Şimdi Ara

iPhone 6s ve iPhone 6S+, 12MP çözünürlükte arka kameraya sahip olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 6s ve iPhone 6S+, 12MP çözünürlükte arka kameraya sahip olabilir 

Apple'ın cep telefonu dünyasını şekillendiren akıllı telefonu iPhone, bildiğiniz üzere 4S'den bu yana 8MP'lik arka kamera ile karşımıza çıkıyor. KGI'den Ming-Chi Kuo'nun elde ettiği son bilgilere göreyse iPhone 6s ve iPhone 6S+ ile bu durum değişiyor.

Bu doğrultuda Apple'ın çıkarması muhtemel yeni iPhone 6s ve iPhone 6S+ modelleri 12 megapiksel çözünürlüğünde bir arka kamera taşıyacak. iPhone 6 ile iPhone 6+ arasındaki kamera farkının iPhone 6s ile iPhone 6S+ arasında olmayacağı belirtilirken, modellerin 4.7-inç ve 5.5-inçlik ekran boyutlarını da koruyacakları gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Apple'dan alışık olduğumuz üzere mevcut tasarım çizgisini de -yüksek ihtimalle- koruyacak olan iPhone 6s ve iPhone 6S+, yine söylendiği kadarıyla şirketin A9 işlemcisini kullanacak ve seride bir ilk olarak "rose gold" renk seçeneğiyle de satın alınabilecek. Bu renk seçeneği hali hazırda 18 ayar altından üretilen Apple Watch Edition'da da kullanılıyor. Modellerin bellek tarafında ise 2GB LPDDR4 taşıyacağı söylentiler arasından öne çıkıyor.

iPhone 6s ve iPhone 6S+ için ortaya atılan bir diğer bilgi ise daha gelişmiş TouchID parmak izi okuma sistemi taşıyacakları yönünde. Yeni TouchID'nin mevcut cihazlardakine oranla çok daha hassas ve kararlı çalıştığı belirtiliyor. iPhone 6S+'ın "Safir" cam ile üretilmesi gibi çok gerçekçi olmayan bir ihtimali daha ortaya atan Ming-Chi Kuo, ayrıca uzun zamandır Apple'ın başını ağrıtan yamulma sorunlarına karşı da 7000 serisi (%60 oranında daha sağlam) alüminyum malzemeye geçiş yapılabileceğini de belirtiliyor. Bu malzeme hali hazırda Apple Watch'ın üretiminde kullanılıyor.

Apple iPhone 6s ve iPhone 6S+'ın önümüzdeki Eylül ayı gibi tanıtılması bekleniyor.

• Artik bunlari yoldan gecene bile sorsan bilir insanlara seneye su model nasil cikar desen saymaya baslar haber olsun diye haber yapmayin artik bende soyleyeyim o zaman iphone 7 2016 da 5 yada5.2 ekran ve yeni kasa ile gelecek 4cekirdek islemci 6s gibi 2gb ram kullanacak ama soylentilere gore 3gb olabilir 2k ekran deneyebilir bakin bende ortaya 7 icin dedikodu attim artik civigi cikti bu islerin he bu arada s4 s5 iphone 5s ve son olarak 6 plus kullanan biri olarak yaziyorum

• senlerden beri 1gb ram kullanan firma birden 3gb atlamaz bence. 7de bi ihtimal ama bunlarda imkansız. 2 olsun bizim olsun.

• Artık iPhone 8 çıksın da iPhone 5S alayım yahu...

Yani demek istiyorum ki fiyatlar ne alemde olacak? Ben uçuk bir şeyle gelecekler diyorum.

• 8 yetiyor ama 12' ye hayır demeyiz 😜

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işalllah 4:3 çekmez. Tv de bakması zevkli olmuyor fotolara

• Kaliteli çekiyor zaten fark etmez

• Her yıl duyduğumuz şeyler bakalım bu sefer gerçekleşecek mi? İşte tüm mesele bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha da gelişmiş bir TouchID tek ihtiyacımdı kesinlikle.

• Yeni ozellikler kulaga hos geliyor, hepsi de hayata donuk guzel gelistirmeler. Umarim Apple bol cekirdek, bol ram li guduk bir upgrade cihazi cikarmaz karsimiza..

• ön kamera da önemli. 5 mp yapmalılar artık.
  • Kesinlikle değişmeyecek olan şeyler

- tasarım (1-2 ufak tefek değişiklik olabilir)

- ekran büyüklüğü (4.7" ve 5.5" sabit kalır)

- ekran çözünürlüğü (ne 2k'sı ya en az 2 sene değişmez buraya yazıyorum)

Değişmez ihtimali olan şeyler

- 2gb ddr4 Ram

- daha yüksek çöz kamera

- 32gb depolama

Amerika fiyatı sabit kalır. Ama dolar 2.4'tan 2.7'e çıktı. Türkiye fiyatı 2700 - 2800 olur.

• 6C çıkmayacak sanirsam.

• ben apple kullanmış biri olarak şunu belirteyim.
    itunes denilen program ile müzik atmak resim yüklemek vs.çok zahmetli.ilk önce bu durumu düzeltmeliler.ayrıca o eski apple tadı kalmadı jobs gittikten sonra.daha dandik bir tasarım ve sağlam olmayan kasa ürettiler.yazık oldu.ha şimdi sonydeyim ancak sonydede eksik olan şu,sanatsallık yok.ayrıca kamerada apple olsun samsung olsun htc olsun sony olsun artık şu düşük ışık problemine çözüm bulmalılar

• Büyük ihtimal kamera ve ram farkı ortaya çıkacaktır.
  • ram artsın artık. umarım 4.5 inc'lik bir modelide gelir.
  • Küçültsünler şu ekranı alırım hemen

• Tahminlerimi yazayım:
    1- Tasarım aynı olacak ama daha güçlü bir alüminyum kullanacaklardır.
    2- A8X veya muadili bir işlemci kullanacak
    3- A8X'in içinde 2GB RAM olduğundan 2GB RAM olacak (Belki 1.5 GB bile koyarlar :D )
    4- Yine 8MP kamera sensörü kullanamabilirler, iPhone 7'de 12-13 MP kamera kullanacaklardır.

"S" serisi her zaman minör sürüm cihaz olarak çıktı. Major sürümlerin hataları ve eksikleri giderildi. Yine aynısı olacaktır.
    Bkz: 4-4S farkı ve 5-5S farkı.

• quote:

Orijinalden alıntı: tr_insan

ben apple kullanmış biri olarak şunu belirteyim.itunes denilen program ile müzik atmak resim yüklemek vs.çok zahmetli.ilk önce bu durumu düzeltmeliler.ayrıca o eski apple tadı kalmadı jobs gittikten sonra.daha dandik bir tasarım ve sağlam olmayan kasa ürettiler.yazık oldu.ha şimdi sonydeyim ancak sonydede eksik olan şu,sanatsallık yok.ayrıca kamerada apple olsun samsung olsun htc olsun sony olsun artık şu düşük ışık problemine çözüm bulmalılar

Explorer.exe yerine iTunes kullanıyorsun. Siz istiyorsunuz ki Telefonu bilgisayara takayım kopyala yapıştır ile dosya aktarayım :) Dünyanın en büyük müzik video satış mağazasına sahip firma korsanı böyle desteklemez. Kısıtlamalar ve kontrol etmesi doğal.

• Kamerayı arttıracaklarını sanmıyorum a8x koyarlar bide 2 gb ram koyarlar ve bükülme sorununu büyük ihtimalle çözeceklerdir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.