Şimdi Ara

Samsung Hollanda Note 3 Neo için Lollipop güncellemesini onayladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Hollanda Note 3 Neo için Lollipop güncellemesini onayladı 

Samsung cephesinde Lollipop güncellemesi ile ilgili hararetli günler yaşanmaya devam ediyor. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan üretici yeni modellerine Lollipop sürümünü verebilmek için çalışmaya devam ederken bu kez Note 3 Neo için güncelleme geleceği Samsung Hollanda tarafından onaylandı.

Hatırlanacağı üzere Note 2 modelinin yalnızca bazı pazarlarda güncelleme alacağı belirtilmişti. Note 3 Neo ile ilgili daha önce Samsung Fransa da cihazın 2015 yılı sonuna doğru güncelleneceği ile ilgili bazı açıklamalar yapmıştı. Ancak Hollanda'da cihazın güncelleme alacağını söyleyen Twitter hesabı Polonya için herhangi bir bilginin henüz bulunmadığını belirtti. Bu açıklama akıllara Note 2 için yapılan açıklamaları getiriyor fakat ortak düşünce yaklaşık 15 ay önce çıkan cihaza tüm ülkelerde güncelleme verilerek desteğin devam edeceği yönünde.

Diğer bir yandan 2014 yılı başında çıkan Note 3 Neo modeli için yıl sonu geç bir tarih olarak da nitelendirilebilir. Hatırlanacağı üzere Android 4.3 sürümü ile çıkan cihaz daha sonra Android 4.4 Kikat sürümüne güncellenmişti. Anlaşılan o ki Note 3 Neo sahipleri Lollipop'a kavuşmak için biraz daha bekleyecek.

Samsung Hollanda Note 3 Neo için Lollipop güncellemesini onayladı

• Oha note 3 hala lolipop almadı mı şaka mı? Ben kaç senelik Xperia z ile bu ay içinde alabilirim ama samsung samsung fanları neredesiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi daha samsung almam

• O aldi bu almadi ne bicim platform, hic isim olmaz..

• Bütün firmalar aynı millet geçmişi çabuk unutuyor. Güncel olmayan bir sürü ara model var. Tabii üst seviye güncellemesi vermeyen ya da uzun süre bekleten firmalarda iyi değil. Millet bir güncelleme görmesin yeter ki kendinden geçiyor.Android one daha çok cihaz dahil olmalı. Google play Edition yada Nexus telefonları görünce insan güncelleme vermeyen firmalara ya da geç güncelleme yayınlayan firmalara kızmak ta haklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr xXx

Oha note 3 hala lolipop almadı mı şaka mı? Ben kaç senelik Xperia z ile bu ay içinde alabilirim ama samsung samsung fanları neredesiniz?

Note 3 lollipopu aldı.Haberdeki cihaz Note 3 Neo.Note 3'ün kırpılmış versiyonu.

• quote:

Orijinalden alıntı: muccos

quote:

Orijinalden alıntı: Mr xXx Oha note 3 hala lolipop almadı mı şaka mı? Ben kaç senelik Xperia z ile bu ay içinde alabilirim ama samsung samsung fanları neredesiniz?
    Note 3 lollipopu aldı.Haberdeki cihaz Note 3 Neo.Note 3ün kırpılmış versiyonu.

note 2 donanımı ama tasarım biraz makyaj vs neo serisi olarak adlandırılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ounomaus

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr xXx Oha note 3 hala lolipop almadı mı şaka mı? Ben kaç senelik Xperia z ile bu ay içinde alabilirim ama samsung samsung fanları neredesiniz?
    Note 3 lollipopu aldı.Haberdeki cihaz Note 3 Neo.Note 3ün kırpılmış versiyonu.

note 2 donanımı ama tasarım biraz makyaj vs neo serisi olarak adlandırılıyor

Note 2 donanımı değil. Chipset farklı.

• OuFF iPhone 5s iOS 9 romu Türkiye'ye gelmeyecekmiş ??

• Armin van Buuren* kullanıcısına yanıt
    aynen diğer özellikler aynı olunca ön yargı ile bastık
    ama işin aslı farklıymış note 2 quard core cortex a9 mali 400mp4 neo ise quard core cortex a7 + dual core cortex a15 mali t624 ile çalışıyormuş
    en önemlisi samsung geriye yöneliktelefonlarına destek vermeye devam etmesi çok iyi olmuş
  • quote:

quote:

Oha note 3 hala lolipop almadı mı şaka mı? Ben kaç senelik Xperia z ile bu ay içinde alabilirim ama samsung samsung fanları neredesiniz?

nerde aldı türkiye cihazlarına geldi mi

• quote:

Orijinalden alıntı: achmaster

quote:

quote:

Türkiye'de satılan SM-N9000Q modeli almadı tabiki ama diğer ülkelerdeki modeller alıyor.Sammobile'dan hangi ülkelerin aldığına bakabilirsiniz.

• Umarım note 4 e verilen güncelleme gibi olmaz. Note 4 deki Lollipop güncellemesini beğenenden çok beğenmeyen var. Aynı şey benim de başıma geldi. Telefonumu güncelledikten sonra eskiye oranla şarjı çok kısa sürede tükenmeye başladı. (Gece 02.30 da full iken sabah 08.30 da %75 idi. Arka plandaki veri trafiği ve gps kapalı olduğu halde) Diğer bir sorun;ayarları aktif olduğu halde kilit ekranında adım sayar görüntülenmemeye başlamıştı. Samsung telefona uzaktan erişim sağlayarak hatayı düzeltmeye çalıştı fakat yazılımsal bir sorun olduğunu onlar da anladı. Telefon teknosanın anlaşmalı olduğu servise gitti. Onlar da güncel sürümdeki sorunu düzeltememiş olacak ki kitkata geri dönüşüm gerçekleştirilmiş. Şu an memnunum. Ama Lollipop güncellemesini bu yüzden hala kurmuyorum. Bu konuda samsungun çalışmaları var mı yokmu bizleri bilgilendirmedikleri için bilmiyorum. Anladım ki yazılım sorunlarındaki hataların düzeltilmesini en çabuk gerçekleştiren firma apple. Bir sonraki telefonum appledan olacak ve belki de Androidi kullanmayı tamamen bırakacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borukuzen -- 15 Mayıs 2015; 15:11:27 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: achmaster

quote:

quote:

Türkiye'de satılan SM-N9000Q modeli almadı tabiki ama diğer ülkelerdeki modeller alıyor.Sammobile'dan hangi ülkelerin aldığına bakabilirsiniz.

Onu bende biliyorum ama biz almadıktan sonra ne önemi var isterse antartika alsın.

• Yıl olmuş 2015 orijinal rom kullanan var. Sen androidcisin öyle isheepler gibi üretici firmaya bağlı değilsin. Çak custom romu gitsin. Cihazım i9500 şu an 5.1.1 yüklü
  • Booker DeWitt kullanıcısına yanıt
    tmmda kardesim N3N cyanogenmod yok rom konusu bombos xda sayfasina bakmani oneririm kuracak rom varda bizmi kurmuyoruz N3N ilk once almasi gerekirdi lollipopu cunku custom rom konusunda en fakir samsung telefonlarindan....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 15 Mayıs 2015; 18:46:57 >
  • Koskaca samsung bi benim note3 e lolipopu yollamadı heralde,baksana note3 aldı diyolar!

• Neo falan bilmem ama şu Note serisi Samsung için devrim, çok ayrı bişey çok güzel
  • Aman bırakın yollamasın note 4 e yolladılar noldu şarjım daha çabuk bitiyor
  • Samsung Fransa da güncelleme için bir tarih vermedi zaten. Yıl sonuna doğru alacak diye ya siz uydurdunuz ya da haberi aldığınız site uydurmuş. Samsung Fransa da sadece güncellemenin geleceğini söyledi zaman söylemedi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.