Şimdi Ara

askerde meslek nasıl seçiliyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 yıllık meyo okudum emlakla alakalı,okul bitince çalışmadım,ama elimden her iş geliyor meslek seçimi askerde mi oluyor

• Elimden her iş geliyor deme sakın ( hizmet birliğine seçerler)
    Kışlanın işleri bitmez boya yaptırırlar direk boyatırlar çatı yaptırırlar kapı tamir ettirirler aklına gelmeyecek işleri yaparsın bitmezzzzzz kaynak boya kanalizasyon temizliği bunlardan sadece biri
    Takım komutanı yada teğmen hallediyo genelde bu seçimi

Şöfor ol tavsiye ederim.ben şofor olarak yaptım gayet iyiydi hep dışardaydım
    Sorumluluğu da var ayrı bir konu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 19 Mayıs 2015; 12:04:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

Elimden her iş geliyor deme sakın ( hizmet birliğine seçerler)
    Kışlanın işleri bitmez boya yaptırırlar direk boyatırlar çatı yaptırırlar kapı tamir ettirirler aklına gelmeyecek işleri yaparsın bitmezzzzzz kaynak boya kanalizasyon temizliği bunlardan sadece biri
    Takım komutanı yada teğmen hallediyo genelde bu seçimi

Şöfor ol tavsiye ederim.ben şofor olarak yaptım gayet iyiydi hep dışardaydım
    Sorumluluğu da var ayrı bir konu..

bende şöför olmak istiyorum 5 yıldır aktif istanbul sürücüsüyüm ve araba severim,sabah akşam yıkasam temizlesem bıkmam,ama motor bozulsa bile cebinden yaptırıyorlar dediler.

• inzibat akar.

Babamda inzibattı karıya giden askerleri dövermiş, bendede boy 184 daha 185-186 olabilir omuzlarımda baya geniş kalıplı adamım inzibat olurum gibi, çarşıda karı kız bile kesebiliyoruz vuuv
  • ziraat mühendisiyim kafeteryacılık yaptım.
  • Askerde fazla bişey bilme mümkünse :) bizim arkadaş kaynakçıyım demişti.Askerlik bitene kadar anası ağladı çocuğun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.