Şimdi Ara

Avea kendi kendine 3G hızıma kota koydu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun bir suredir 45 kb/sn'ye sabitlenen download hizim gece 00:00 dan sonra son sürat hizlaniyor. Kac kere musteri hizmetlerini aradim hic bir ise yaramadi. Nereye sikayet edebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hangi tarifeyi kullanıyorsunuz?
  • Bende note 2 ve 830 var note 2 ile hız alamıyorum çekmiyor bazen aynı yerde 830 ile gunduz rahat 6- 7mbps görüyor
    Farklı bi telefonda deneyin hız nasıl olacak

• Hız 45'te sabit mi? Eger oynamaya fazla ise istasyonun yoğunluğu ile ilgili de bir şeyler olabilir. Öyleyse kapasite arttırımına gidebilirler. Müşteri hizmetlerine şikayet edin mutlaka.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu 45 kB olayı tüm istasyonlrda var eğer çok yüklenme varsa o hıza sabitliyorlar, tabi bunu açıkça söylemiyorlar.
  • Kapasite yetmediğinde bir sınırlama yapıldığı bariz belli. Birçok kez full çektiği halde çok az hız ya da hiç internete giremediğim oluyor. Turkcell'de fazla olmuyordu ama Avea'da daha sık oluyor.
  • Belirli saatlerde olabilir ama ben 830 ile sınırları aşıyom :)

• vodafone kullanıyorum ama benzer teknolojiler hepsinde olduğundan belki sizdede işe yarar.zaman zaman vodafoneda internet inanılmaz yavaşlıyor.hız testi yapıyorum sizinkine benzer sonuç çıkıyor.internet aç kapa yapınca 7-8 mbit lere çııkıyor yeniden.bi aralar çok oluyordu bu aralar azaldı tabi o.belki sizdede işe yarar
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

vodafone kullanıyorum ama benzer teknolojiler hepsinde olduğundan belki sizdede işe yarar.zaman zaman vodafoneda internet inanılmaz yavaşlıyor.hız testi yapıyorum sizinkine benzer sonuç çıkıyor.internet aç kapa yapınca 7-8 mbit lere çııkıyor yeniden.bi aralar çok oluyordu bu aralar azaldı tabi o.belki sizdede işe yarar

Onu bende fark ettim bağlantı ilk yavaş geliyorsa uçak moduna alıyom sonra kapatıyom hızlanıyor

• aynı olayı bende farkettim dün. 3g-edge açıp kapattım yine aynı idi. telefonu kapatıp açtıktan sonra düzeldi. neden böyle limit konuyor acaba. bir kaç gün takip edip gerekirse şikayet için başvuracağım. SS'de fark ortada.

Avea kendi kendine 3G hızıma kota koydu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.