Şimdi Ara

BMX Hakkında Yardım İstiyorum !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Değerli forum dostlarım, selamlar dilerim. Uzun zamandır kendime bisiklet almayı düşünüyordum. Motosikletimi de sattıktan sonra bu kararım daha da netleşti.
    Bmx hastası birisiyim. Hatta benim için bisiklet demek bmx demektir, o derece severim kendilerini. Bmx bisikletim hiç olmadı ve binebilir miyim, küçük mü gelir, neleri yapabilir,
    neleri yapamam ? Gibi sorular kafamdan çıkmıyor. Limitli bir bütçem var.
    Sizlerden ricam bu bisikletler ile kısa bir ön bilgi ve alabileceğim alternatifli birkaç model ve f/p değerlelendirmesini yapmanız.
    Yardımlarınızdan ötürü şimdiden teşekkür ederim.

Boy: 176 cm
    Kilo: 89 kg

• bütçe nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pekbiumursanmaz

bütçe nedir?

selam, mevcut butcem ilk başta düşüktü, ortalama300 - 500 e çıkabileceğimi düşündüm, fakat birkaç modelin 600 ile 2000 arası gidip geldiğini gördüm.
    illaki daha yüksek rakamlara da vardır. Bütçemi 750 ye kadar çıkarabilirim. Taksitli olacak ise eğer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lynrdskynrd

quote:

Orijinalden alıntı: pekbiumursanmaz

bütçe nedir?

selam, mevcut butcem ilk başta düşüktü, ortalama300 - 500 e çıkabileceğimi düşündüm, fakat birkaç modelin 600 ile 2000 arası gidip geldiğini gördüm.
    illaki daha yüksek rakamlara da vardır. Bütçemi 750 ye kadar çıkarabilirim. Taksitli olacak ise eğer.

Çok yakın bir arkadasım salcano jump race aldı gecen sene, 500-600 arası birşeye
    şu anda temel 4-5 hareketten öteye gecemiyor
    bisiklet saglam fakat bir o kadarda hantal
    eğer iyi birşey alacaksanız ya bütceyi yükseltin yada 2.el bakın
    çünkü böyle bmxler bir zaman sonra hevesini kacırıyor insanın

• Gt califa veya subrosa falan olabilir onun dışında toplama bmx öneririm.
    Salcano kron ümit hepsi hikaye
    Ikinci el bulabilirsin sahibinde de var
    Bulup atarsan yorum yapabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lynrdskynrd

Değerli forum dostlarım, selamlar dilerim. Uzun zamandır kendime bisiklet almayı düşünüyordum. Motosikletimi de sattıktan sonra bu kararım daha da netleşti.
    Bmx hastası birisiyim. Hatta benim için bisiklet demek bmx demektir, o derece severim kendilerini. Bmx bisikletim hiç olmadı ve binebilir miyim, küçük mü gelir, neleri yapabilir,
    neleri yapamam ? Gibi sorular kafamdan çıkmıyor. Limitli bir bütçem var.
    Sizlerden ricam bu bisikletler ile kısa bir ön bilgi ve alabileceğim alternatifli birkaç model ve f/p değerlelendirmesini yapmanız.
    Yardımlarınızdan ötürü şimdiden teşekkür ederim.

Boy: 176 cm
    Kilo: 89 kg

Merhaba hocam, yaklaşık 2+ senedir bmx'e binmekteyim. Ben yandım sen yanma diye şans eseri konunu gördüm, mesaj atayım dedim.

Öncelikle 2-3 sene önce sıfır bir bmx aldım, 1.200 TL'ye. Araştırmadan etmeden, amatör seviyesinde, aslında güzel bir bmx ama bir müddet sonra yetmiyor. Pişmanda olsan, bi kere girdim mi giriyor, o yüzden bu işi seviyorsan, para biriktirip, yemenden içmenden kısıp yavaş yavaş parçaları değiştirmek oldu.

Hemen bir ss ile destek vereyim. Bisikletin en son durumu.

BMX Hakkında Yardım İstiyorum !

2 Çift lastik aldım
    Gidon
    Boğaz
    Pedal Kolu
    Pedal
    Ön Dişli
    Ve bugünde arka göbek almaya gideceğim.

Yani sana demek istediğim hiç öyle yok salcano yok ümit bmx filan uğraşma. Kıy paraya al bir tane 1000-2000 arası bir complete bmx ve ya kendin topla. En kötü güzel bir ikinci el bmx bul, 800-1100 tl arası filan, takıl geliştir kendini, sonra önüne bakarsın. Sormak istediğin soru varsa elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım, iyi günler.

• beyler hepinize ayrıca teşekkür ederim. Bu bisikletlerle gezilmez mi ?
    Çok titiz biriyim ıkıncı el bi bmx almak istemiyorum, bu durumda bana link atabilir misiniz ? sıfır bmx önerileri yani ?

bu arada ilginizden ötürü teşekkür ederim.

bekliyorum :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lynrdskynrd -- 18 Mayıs 2015; 17:43:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.