Şimdi Ara

Assassin's Creed: Syndicate'in Koleksiyonluk Sürümü Gösterildi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Ubisoft gün içerisinde Assassin's Creed Syndicate'i duyurdu ve oyuna dair iki yeni video yayımladı. Hemen ardından ise Assassin's Creed Syndicate ile ilgili pek çok haber ortaya çıktı.

Resmi olarak duyurulmuş olan yeni Assassin's Creed'in Koleksiyon Sürümü detaylı olarak paylaşıldı. Koleksiyon Sürümü'nün içerisinde şunlar bulunacak:

Season Pass

Darwin ve Dickens Komplo Görevi

Jacob Figürü

Londra Posteri

Sanat Kitabı

Resmi Oyun Müzikleri

Assassin's Creed: Syndicate'in 23 Ekim 2015'te PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkması bekleniyor.

• oyundan önce dlcleri felan tanıtsınlar bence.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bence oyundan önce yeni ac oyunu tanıtırlar :))

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Canli yayini izliyeyim dedim. Anladimki bu oyuna artik yuregim dayanmiyor. Mumkunse biseyini gostermesinler abi. Zerre heyecanlandirmiyor beni.

• Oynanış videosunduki müzikleri çok hoşuma gitmişti

• Oyun çıkmadan koleksiyon paketi gösteriyorlar. Ubisoft bir kez daha paragöz olduğunu kanıtladı ve altın *ok ödülü almaya hak kazandı.

• paragöz = ubisoft
  • yeterrr ubisoft demirören yeterrrr!

• Oyunun iyice suyu çıktı.
  • Bundan iki hafta sonra "sızıntı" yaşanır ve Kotaku Assasn's Creed : Japan'ın resimlerini nette paylaşır...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unity gibi hatalarla dolu olmazsa vallahi almam...

• Season Pass?????????????

Gerek yok kalsın.Çıktıktan bir sene sonra full sürüm almam.Gına geldi ac serisinden black flagten sonra bıraktım oyunu

• Black flagden sonraki oyunu o kadar kötüydü ki torrentten indirmeye bile tenezzül etmedim. Bununda farklı olacağını düşünmüyorum

• Hazır konu sıcakken birşey soracağım.
    Assasin's Creed Black Flag'da, Haşhaşiler Abstergo'ya sızmıştı. Günümüzdeki o karaktere ne oldu ? Bu karakterlere dair bir izi neden Unity'de göremedik.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozua

Hazır konu sıcakken birşey soracağım.<br> Assasin's Creed Black Flag'da, Haşhaşiler Abstergo'ya sızmıştı. Günümüzdeki o karaktere ne oldu ? Bu karakterlere dair bir izi neden Unity'de göremedik.?

Black Flag ve öncesini oynamayan burayı okumasın!!!!!!! Desmand öldükten sonra zaten Abstergo da makinaya girip istediğimiz zamana gidebiliyorduk ve bu saaten sonra bir karakter ile bağ kalmayınca benim için pek bir anlamadı kalmadı serinin.Ubisoft hikayeden çok para ya önem verdiği için Abstergo'da istediğimiz zaman gidebiliyoruz ve bu firmaya sınırsız konu imkanı veriyor.Kısaca hikaye pek önemli değil para önemli ubisoft için.Yeni oyun duyuruluyor ama gram yenilik yok.Dövüş sistemi filan aynı.

• Oyunun ismi mi değişmiş? Assassin's Creed Victory değil miydi? Yoksa bu başka bir oyun mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.