Şimdi Ara

Candy Crush Saga oyunu Windows 10 için geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Candy Crush Saga oyunu Windows 10 için geliyor

Mobil platformlarda ve Facebook üzerinde fırtınalar estiren ve yapımcısı King'e milyar dolarlar kazandıran Candy Crush Saga, Windows 10 ile birlikte taze bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. 

Microsoft'tan yapılan duyuruda Candy Crush Saga oyununun Windows 10 için yayımlandığı andan itibaren Windows 10 güncellemesi yapan veya sürümü indirip kuran kullanıcılar otomatik olarak oyunu yüklenmiş görecekler. 

Kampanya belirli bir süre için geçerli olacak. Ayrıca Windows 10 sürümünde Candy Crush Saga oyununun Android ve iOS sürümü için de çapraz platform seçenekleri olacağı belirtiliyor.  Böylece bir cihazda oyunu bırakan kullanıcı başka bir cihazda kaldığı yerden devam edebilecek. 

Windows 10 platformu ile birlikte ekrana göre ölçeklenebilen evrensel uygulamalar da sözkonusu olacağı için Candy Crush Saga oyunu PC, tablet ve akıllı telefon üzerinde oynanabilecek. Windows 10 için Candy Crush Saga oyununun yaz sonlarında yayımlanması bekleniyor. 

• mıllet,ustune 500 tane oyuna basladı bıtırdı,daha kesmedı 50 tanede sıkıldı bıraktı,wındowsa daha yenı gelıormus olme essegım olme,3310lardakı yılanda gelecekmı lumıalara

• quote:

Orijinalden alıntı: superwera

mıllet,ustune 500 tane oyuna basladı bıtırdı,daha kesmedı 50 tanede sıkıldı bıraktı,wındowsa daha yenı gelıormus olme essegım olme,3310lardakı yılanda gelecekmı lumıalara

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/candy-crush-saga/aebbdef8-1792-488b-a7be-7596a1720166

Markette Candy Crush mevcut, çıkalı da baya oluyor. Windows 10 için özel bir versiyon/kampanya olacan, bu. Haberin içeriğini okumadan başlığa göre yorum yapmayın.

Hoş gerçi sıkıntı editörde. Ekrem71'i nasıl halen bu işte tutuyorlar anlamıyorum ben. Adamın Apple dışındaki haberleri saçmasapan, haberleri yanıltıcı başlıklarla ve geç çıkartıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 15 Mayıs 2015; 18:27:15 >
  • Gereksiz. Zaten Facebook üstünden oynanabiliyordu.
  • Sırf masaüstündede oynayabilmek için WP uygulamalarının zenginleşmesini istiyorum...Real Racing 3 gelse klavyeyle ağız tadıyla oynasak ya :(

• yine ekrem71 yine yanlis haber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows 10'a önyüklü olarak gelecek. Windows'taki Solitaire gibi düşünün. Bsc kanadındaki habere de bakabilirsiniz.

• Microsoftcum neden mobil oyunları platformuna sürüklüyorsun senden AAA oyun bekleyen onlarca oyuncu var yapsana bir şeyler

• Sadece masaüstü olarak düşünmeyin. Facebook sürümü mouse için tasarlanmıştır. Tabletlerde dokunmatik için yeni sürüm yazılması gerekir. Ağzınla kuş tutsan yaranamazsınki arkadaş.
  • gereksiz olmuş

• Klasik bir donanımhaber haberi...
  • Windows10a snake2 geliyormuş

• win10 kurduktan sonra candy rash saga oynayamıyorum. Hem çok geç açılıyor ,açıldıktan sontra da ekranım küçük kalıyor şeker toplarının pek çounu göremiyorum ne yapmalıyım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.