlyde. Silverda taşımak istiyorsan akali katarina zed vb gibi snowball olunca durdurulamayan daha doğrusu o eloda durduramadıkları herolarla çok daha seri lig atlayabilirsin
  • İlk can çalma eşyası olan kitap var ya adını unuttum onun parçasını çıkana kadar pek yeteri kadar etkili değil gerçekten tabi aranda ki mesafeyi düzgün tutup karşında ki rakibi 3-4 level da alman mümkün ancak 6-7 levelden sonra o itemi çıktıysan ve rakibe kill vermediysen ciddi anlamda üstünlük kurabilirsin çok rahat bir şekilde dive atıp çıkabilirsin tabi bu sırada rakibin de ignite olmaması yada kullanmış olması senin işine yarar rakip jungle gank geldiğinde bile double alman muhtemel. Kendi adıma konuşmak gerekirse son attığım 2 oyunun ilkinde Vladimir aldım ve karşımda ki ireliayı 3 levelde aldım ve 7-8 level civarında dive atıp çıkıyordum güzel bir maçtı. Hemen sonra ki oyun Gnar oynuyordum ve karşımda Vlad vardı yine kendisini almayı başardım ancak zorladı çünkü çok çabuk vurduğum hasarı geri alıyordu ancak sürekli w yi erken basması yüzünden kendisini öldürmeyi başardım. Anlayacağın tamamen oynamana bağlı bir karakter kendisi ne güçlü ne de güçsüz. Koridor safhasında tutunabiliyor ancak oyuna katkısı tamamen oyuncunun eline bakıyor. Bu arada item konusunda sana önerim. Klasik Zhonya itemini önceleri direk çıkmamandır. Onun yerine Kitabın ve Maskenin alt itemleri. Magic pen. bot. Daha sonra o itemleri tamamladıktan sonra Rylai ve sonra zhonya çıkmandır. En son Rabadon çıkabilirsin genelde söverler ama aldırma pasifini düzgün kullanmak adına oldukça işlevseldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rinoard -- 16 Mayıs 2015; 2:34:43 >

• Early kötü demişsiniz ama hasar verip can veren skilli sayesinde adamı ilk levellerda kule altına itebilirsiniz. bence early kolay yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kanshichirou

Early kötü demişsiniz ama hasar verip can veren skilli sayesinde adamı ilk levellerda kule altına itebilirsiniz. bence early kolay yani

O dediğin skillin bekleme süresi 10 sn. Gap closerı olan herolara karşı earlyde zayıf. 9 lvl olduğunuzda q skillinin bekleme süresi 4snye civarına düşüyor ve baya güçleniyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaitan

quote:

Orijinalden alıntı: Kanshichirou

Early kötü demişsiniz ama hasar verip can veren skilli sayesinde adamı ilk levellerda kule altına itebilirsiniz. bence early kolay yani

O dediğin skillin bekleme süresi 10 sn. Gap closerı olan herolara karşı earlyde zayıf. 9 lvl olduğunuzda q skillinin bekleme süresi 4snye civarına düşüyor ve baya güçleniyorsunuz.

evet doğru ama early kötü dememek lazım. karşına hangi hero gelir bilemezsin
  • Earlyde kule altı kalirsan farm yapmak zor çünkü aa animasyonu çok yavaş ve q nun cdsi aşırı fazla.e yi gereksiz kullabirasanda canın kalmaz.ama yeterince iyi oynarsan her hero ile taşınır silverda.ama en rahat off tank ve assasinsler ile tasirsin.

• Silver 2 den diamond 4 35 maçla yaptım. lb zed lee sin vayne bc

• Late aglatir + sustain + tank ve guzel hasar

• Burada iki tane vladimir prosu vardı onların nickname'ini bilen varsa yapıştırsın da bakalım. Birinin günlüğü vardı onu arıyom arıyom bulamıyom.
  • Earylsi zayıf , güçlü diyenlere bakma alakası yok ayrıca cdr rünlerin yoksa sıkıntı çekersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vileda Suyu

Burada iki tane vladimir prosu vardı onların nickname'ini bilen varsa yapıştırsın da bakalım. Birinin günlüğü vardı onu arıyom arıyom bulamıyom.

@Bloodimir
  • vlad iyidir candır, lakin başlangıçta kule altı kalırsan çok farm kaçırırsın, eğer lane i ittirirsende inanılmaz kamp yiyen bir şampiyon. gerçek gücüne kesinlikle late de ulaşıyor. tr de şöyle bir sıkıntı var. sen farmını yaparsın lane de güzel güzel oynarsın hatta ezersin, tam late e geldim dersin, takımın ölümüne feedlemiştir. ya da bir bakmışsın takımın 20 de sur diye ağlamaya başlamış... bir vlad oyuncusu olarak bunları yaşamaya hazır ol.
  • Ben vlad oynadığımda dakika 20 de falan hala lane de oluyorum ışınlan baskınları hariç

yani bıraksan çıkmam lane'den
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.