Şimdi Ara

Febreze 2li paket kargo dahil 8.90 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
2
Favori
9.230
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bana göre en etkilisi hacı amcaların bugün camiye sıkacak oldukları gül kokulu misk parfümleri :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.Samed.Y

bana göre en etkilisi hacı amcaların bugün camiye sıkacak oldukları gül kokulu misk parfümleri :)

tamam da , bu oda kokusu değilki, misk kokusu balık kokusunu engeller mi ?
    bunun amacı kötü kokuları absorbe ediyormuş, deneyip görecez..
  • TEŞEKKÜRLER 1 pakette ben aldım. :)
  • Tesekkurler puanla aldik bakalim bu sicak firsatlar ekonomiye can verme acisindan cok onemli dusunsenize aylardir belki bazi gunler hic siparis verilmeyen bir urunden bir gun Turkiye nin her yanindan yuzlerce siparis geliyo adamlar der bayram degil seyran degil

• quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

Tesekkurler puanla aldik bakalim bu sicak firsatlar ekonomiye can verme acisindan cok onemli dusunsenize aylardir belki bazi gunler hic siparis verilmeyen bir urunden bir gun Turkiye nin her yanindan yuzlerce siparis geliyo adamlar der bayram degil seyran degil

tamam da , alıcıların hepsi ölücü, en ucuz fiyattan alıyoruz, bir kısmımız çekle bir kısmımız puanla alıyor, bence bizden kar edemiyorlardır, şahsen ben 2 adet ürünü puanla 5 liraya aldım, buna kargo da dahil, oda kokusu bile bimde 3 5 lira

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

Tesekkurler puanla aldik bakalim bu sicak firsatlar ekonomiye can verme acisindan cok onemli dusunsenize aylardir belki bazi gunler hic siparis verilmeyen bir urunden bir gun Turkiye nin her yanindan yuzlerce siparis geliyo adamlar der bayram degil seyran degil

tamam da , alıcıların hepsi ölücü, en ucuz fiyattan alıyoruz, bir kısmımız çekle bir kısmımız puanla alıyor, bence bizden kar edemiyorlardır, şahsen ben 2 adet ürünü puanla 5 liraya aldım, buna kargo da dahil, oda kokusu bile bimde 3 5 lira

Yaptiklari reklam 3-5 lirayla olculemez:) ayrica ona bakarsaniz ben tamamini puanla aldim ama hizli al icin ne zarari var ki bankadan alirlaar belki cok az bir komisyon verirler

• quote:

Orijinalden alıntı: kalora

Teşekkürler bende aldım bi tane .

Özledik be cydia.myrepospace.com/kalora/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

Arkadaş bunlar sadece güzel kokuyor yanlışım varsa düzeltin bunlar kimyasal ve sağlığa Zararlı. Yani pis te koksa ayakkabı lik bunun kadar zarar vermez yanlışmıyım

Tabiki zararlı. Astımı olan uzak dursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersin123 -- 15 Mayıs 2015; 18:44:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğlen sipariş verdim sonra iptal ettim şimdi yine siparişi verdim, arabada kavun kokusu güzel oluyor pederin de sevdiği aklıma gelince aldım, 49 kuruş ödedim, hediye çeki puan falan düşünce..

Haber veren arkadaşa teşekkürler

• Koku güzel ama bunu kullanıp kokusunu beğeniyorsanız alın yoksa diğerleri daha güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLind -- 15 Mayıs 2015; 21:14:28 >
  • 2 tane aldım bakalım. Kavun kokusu hoş oluyor dediler yoksa 1 tane alacaktım Haber verene teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MathsMan

quote:

Orijinalden alıntı: kalora

Teşekkürler bende aldım bi tane .

Özledik be cydia.myrepospace.com/kalora/

Sevgin için teşekkür ederim fakat bu forumun o bölümü o zaman yazdığım gibi benim için bitti kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

Öğlen sipariş verdim sonra iptal ettim şimdi yine siparişi verdim, arabada kavun kokusu güzel oluyor pederin de sevdiği aklıma gelince aldım, 49 kuruş ödedim, hediye çeki puan falan düşünce..

Haber veren arkadaşa teşekkürler

ben neden göremedim koku çeşitlerini sadece yaz ferahlığı var benim görebildiğim linkte
  • ercinoyman kullanıcısına yanıt
    Fotoda görünüyor ve burada da öyle söylendi..

• 16 tl de puan birikmiş kartta. kaptım 2 tane :) haber veren arkadaşa teşekkürler :)
  • Bende aldım bir tane teşekkürler
  • Ben Japon kirazını kullanmıştım çok güzeldi. Bunlarında köyü olacağını düşünmüyorum.

Bu arada ben teşekkür ederim sizlere.

• model seçemiyor muyuz ya da vanilya vs diyenler nasıl seçti
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

model seçemiyor muyuz ya da vanilya vs diyenler nasıl seçti

Önceki tecrübelerine dayanarak söylüyorlar sanırım. Tek çeşit var diye bir tane aldım ben.
  • febreze in kalıcılığı pek yok.
    bu konuda yeni çıkan airwick in life scent serisi çok başarılı...

http://www.hizlial.com/arama?p=life%20scents
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.