Şimdi Ara

Tweet atarak pizza sipariş edilebilecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Tweet atarak pizza sipariş edilebilecek

Global pizza dağıtım şirketlerinden birisi olan Dominos son dönemlerde teknolojik gelişmelere ayak uydurmak için önemli atılımlar yapıyor. Geçtiğimiz dönemlerde Drone ile pizza siparişi götürmek istediklerini belirten şirket bir süre önce de sipariş ile ilgili detayların müşterilerle paylaşılacağı bir mobil uygulama hazırladıklarını duyurmuştu.

Şirketten bu kez çok daha farklı bir adım geldi. Kullanıcıların pizza sipariş etmesini kolaylaştırmak için geliştirilen bu sistemde pizza emojisi içeren bir tweet atmak yeterli oluyor. Tabii ki her emoji içeren tweetin sipariş sayılmaması için kullanıcıdan bazı ayarları yapması isteniyor. Twitter hesabını Dominos üyeliğine tanımlayacak kişilerin Dominos twitter adresini ekleyerek #EasyOrder ( Kolay Sipariş ) etiketini kullanarak pizza emojili tweet atmaları gerekiyor.

Özelliğin ülkemizde hizmete girip girmeyeceği henüz netlik kazanmış değil. Ancak sosyal medyanın ne kadar çeşitli alanlarda kullanılabileceğini gösteriyor.

• ee neli pizza gelecek peki? kafasına göre mi yollayacak pizzayı dominos?

• murdocklawless kullanıcısına yanıt
    Dominos üyeliği içerisinde kolay pizza siparişi eklenecekmiş. Sanırım oradan bir kez seçilecek pizzayı gönderirler her seferinde
  • Bol malzemos default olsun :p

• Herkes neye göre pizza getirecek demiş.
    He arkadaş bir siz akıllısınız, orada bunu yazan yazılımcılar, mühendisler sizden salak onu düşünememişler.

Adamlar böyle bir şey üzerinde çalıştıklarını yazmışlar ne kadar saçma sorular bunlar.

• Bir pizzaya bu kadar kolay ulaşılmamalı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: StummScream

Herkes neye göre pizza getirecek demiş.
    He arkadaş bir siz akıllısınız, orada bunu yazan yazılımcılar, mühendisler sizden salak onu düşünememişler.

Adamlar böyle bir şey üzerinde çalıştıklarını yazmışlar ne kadar saçma sorular bunlar.

tamam efendim, bir daha sormayız. hatta soru sormadan önce size pm atarız, onay verirseniz o zaman sorarız sayın haşmetmeabımız.
  • bugün söyledim 21:00-24:00 arası %50 diye bir kampanya vardı

peynirli ekmek geldi
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • antep'te de tostçu mehmet var facebook twitter whatsapp üzerinden sipariş alıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: `Raikonen`

antep'te de tostçu mehmet var facebook twitter whatsapp üzerinden sipariş alıyor

Çok iyimiş yau

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.