Şimdi Ara

[SATILDI] Su üstü bitkisi Pistia ve Mikro Kurt Kültürü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘
    ◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘◘

Satılan Canlı(lar): Pistia - Su Marulu,

Adet Fiyatı: Pistia ; 1 adet kök için 1 TL.

Sanal Pazar Dükkanım

Bitkilerin çapları su bardağı ağzı büyüklüğündedir, kök uzunluğu 10cm - 25 cm arasındadır. SanalPazar'da ilanım vardır.

Bitkimiz akvaryumlar için tam bir Nitrat canavarıdır. Discus akvaryumları için can kurtaran olabilirler. Yüksek ışık ihtiyacı vardır, gübreleme ihtiyacı çok azdır. Yavru balıkların saklanması için çok iyi saklanma alanları oluşturur. Ben Metal Black Lace- Shallow Blue Grass çaprazlaması varyetesine bakmaktayım.

http://www.sanalpazar.com/Pistia-Stratiotes-Su-Marulu__isp42294569 Lütfen Sanal Pazar'dan bitki satın almadan önce güncel olup olmadığı veya miktarı ile ilgili özel mesaj ile ulaşın.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Pistia bakımı, gereksinimleri, ihtiyaçları ile ilgili olarak hazırladığım yazı ;

http://www.akvaryum.com/Forum/pistia_-_su_marulu_gozlem_defterim_k821957.asp

Bunlarda balıklarım;

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nefer- -- 18 Ekim 2022; 17:58:44 >

• Amazonlardan mi aldın bunları yav? (:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günceldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nefer- -- 14 Mayıs 2015; 10:04:23 >
  • Kökenleri oralara dayanıyor diyebiliriz. :)
  • İlk gördüğümde gece gece "ulan bu ne adam kirli akvaryumu mu çekmiş acaba?" dedim, cahillik işte. Ama çok istiyorum güzel bi akvaryum, ve şu minik fosforlu balıkları. <3
  • Beğenmenize sevindim. Özenerek yetiştirmeye uğraşıyorum bende, ilgilenirseniz daha güzel varyeteleri bulmanıza yardımcı olurum.
    Yakın bir zamanda şu güzelliğe geçiş yapmayı planlıyorum bir aksilik çıkmazsa inşallah. Darısı size.

• Çok teşekkürler. Hazır satılık bir akvaryum arıyorum, onun içini böyle rangarenk yapmaya niyetim var açıkçası. (:
  • Hay masAllah ne kadar güzel ırklar ne kadarlar acaba nerden temin edilebiliriz

• balomer kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Bu varyeteye Ankara ilinde verdiğim kişiler bakıyor. Lakin il dışına gönderim biraz sıkıntı verici, ben yapamıyorum.

Lepistes konusunda bildiğim bir üstad vardır Ziya Erkus
    Lepistes çiftliği sitesinin sahibi orayi arastirmaniz cok iyi olur.

• Mikro kurt satışını tamamen bıraktım, hava sıcaklıklarından dolayı lakin Pistia'lar günceldir.
  • hayirli satislar hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: eburaklevent

hayirli satislar hocam

Çok teşekkür ederim, sağ olun. Hayırlı günler dilerim.
  • hepside güzel

• Sâwyer kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Bu ay içerisinde ithal iki tür bitki daha getirtiyorum. İnşallah onlarında üretimini yapabilirim.
  • çok güzel balıklar benimde japon ölünce :( 50 litre akvaryum boşta kaldı, bitkilerde lepisteslerde çok güzelmiş japon düşünüyordum ama bunlar daha güzel sanırım bu arada lepistes değil mi renkli olanlar ?
  • elfen_lied kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun. Evet, doğrudur renkli olanların türü Lepistes 'tir. Diğer eklediğim sarı olan balıkta Beta'dır.
  • sağolun , aslında lepistes akvaryumu düşünüyorum ama yoğunluktan ve şehir değiştirme problemi yüzünden kararsızım, fırsatını bulabilirsem size de danışmak isterim . bilgilendirme için teşekkür ederim, hayırlı satışlar dilerim .
  • elfen_lied kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Elbette, ne zaman isterseniz, iletişim halinde oluruz.
  • Akvaryum için başa bela bitkiye köküne bir lira istemen biraz garip bu meret zaten iki günde bir tomurcuklanma yapıp iki katına çıkartıyor sayıyı. Akvaryum forumda bunları bedavadan veriyor millet. Sadece kendimden biliyorum kova kova tuvalete döktüğümü...

• Öncelikle selamlar.

Sizin bahsini ettiğiniz ücretsiz yani iki günlük filizleri 1 'er liradan satmıyorum. Konuyu dikkatli incelerseniz fotoğraflarda anaç bitkilerim gözükmektedir. Bu anaç bitkiler değil 2 günlük, 2 aylıktan daha uzun süreli bakımını yaptığım ve 1 'er liradan verdiğim bitkilerdir.

Yine bakımı ve gereksinimleri ile ilgili açtığım konuya dikkat etseydiniz, yeni çıkan filizlerin anaç bitkilerin gelişimlerini etkileyebileceği için koparıp atmanın yerinde olduğunu yazan bir kişiye böyle bir eleştiri ile gelinmesi hiç yerinde değildir.

Akvaryum forumunda ücretsiz dediğiniz bitkilerin ucuz etin yahnisi misali bitkiler dağıtılıyordur doğrudur. Lakin ben şu fotoğrafta ki bitkilerden çok daha büyük ve gelişkin olanlarını misli misli ücretsizde verdim.

Forumda ki geri bildirimlerimi okursanız orada Black Metal Lepisteslerimi, dış filtreyi, bitkilerimi ve çeşit çeşit bir çok gübreyide hediye olarak verdiğimi görebilirsiniz.

Benim hediye ettiğim ürünleri baz alarak başka satıcıların Lepistes ilanlarına, dış filtre ilanlarına millet ücretsiz veriyor bu nedir demek ne kadar doğru olur ? Sanal pazar linkimde ki geri bildirimleri es geçiyorum.

Özetle yetiştirdiğim bitkiler form ve bakım olarak 1 'er liralık ücreti hak ettiklerine bir akvarist olarak inanıyorum ve bu konuda üzgünüm eleştiri kabul edemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nefer- -- 6 Şubat 2016; 4:06:33 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.