Şimdi Ara

Sadece türk oyuncularla gençlerbirliği kariyerim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler sadece türk oyuncularla kurduğum kadromla gençlerbirliği kariyeri yapıyorum isteyenler varsa burda kariyer paylaşımı gibi bişeyler yapabilirim video lu veya fotolarla ? yada sorusu falan olan varsa cevaplayabilirim. talabe göre kariyer günlüğü yapabilriim. şu an 2 sezon oldu başlayalı. merak ettiginiz oyuncu profili falan olursa ss sini koyabilirim
     Sadece türk oyuncularla gençlerbirliği kariyerim. Sadece türk oyuncularla gençlerbirliği kariyerim. Sadece türk oyuncularla gençlerbirliği kariyerim. Sadece türk oyuncularla gençlerbirliği kariyerim. Sadece türk oyuncularla gençlerbirliği kariyerim. Sadece türk oyuncularla gençlerbirliği kariyerim. Sadece türk oyuncularla gençlerbirliği kariyerim. Sadece türk oyuncularla gençlerbirliği kariyerim.

Yaptıklarımımdan bahsedeyim biraz.
    1-Takımı alır almaz yabancılarla ya fesh ettim yada satmaya çalsıdım ama tabikide oyuncuları satamadım bende hepsiyle fesh ettim sözleşmeyi.
    2-Türk oyuncu bakımından iyi bir kadrosu olan gençlerbirligine sadece ihtiyacı oldugu mevkiye bi kaç transfer yaptım zaten çok kısıtlı bir bütçe veriyorlar.
    3-Başkan çok cimri ama tesis yapma konusundada çok istekli o yüzden siz istemesenizde alt yapıya yöneliyorsunuz mecburen transfer bütçesi çok az olduğu için tesis yapalım dedim hemen kabul etti :D
    4-Atınçı oyun başında almanız mümkün değil 1-2 m istiyorlar ama kuluple kavga etmiş galiba ben ucuza aldım 11 yerleştirdim böylece 7-8 sezonluk stoper tandemimi buldum ahmet çalık ve atınç.
    5-şeneri almanızı tavsiye etmem fatih turanla ocak ayında ön sözleşme imzalarsınız çünkü şener çok sakatlanıyor 3 maç üst üste oynayamıyor.sol bek olarakda uğur var zaten kadroda
    6-Takıma ilk sezon bir tane forvet lazım abancıları sattıgımız için türk olarak muhammet demir alınabilir 1.5 mye falan o kadar para yoksa emreyi alın baya verim aldım ben emreden zaten yedek olarak artunç var ikisi yeterli artunç zaten gelişiyor baya.
    7-orta saha oyuncualrımız yaşlı biraz o yüzden genç 1 tane orta saha bulun bide taylan var alt yapıdan çıkma profili çok iyi onu oynatırsınız orta sahayı da öle halledebilirsiniz. alabilriseniz aytaç karayı alın
    8-2. sezon devre aarasında şu iki oyuncuya mutlaka ön sözleşme imzalayın süleyman koç ve muhamed tahiri .
    9-alt yapımızda iyi oyuncular çıkıyor sıkıntılı dönemleri atlatabilirseniz yani 5-6 sezon ilerlersek zaten türkiye ligi için çok iyi bir kadromuz oluşacak alt yapımız sayesinde
    10-gözlemcilerinizi almanya hollanda belçikaya gönderip türk oyuncu bulmasını söleyin gurbetçilere çok ihtiuyacımız olacak ve büyük takımalrdaki mutsuz oyuncuları takip edin işinize gelirse alırsınız .
    11-Türkiye kupasını kazandık ama ligde baya kötü ilerledi takım kadro genişligi fazla olmadıgı için. artık daha iyi türkler bulmam gerek avrupa liginde 0 çekmemek için.
    12-mervan çelik bedelsiz olarak kulupten ayrılcak adam yeni sözlesme imzalamaz istemiyor oda bizim için büyük bir kayıp olcak
     Sadece türk oyuncularla gençlerbirliği kariyerim. Sadece türk oyuncularla gençlerbirliği kariyerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cja -- 17 Mayıs 2015; 21:54:18 >

• Fotoğraflarla kariyerinizi paylaşırsanız güzel olur hocam, eminim ki takip edenlerde olur benimle birlikte
  • Takipteyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam fotoğraf falan ekledim biraz yapmaya çalıştım işte :D
  • Başarılı
  • Taktiğin iyiymiş. Başarılar.
  • Eyv. hocam.
  • Çok iyi bir kariyer. Bende seviyorum böyle kariyer yapmayı. En son gazianteple iyi bir kaç sezon geçirdim sma yabancı oyuncularla birlikte
    Muhammet Demir çok iyi bir oyuncu ama sakatlanmaya çok meyilli. Tam iyi takıma alıştı ısındı bir kaç maç üst üste gol serisi geliyor pat sakatlanıyor 8 hafta yok.
    Devamını bekliyoruz
    Edit: unutmadan belirteyim çok kaprisli bir oyuncu muhammet demir sözleşmeyi iyi yapamazsanız bedavaya çeker gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paco de Lucia -- 1 Haziran 2015; 19:21:41 >
  • Samet yeşili robin yalcini takip et hocam Stuttgart küme düşünce 300 kya almıştım. Ümit kurt iyi sivasta
    Sinan bolati kiralayabilirsin.

• baya ilerledim aslında ama burya koymadım fazla takip eden falan yok iye belki bi ara koyarım. Muhammedi satmaya calsıdım 8 m ye kendi istegiyle teklif verdielr sonra gitmedi 1 sezon dha oynattım şimdi 4 m ye satamıyorum elimde kaldı.alt yapıya 4 kez seviye atlattım tesslerini alt ypaıdan cok iyi forvetler cıktı onları kullanırım zaten ha bide taylan antalyalı var çok iyi bir oyuncu istikrarlı 40 maç oynuyor sezonda .
    zaten 5-6 gözlemciyi almanya hollanda fransa ya türk oyuncu bulmaları için yolladım oyuncu sayısı baya fazla türk oyuncu oalrak bildiklerim yani o şekilde buluyorum genelde birilerini. robin yalçın ı almadım ben bilerke çünkü şu an orta saham çok saglam gerek yokdu orta saha da şu oyuncular var nizamettin-salih uçan-aytaç kara-okay yokuslu-taylan antalyalı-levent aycicek- sinan keskin çok saglam bir orta saha var elimde.samet yeşil fazla iyi bir oyuncu olamıyor özelliklerini begenmedım almammıstım onun yerine daha iyileri var.kaleci sıkıntım büyük ramazan ı oynatıyoruz mecubur yerli kalei yok düzgün bi harun tekin var onuda almam para yetmez. ümit kurt iyi oluyor ama stoperlerim cok saglam atınç-ahmet çalık-dellion diye bi tane gurbetçi cocuk uğur demirok-serdar aziz sol bek sıkıntım vardı atila turanı aldım free den sag bek zaten hereks bilyiordur ilk sezon serbestlere cıkan fatih turan var .
    hocam benyabancı oyuncualrla yapsam zaten baya kolay başarı yakalarım o yüzden kendi çapımda oyunu zorlastırmak için böyle bir şey yaptım :)

• Cja kullanıcısına yanıt
    Okuruz okuruz. Sen muhammedin profili geçmişi paylaşır mısın bakalım istatistiklere. Yeniden bir gaziantep kariyerine başkamayı düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paco de Lucia kullanıcısına yanıt
    Yarın atayım diğer ss leride . başka merak ettigin oyuncu falan varsa atabilirim. gençlerbirligin tavsiye ederim alt ypaısı sağlam tabi antep memleketin degilse :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cja

Yarın atayım diğer ss leride . başka merak ettigin oyuncu falan varsa atabilirim. gençlerbirligin tavsiye ederim alt ypaısı sağlam tabi antep memleketin degilse :)

Memleketim
    Bende de şöyle oluyor 2 sezon oynayınca sıkılıyorum kariyerden. Galiba bütçeden dolayı. Çünkü genç bir oyuncu alıp geliştiğini görüp satıyorsun ya mutlu oluyor insan.
    Bir de böyle türk olup gelişme gösteren oyuncu varsa onları da göster. Ben şu anda oynayamıyorum. Cuma bilgisayarım gelecek başlayacağım tekrardan. Kardeşim üniversiteye götürmüştü.
    Varsa böyle ligde diğer takımlarda da olur gelişme gösteren yükle resimlerini bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paco de Lucia -- 3 Haziran 2015; 1:04:47 >

• hocam bu taktikle gol yollarında sıkıntı çekmiyor musun ?
  • Çok gollü oluyor buldunmu küçük takım falan affetmiyor farka gidiyorlar talimatları şu şekil ypaıyorum topa dal daha fazla pres daha sıkı markaj yüksek tempo

hocam ss atamıcam daha fazla i,sterseniz ben size sölüyeyim iyi olan oyuncuları :fatih turan ilk sezoun sonunda boşa cıkıyor hemen imzala,atınç nukan bjk ile kavga falan ederse hemen al saglam stoper,orkan çınar,yusuf erdogan,taylan antalyalı,sezer özmen,sinan keskin,muhammedi alma forvete cok sakatlanır nadir çiftçi yi al daha iyi,alpaslan öztürk,musa çagıran aklıma gelenler bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cja

Çok gollü oluyor buldunmu küçük takım falan affetmiyor farka gidiyorlar talimatları şu şekil ypaıyorum topa dal daha fazla pres daha sıkı markaj yüksek tempo

hocam ss atamıcam daha fazla i,sterseniz ben size sölüyeyim iyi olan oyuncuları :fatih turan ilk sezoun sonunda boşa cıkıyor hemen imzala,atınç nukan bjk ile kavga falan ederse hemen al saglam stoper,orkan çınar,yusuf erdogan,taylan antalyalı,sezer özmen,sinan keskin,muhammedi alma forvete cok sakatlanır nadir çiftçi yi al daha iyi,alpaslan öztürk,musa çagıran aklıma gelenler bunlar

Tamam saolasın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.