Şimdi Ara

Lily kamera ile fırlat ve çekime başla !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Lily kamera ile fırlat ve çekime başla ! 

Teknoloji dünyasının son yıllarda üzerinde çok fazla durduğu insansız hava araçları (Drone), gün geçtikçe daha gelişmiş ve kullanışlı hale geliyor. Bunun en son örneklerinden bir tanesini oluşturan Lily, fırlat ve çekim başla mantığıyla inanılmaz olanaklar sunuyor.

Oldukça modern bir tasarımla ile hazırlanan ve kompakt gövdesiyle istenilen her türlü noktaya rahatlıkla götürülebilen Lily kamera, daha çok aksiyon için hazırlanmış olmasına rağmen farklı amaçlar için de aktif olarak kullanılabiliyor. Birçok benzerinden havaya atılınca uçmaya başlayabiliyor olmasıyla ayrılan Lily, saat şeklinde kola takılabilen kontrol cihazını takip edebiliyor ve buradan yönetilebiliyor. Su geçirmeyen gövdesiyle her türlü zorlu şarta dayanabilen araç, 94 derecelik görüş açısı sunan dahili lensiyle 1080 piksel ile 720 piksel 60p sesli videolar yanında fotoğraf çekimi de gerçekleştirebiliyor.

Kişilerin eline inebilecek düzeyde bir hassasiyet seviyesi bulunan Lily, üzeride "gimbal" birimi yer almamasına rağmen rüzgarın olmadığı havalarda oldukça yumuşak çekimler yapabilmesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. iOS ile Android sürümü bulunan yardımcı uygulaması üzerinden programlanabilen kamera, 4GB'lık dahili hafızasını microSD kartlar üzerinden yükseltebiliyor ve 2 saatlik şarj sonucunda 20 dakika boyunca havada kalabiliyor.

Oldukça ilginç bir çalışma süreci ortaya koyan Lily, 520$ (Kargo dahil) ön sipariş fiyatıyla buradan satın alınabiliyor. 2016 Şubat ayında dağıtımına başlanması beklenen aracın perakende satış fiyatı ise 1000$ olacak. Tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Lily kamera ile fırlat ve çekime başla ! 

• Aşırı beğendim.
    Süper aksiyon ürünü olmuş...

• cihaz harika

• süper ürün cidden.
  • Dron ların 5000 liraya satıldığı bir yerde fiyatı ve kullanım yetenekleri oldukça iyi.
  • Ben bunu alırım . Yabancılar ne diyor shut up and take my money..

• OF OF OFF

• alırım

• Beyler ben duramadım, verdim siparişi. Umarım şubat 2016 ya kalmadan gönderirler :)

• şarjın bittiğini unutup atınca ne oluyor acaba :):):):)

• Sonunda gerçekten işe yarayacak bir şey

• Kullanıcı dostu. Hem fiyatıyla hem kullanışıyla. Cidden beğendim.

• Harika bir ürün gerçekten... Heyecanlandım...
  • muhteşem bi ürün, inşallah son ürün de bu şekilde olur.

• slm, aletin üzerinde kamera nerde göremedim . Yada bu alet daha tasarım aşmasında mı ?
  • Iyiymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elektrik kablosu veya dallara çarpmalar için koruma özelliği var ise çok başarılı bence.

• Müthiş ürün, param olsa şu an düşünmezdim bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uçuş süresi 1 saat olsa,kamerası da geniş açı olsa daha ne olsun
  • atınca ya uçmassa

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.