Şimdi Ara

INTERNET yine yavaşladı mı yoksa bana mı öyle geliyor???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sayfalar yarım yamalak açılır oldu, forum sayfaları bile açılırken acı çektiriyor.. neler oluyor bu hafta anlamak mümkün değil, yine bir terslikler var ama neyse.. nasıl kızıyorum şu işleri beceremiyorlar doğru düzgün

ttnet'in bağlantı hızı testi de her zaman canavar gibi diyor bağlantı için ama birşey indirirken hiç öyle sonuçlar alamıyoruz nedense

INTERNET yine yavaşladı mı yoksa bana mı öyle geliyor???

hız testi sonucu da kafa buluyor benimle ayrı konu---> sizinki=yerlerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antique -- 23 Kasım 2006; 12:58:51 >

• galiba yine bir sorun var bendede 3-4 günden beri çok yavaş internet.
  • türkiye içi sorun yok ama yurt dışı çok kötü durumda
  • bence de yurticinde bi sorun yok ama yurtdisi baglantilari acayip problemli
    allah bilir japonyadaki deprem yine cezayire bi yerlerde kablo koparmistir :=)
  • ya cidden son 2 haftadir müthiş bi agirlik var. ya baglanti kopuyor ya net berbat sayfalar acilmiyor.
    hadi hayirlisi yine bi durum var bunda ama bakalim görcez artik....
  • torrentten dl hızım fena deil de...rapid 10-15 kB/s şu an sayfalarda yavaş açılıyo

• avrupa tarafında sorun var ne iş anlamadım bazı yerler iyi bazı yerler berbat yurt dışında
  • evet ya bende de yurtdışı berbat. arada refresh ediyorum forumu tık yok. herhalde bende sorun diyodum meğer yine telekom amca yapmış yapacağını
  • corlu da da sorun var. hele rapid ler ölü gibi surunuyor. rapid.de iyice 1-2kb ile o yuzden ona hiç bulaşamiyorum.

rapid com sa 6 sunucudan içinden bi tanesi ile full indirirken artik hangisinin iyi downlaod ettigi belli degil, hepsi yavaş, of ki ne off
  • çoğu sitein resimleri açılmıyor
  • Ne zaman hızlandı ki
    TELEKOM
  • izmir de sorun yok, tam gaz
  • Istanbul avrupa yakası berbat durumda..
  • Beli bir yerde sorun olduğu rapid.de den 100 kb görüyor valla
  • Arada msn de yazdıklarım falan gitmiyor ona da sinir oluyorum.Adama o kadar anlatıom şöle böle.Adamın cevap vermesini beklerken bana gelmedi demez mi.Hay telekom diyorum
  • bende youtube den bir türlü video izleyemiyorum çok zor açılıyor.
  • Arkadaşlar telekomu boykot edelim kapattıralım internetleri
  • hehuehue ne yapaız yaw interneti kapatırsak :)
  • neyseki şu aralar normal gibi..
  • Msn kopmaya başladı yine
    Allah'tan aysonu da kotaları doldurduk dl yapmıyoruz yoksa dl da ayrı bir dert sayfalar kadar...
    Vize zamanıma da denk gelmesi az da olsa ders yapmamı teşvik ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Of Monsters and Men -- 23 Kasım 2006; 19:48:22 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.